Ungdomsserien 2017

Klubbresultat

======================================================================================================
Elitserien
======================================================================================================
#  Klubb                Del1, O...  Del2, P...  Del3, D...  Del4, D...  Del5, D...  Del6, Ä...  Totalt
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1  Lunds OK             580         530         511         551         587         616         2334  
2  Skåneslättens OL     545         495         566         482         541         628         2280  
3  Helsingborgs SOK     510         410         392         361         436         478         1834  
4  FK Göingarna         297         214         386         353         342         390         1471  
5  Örkelljunga FK       318         282         370         350         317         361         1399  
6  Härlövs IF           232         179         335         249         165         221         1037  

======================================================================================================
Division 1
======================================================================================================
#  Klubb                Del1, O...  Del2, P...  Del3, D...  Del4, D...  Del5, D...  Del6, Ä...  Totalt
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1  Hjärnarps GH OL      271         83          149         195         217         273         956   
2  OK Kontinent         210         195         256         247         235         178         948   
3  Andrarums IF         179         228         132         152         119         203         762   
4  FK Boken             181         120         139         181         168         180         710   
5  OK Tyringe           150         121         150         128         127         157         585   
6  Hässleholms OK       111         56          147         51          108         168         534   
7  OK Pan-Kristianstad  58          47          124         100         100         0           382   

======================================================================================================
Division 2
======================================================================================================
#  Klubb                Del1, O...  Del2, P...  Del3, D...  Del4, D...  Del5, D...  Del6, Ä...  Totalt
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1  Malmö OK             181         201         62          136         138         193         713   
2  FK Åsen              47          10          91          108         47          128         374   
3  Hästveda OK          0           0           20          70          30          60          180   
4  Ystads OK            22          72          36          0           0           25          155   
5  OK Gynge             10          0           0           20          10          53          93    
6  OK Torfinn           10          0           0           21          0           0           31    
7  IS Skanne            30          0           0           0           0           0           30    

======================================================================================================
Division 3
======================================================================================================
#  Klubb                Del1, O...  Del2, P...  Del3, D...  Del4, D...  Del5, D...  Del6, Ä...  Totalt
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1  Tormestorps IF       0           0           66          85          90          63          304   
2  Eslövs FK            30          20          60          10          10          0           120   
3  Frosta OK            20          0           10          0           30          10          70    
4  OK Kompassen         10          0           0           0           11          10          31    
5  OK Origo             30          0           0           0           0           0           30    
6  FK Snapphanarna      0           0           0           0           0           0           0     
6  IS Kullen            0           0           0           0           0           0           0     
6  OK Silva             0           0           0           0           0           0           0     
6  OK Tuvan             0           0           0           0           0           0           0     
6  Ringsjö OK           0           0           0           0           0           0           0     
6  Rävetofta OK         0           0           0           0           0           0           0     
6  Simrishamns OK       0           0           0           0           0           0           0     
6  Tockarps IK          0           0           0           0           0           0           0     

Individuella resultat

===============================================================================================================================================
H16
===============================================================================================================================================
#   Namn                        Klubb                Del1, O...  Del2, P...  Del3, D...  Del4, D...  Del5, D...  Del6, Ä...  Natt        Totalt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1   Jacob Moberg                Helsingborgs SOK     28          30          29          29          26          28          10          126   
2   Allan Hedberg               Lunds OK             30          0           26          28          28          0           10          122   
3   Melker Andersson            OK Pan-Kristianstad  29          27          27          27          27          0           10          120   
4   Viggo Johansson             Skåneslättens OL     0           29          23          26          0           30          10          118   
5   Carl Ås                     Lunds OK             26          28          21          25          24          27          10          116   
6   Axel Orrhede                Helsingborgs SOK     27          0           16          24          29          23          10          113   
7   Pontus Eriksson             Hjärnarps GH OL      24          0           28          19          25          25          10          112   
8   Ludvig Zaar                 Lunds OK             25          25          25          23          23          26          10          111   
9   Albin Kronkvist             Örkelljunga FK       5           0           0           30          30          29          10          104   
10  Adam Lindblom               Malmö OK             22          26          22          5           0           20          10          100   
11  Johan Vinblad               Lunds OK             23          24          18          21          21          21          10          99    
12  Erik Thoresson              Andrarums IF         19          23          20          18          19          22          10          94    
13  Tobias Carlstedt            Hjärnarps GH OL      21          0           0           22          22          17                      82    
14  Pontus Thuresson            Skåneslättens OL     0           22          13          0           15          16          10          76    
15  Melvin Nilsson              Härlövs IF           16          0           15          17          17          15          10          75    
16  Brian Ahlm                  Andrarums IF         18          0           17          0           18          18                      71    
17  Povel Hedberg               Lunds OK             15          0           30          0           0           0           10          55    
18  Tyr Häggström               Andrarums IF         14          21          0           0           0           19                      54    
19  Erland Östberg              Skåneslättens OL     20          0           0           0           20          0                       40    
19  Henning Karlberg            Skåneslättens OL     0           0           14          0           16          0           10          40    
21  Samuel Låstbom              Härlövs IF           0           0           19          20          0           0                       39    
22  Jakob Zäll                  Hjärnarps GH OL      5           0           5           0           0           24                      34    
23  Markus Holasek              OK Kontinent         0           0           24          0           0           0                       24    
24  Simon Olsson                Hjärnarps GH OL      17          0           0           0           0           0                       17    
25  Alfred Wessberg             Härlövs IF           0           0           12          0           0           0                       12    
26  Klas Ljungqvist             Lunds OK             0           0           0           0           0           0           10          10    
26  Måns Persson                Andrarums IF         0           0           0           0           0           0           10          10    
28  Samuel Persson              Malmö OK             0           0           0           0           0           5                       5     

===============================================================================================================================================
D16
===============================================================================================================================================
#   Namn                        Klubb                Del1, O...  Del2, P...  Del3, D...  Del4, D...  Del5, D...  Del6, Ä...  Natt        Totalt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1   Lovisa Weiden               Skåneslättens OL     29          0           26          30          30          30          10          129   
2   Agnes Lindblom              Malmö OK             30          30          0           25          27          28          10          125   
3   Hilda Axelsson              FK Göingarna         0           0           27          29          29          29          10          124   
4   Clara Dahl                  Härlövs IF           24          29          28          28          28          20          10          123   
5   Nellie Rydlund              Hässleholms OK       27          28          29          24          25          22          10          119   
6   Sofia Palm                  FK Boken             28          27          25          23          24          27          10          117   
7   Hilma Holmström             Härlövs IF           23          25          30          26          0           25          10          116   
8   Elin Nilsson                Andrarums IF         25          26          23          27          26          21          10          114   
9   Elin Hugosson               Lunds OK             19          19          24          21          23          23          10          101   
9   Tina Ljungqvist             Lunds OK             26          24          21          0           20          17          10          101   
11  Alma Leijon                 Härlövs IF           21          21          5           20          18          26          10          98    
12  Embla Cinthio               Skåneslättens OL     16          16          22          22          21          0           10          91    
13  Maja Tenghagen              Härlövs IF           20          20          20          19          19          16          10          89    
14  Linnea Briggner             Skåneslättens OL     17          22          18          0           22          18                      80    
15  Tea Markholm                Skåneslättens OL     22          0           19          0           16          12                      69    
16  Nelli Olvegård              FK Göingarna         18          18          15          15          17          14                      68    
17  Johanna Nilsson             FK Göingarna         0           23          0           18          0           24                      65    
18  Nadja Schuler               Malmö OK             0           0           0           16          15          15          10          56    
19  Agnes Knutsson              Örkelljunga FK       0           13          14          14          0           0           10          51    
20  Clara Ehrnborn              Andrarums IF         0           15          0           5           0           13          10          43    
20  Enoo Rasmussen              OK Kontinent         15          0           11          17          0           0                       43    
22  Frida Björk                 Örkelljunga FK       0           17          17          0           0           0                       34    
23  Sofia Rämmal                Lunds OK             14          14          0           0           0           0                       28    
24  Anna Aronsson               Hässleholms OK       0           0           13          0           0           11                      24    
25  Ebba Nilsson                Örkelljunga FK       0           0           12          0           0           0           10          22    
26  Thea Bökman                 Helsingborgs SOK     0           0           0           0           0           19                      19    
27  Astrid Rusk                 OK Kontinent         0           0           16          0           0           0                       16    
28  Selma Larsson               Lunds OK             0           0           0           0           0           0           10          10    
29  Felicia Lindberg            Hässleholms OK       0           0           5           0           0           0                       5     

===============================================================================================================================================
H14
===============================================================================================================================================
#   Namn                        Klubb                Del1, O...  Del2, P...  Del3, D...  Del4, D...  Del5, D...  Del6, Ä...  Natt        Totalt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1   Edvin Selin                 FK Göingarna         24          30          29          27          30          29          10          128   
2   Albin Weiden                Skåneslättens OL     30          0           27          30          29          26          10          126   
3   Loke Hedberg                Lunds OK             29          25          28          28          28          30          10          125   
4   Agust Kronkvist             Örkelljunga FK       28          0           30          29          0           27          10          124   
5   Hugo Cedervall              Örkelljunga FK       27          27          26          16          27          24          10          117   
6   Felix Gustafsson            Lunds OK             26          28          24          0           26          25          10          115   
7   Alfred Ahltin               Malmö OK             23          29          10          10          24          23          10          109   
7   Erik Johansson              FK Boken             25          26          22          26          21          22          10          109   
9   Isak Andersson              Lunds OK             14          21          25          25          23          0           10          104   
10  Ivar Helmersson             Hässleholms OK       22          0           23          0           20          28          10          103   
11  Klas Ljungqvist             Lunds OK             20          0           21          22          22          17          10          95    
11  Stellan Gradin              Andrarums IF         15          11          18          24          25          18          10          95    
13  Adam Johansson              Skåneslättens OL     21          24          11          0           18          21          10          94    
14  Gustav Andersson            OK Pan-Kristianstad  19          20          20          23          19          0           10          92    
15  Erik Albinsson              Hjärnarps GH OL      17          22          5           20          5           20          10          89    
16  Albin Hugosson              Lunds OK             16          23          10          19          17          14          10          85    
17  Axel Tenghagen              Härlövs IF           18          12          13          15          15          15          10          73    
18  David Morén                 Hjärnarps GH OL      0           16          19          0           16          10          10          71    
19  Gabriel Steffert            OK Tyringe           13          0           17          0           10          11          10          61    
19  Gustav Friberg              Helsingborgs SOK     10          17          14          0           5           10          10          61    
21  Lucas Treldal               OK Kontinent         0           18          16          10          14          10                      58    
22  Victor Ericsson             Helsingborgs SOK     10          14          0           0           12          16                      52    
23  Magnus Lundsgaard           OK Kontinent         10          10          10          10          10          0           10          50    
24  David Persson               Helsingborgs SOK     10          13          15          0           10          10                      48    
25  Robin Carlstedt             Hjärnarps GH OL      12          0           0           18          10          5                       45    
26  David Olander               Lunds OK             5           0           10          11          5           12          5           43    
27  Felix Thomasson             FK Göingarna         0           0           10          12          10          10                      42    
28  Elias Nilsson               Tormestorps IF       0           0           10          17          13          0                       40    
28  Ludwig Andersson            Andrarums IF         10          10          0           0           0           10          10          40    
28  Melker Karlberg             Skåneslättens OL     0           0           10          0           10          10          10          40    
31  Anton Elmerfjord            Lunds OK             10          0           0           14          0           10                      34    
32  Erik Olsson                 FK Åsen              10          0           0           0           0           10          10          30    
33  Love Persson                Malmö OK             0           19          0           0           10          0                       29    
34  Anton Hansson               OK Kontinent         0           15          0           0           11          0                       26    
35  Jonathan Palminger          Malmö OK             0           5           10          10          0           0                       25    
36  Jakob Ingelström            OK Gynge             10          0           0           0           0           13                      23    
36  Jakob Termén                Lunds OK             0           0           0           13          0           10                      23    
38  Simon Lydin                 OK Kontinent         10          0           12          0           0           0                       22    
39  Albin Andersson             OK Torfinn           0           0           0           21          0           0                       21    
40  Anton Persson               Härlövs IF           0           10          0           0           10          0                       20    
40  Gustav Åkesson              Skåneslättens OL     0           10          10          0           0           0                       20    
42  Gordon Gustafson            Lunds OK             0           0           0           0           0           19                      19    
43  Oscar Ragnarsson            Hjärnarps GH OL      11          0           0           0           0           0                       11    
44  Anton Held                  FK Åsen              0           0           0           0           10          0                       10    
44  Axel Düring                 Härlövs IF           0           0           10          0           0           0                       10    
44  Carl Pernetun               Hässleholms OK       10          0           0           0           0           0                       10    
44  Ebbe Flisbäck               Skåneslättens OL     0           0           10          0           0           0                       10    
44  Edvin Vensryd               Eslövs FK            0           0           10          0           0           0                       10    
44  Erik Nilsson                OK Pan-Kristianstad  0           0           10          0           0           0                       10    
44  Gustav Nilsson              Härlövs IF           0           0           10          0           0           0                       10    
44  Jacob Rothman               Härlövs IF           0           10          0           0           0           0                       10    
44  Jonathan Orrhede            Helsingborgs SOK     0           0           10          0           0           0                       10    
44  Mattias Holasek             OK Kontinent         0           0           10          0           0           0                       10    
44  Noah Pernetun               Hässleholms OK       10          0           0           0           0           0                       10    
44  Olle Hugoson                Örkelljunga FK       0           0           10          0           0           0                       10    
44  Robin Wiberg                Hässleholms OK       0           0           10          0           0           0                       10    

===============================================================================================================================================
D14
===============================================================================================================================================
#   Namn                        Klubb                Del1, O...  Del2, P...  Del3, D...  Del4, D...  Del5, D...  Del6, Ä...  Natt        Totalt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1   Thea Bökman                 Helsingborgs SOK     30          0           30          30          30          0           10          130   
2   Moa Wallenborg              OK Kontinent         23          30          28          29          25          30          10          127   
3   Linnea Rydlund              Hässleholms OK       27          28          29          27          29          29          10          125   
4   Alice Olvegård              FK Göingarna         28          29          25          28          28          28          10          123   
5   Selma Larsson               Lunds OK             26          27          27          26          26          26          10          116   
6   Alva Nystedt                Skåneslättens OL     25          26          18          25          27          27          10          115   
7   Emmy Palm                   FK Boken             29          22          22          24          23          0           10          108   
8   Hanna Larsson               Ystads OK            22          24          26          0           0           25          10          107   
9   Kajsa Heyden                Lunds OK             24          25          24          0           19          23          10          106   
10  Olivia Larsson              Lunds OK             21          23          19          0           24          0           10          97    
11  Alice Persson               OK Tyringe           20          18          20          19          22          22          10          94    
12  Linnea Leijon               Härlövs IF           15          17          21          21          20          21          10          93    
13  Joanna Persson              OK Tyringe           16          21          23          23          0           18                      85    
14  Alva Svensson               FK Åsen              17          0           0           20          0           24          10          71    
14  Cornelia Möller             OK Kontinent         18          5           0           18          18          17                      71    
16  Lovisa Wahlbom              Lunds OK             13          0           0           16          21          20                      70    
17  Tova Levinsson              Malmö OK             19          20          0           22          0           0                       61    
18  Elsa Ericsson               Lunds OK             14          13          10          0           17          0                       54    
19  Viola Holmström             Härlövs IF           0           0           17          15          0           19                      51    
20  Hanne Husby                 Skåneslättens OL     12          0           13          17          0           0                       42    
20  Johanna Gersne              Skåneslättens OL     0           16          0           0           16          0           10          42    
22  Elsa Wiberg                 Helsingborgs SOK     0           12          12          0           0           16                      40    
22  Rebecca Adlercreutz         Lunds OK             10          15          15          0           0           0                       40    
24  Elvira Persson              OK Kontinent         10          11          16          0           0           0                       37    
25  Hanna Jonsson-Nordin        Skåneslättens OL     0           20          14          0           0           0                       34    
26  Linda Ringdahl              Skåneslättens OL     11          14          0           0           0           0                       25    
27  Julia Sörensen              OK Kontinent         0           0           0           0           15          0                       15    
28  Ebba Björk                  OK Pan-Kristianstad  0           0           0           0           14          0                       14    
29  Ronja Karlsson              Härlövs IF           0           0           11          0           0           0                       11    
30  Filippa Zäll                Hjärnarps GH OL      0           0           10          0           0           0                       10    
30  Märta Henningsson           Lunds OK             0           0           10          0           0           0                       10    
32  Wilma Johansson             Härlövs IF           0           0           5           0           0           0                       5     

===============================================================================================================================================
H12
===============================================================================================================================================
#   Namn                        Klubb                Del1, O...  Del2, P...  Del3, D...  Del4, D...  Del5, D...  Del6, Ä...  Natt        Totalt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1   Wilmer Selin                FK Göingarna         30          30          30          30          28          30          10          130   
2   Svante Selin                FK Göingarna         29          29          29          29          30          27          10          127   
3   Hjalmar Axelsson            FK Göingarna         0           0           27          27          29          29          10          122   
3   Noah Krikström              Hjärnarps GH OL      28          0           28          28          27          28          10          122   
5   Alfred Kjellén              Helsingborgs SOK     27          28          26          25          25          22          10          116   
6   Elia Kämpe                  Örkelljunga FK       26          26          25          26          26          26          10          114   
7   Casper Turesson             Härlövs IF           23          25          23          18          23          24          10          105   
8   Viktor Ahltin               Malmö OK             22          24          20          23          10          16          10          99    
9   Olle Borkmar                Helsingborgs SOK     18          22          0           24          15          23          10          97    
10  Arvid Albinsson             Hjärnarps GH OL      25          16          17          22          20          15          10          94    
11  Edwin Falkstrand            Tormestorps IF       0           0           24          19          24          25                      92    
12  Edvin Sander                Skåneslättens OL     24          5           14          20          19          17          10          90    
13  Otto Nyberg                 Örkelljunga FK       0           23          0           21          22          19                      85    
14  Hannes Dahlberg             Skåneslättens OL     16          17          18          16          0           20          10          81    
15  Isak Edholm                 Örkelljunga FK       19          27          16          12          17          11                      79    
16  Hugo Thoresson              Andrarums IF         13          21          0           10          16          18          10          78    
17  William Steffert            OK Tyringe           20          19          10          10          10          0           10          69    
18  Axel Nilsson                Örkelljunga FK       0           12          10          14          18          10          10          64    
19  Samuel Rasmussen            OK Kontinent         14          15          21          5           11          0                       61    
20  Måns Levinsson              Malmö OK             15          11          0           0           12          21                      59    
21  Gunnar Wessberg             Härlövs IF           21          0           19          17          0           0                       57    
22  Villyam Johansson           OK Tyringe           0           0           16          11          13          14                      54    
23  Hugo Hjelm                  Lunds OK             0           0           10          15          14          13                      52    
24  Emil Andersson              Lunds OK             0           20          11          10          10          0                       51    
25  Isak Thysell                OK Kontinent         10          14          10          10          10          0                       44    
26  Alfred Leijon               Härlövs IF           11          0           12          13          5           0                       41    
27  Elias Nilsson               Andrarums IF         0           10          10          10          10          10                      40    
27  Jakob Brantestad            Lunds OK             0           18          22          0           0           0                       40    
29  Isak Lindelöv               Hjärnarps GH OL      0           0           0           0           21          12                      33    
29  Jakob Åkesson               Skåneslättens OL     0           13          10          0           0           0           10          33    
31  Ville Ekstrand              Hässleholms OK       5           0           13          0           0           10                      28    
32  Erik Christensen            Lunds OK             12          5           0           0           10          0                       27    
33  Viggo Ahlm                  Andrarums IF         0           0           10          5           5           5                       25    
34  Erik Wihlborg               OK Gynge             0           0           0           0           10          10                      20    
35  Tim Hjalmarsson             Hjärnarps GH OL      17          0           0           0           0           0                       17    
36  Casper Pegard               OK Gynge             0           0           0           0           0           10                      10    
36  Casper Sandström            Örkelljunga FK       0           0           10          0           0           0                       10    
36  Emil Mårtensson             Örkelljunga FK       0           0           10          0           0           0                       10    
36  Kristoffer Andersson        Örkelljunga FK       0           0           0           0           0           10                      10    
36  Kurt Sjöberg                Helsingborgs SOK     0           0           0           0           0           0           10          10    
41  Axel Christensen            Lunds OK             0           0           0           0           5           0                       5     

===============================================================================================================================================
D12
===============================================================================================================================================
#   Namn                        Klubb                Del1, O...  Del2, P...  Del3, D...  Del4, D...  Del5, D...  Del6, Ä...  Natt        Totalt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1   Anna Benatti                Skåneslättens OL     28          30          30          30          26          28          10          128   
2   Tuva Selin                  FK Göingarna         29          27          28          29          30          29          10          127   
3   Hanna Morén                 Hjärnarps GH OL      30          29          27          20          28          27          10          124   
4   Sara Ljungqvist             Lunds OK             27          0           26          27          29          0           10          119   
5   Ebba Ranbro                 Helsingborgs SOK     26          26          5           24          27          26          10          115   
6   Alice Johansson             FK Boken             23          19          22          26          25          25          10          109   
7   Aprilia Cinthio             Skåneslättens OL     0           26          29          28          5           24                      107   
8   Ida Benatti                 Skåneslättens OL     21          23          25          18          0           23          10          102   
8   Johanna Ottosson            Örkelljunga FK       20          22          24          23          23          22          10          102   
10  Saga Palmertz               Helsingborgs SOK     24          24          0           0           22          21          10          101   
11  Klara Friberg               Helsingborgs SOK     0           20          18          25          24          20          10          99    
12  Rebecka Lindulf             Skåneslättens OL     22          21          23          22          21          18          10          98    
13  Lina Ås                     Lunds OK             25          28          0           0           0           30          10          93    
14  Ida Husby                   Skåneslättens OL     16          0           19          21          0           13                      69    
15  Wilma Jönsson               Örkelljunga FK       0           14          15          17          17          15                      64    
16  Klara Möller                OK Kontinent         17          17          0           0           15          14                      63    
17  Vide Häggström              Andrarums IF         19          18          0           0           0           19                      56    
18  Emelia Carlström            FK Boken             0           0           0           19          19          17                      55    
19  Ellen Ullman                Skåneslättens OL     0           15          17          0           0           5           10          47    
20  Maja Sörensen               OK Kontinent         0           0           0           16          14          5                       35    
21  Clara Svensson              Hässleholms OK       0           0           0           0           18          16                      34    
22  Märta Havenberg             OK Kontinent         15          5           13          0           0           0                       33    
23  Linnéa Bjärby               Frosta OK            0           0           0           0           20          10                      30    
23  Wilma Lindvall              Andrarums IF         0           16          14          0           0           0                       30    
25  Amanda Wiberg               Hässleholms OK       0           0           0           0           16          12                      28    
25  Wilda Schmidt               OK Kontinent         18          0           0           0           0           10                      28    
27  Elin Edvinsson              FK Åsen              0           0           16          0           0           10                      26    
28  Sofia Edman                 Helsingborgs SOK     0           0           21          0           0           0                       21    
29  Selma Vensryd               Eslövs FK            0           0           20          0           0           0                       20    
30  Elsa Termén                 Lunds OK             0           0           0           15          0           0                       15    
31  Villemo Rönnblom            OK Tyringe           0           0           0           0           0           11                      11    

===================================================================================================================================
H10
===================================================================================================================================
#   Namn                        Klubb                Del1, O...  Del2, P...  Del3, D...  Del4, D...  Del5, D...  Del6, Ä...  Totalt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1   Carl-Johan Olvegård         FK Göingarna         30          28          29          30          19          30          119   
2   Kurt Sjöberg                Helsingborgs SOK     29          30          30          28          27          27          117   
3   Atle Kulstad                Skåneslättens OL     28          29          23          26          30          23          113   
4   Albin Granqvist             FK Göingarna         27          0           28          0           29          24          108   
5   Arvid Falkstrand            Tormestorps IF       0           0           22          29          28          28          107   
6   Milton Gunnarsson           Örkelljunga FK       25          25          21          25          26          26          102   
7   Benjamin Davidson           Helsingborgs SOK     26          0           25          24          0           21          96    
8   Jonathan Edholm             Örkelljunga FK       23          26          24          19          21          14          94    
9   Gustav Granqvist            FK Göingarna         22          0           27          0           24          18          91    
10  Elias Palmertz              Helsingborgs SOK     24          24          0           16          16          13          80    
11  Nils Persson                OK Tyringe           21          23          5           17          18          11          79    
11  Valter Sander               Skåneslättens OL     20          22          20          0           13          17          79    
13  Eskil Soelberg              Andrarums IF         16          27          0           23          0           10          76    
14  Teodor Edman                Helsingborgs SOK     17          21          18          0           0           16          72    
15  Eric Wahlbom                Lunds OK             5           0           0           21          17          25          68    
16  Arvid Ronge                 Helsingborgs SOK     18          0           26          5           0           10          59    
17  Axel Falkstrand             Tormestorps IF       0           0           0           20          25          10          55    
18  Carl Johansson              OK Tyringe           0           0           19          18          14          0           51    
18  Tage Sjögärd                Skåneslättens OL     0           0           0           0           22          29          51    
20  Alfred Olsson               Lunds OK             0           0           0           22          23          5           50    
21  Isak Eng                    OK Pan-Kristianstad  0           0           0           27          20          0           47    
22  Wiggo Jönsson               Örkelljunga FK       0           0           16          14          10          5           45    
23  Elis Olsson                 Helsingborgs SOK     19          0           0           0           15          10          44    
24  Love Eneroth                Lunds OK             0           0           0           15          0           15          30    
24  Philip Höglind              OK Pan-Kristianstad  0           0           17          13          0           0           30    
26  Olle Eriksson               Hjärnarps GH OL      0           0           0           0           12          12          24    
27  Isak Gustafsson             Lunds OK             0           0           0           0           0           22          22    
28  Oskar Elmerfjord            Lunds OK             0           0           0           0           0           20          20    
29  Nikolai Alvarez Lönn        Örkelljunga FK       0           0           0           0           0           19          19    
30  Wilhelm Lindberg            Hässleholms OK       0           0           15          0           0           0           15    
31  Melvin Billing              OK Kompassen         0           0           0           0           11          0           11    
32  Tim Mellgren                Skåneslättens OL     0           0           0           0           0           10          10    

===================================================================================================================================
D10
===================================================================================================================================
#   Namn                        Klubb                Del1, O...  Del2, P...  Del3, D...  Del4, D...  Del5, D...  Del6, Ä...  Totalt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1   Felicia Persson             Helsingborgs SOK     28          30          30          30          30          30          120   
2   Smilla Thomasson            FK Göingarna         30          0           22          29          29          29          117   
3   Alma Kjellén                Helsingborgs SOK     29          29          29          27          26          28          115   
4   Liv Lundsgaard              OK Kontinent         25          25          26          28          27          22          106   
5   Klara Palm                  FK Boken             26          26          28          23          20          16          103   
6   My Wallenborg               OK Kontinent         5           0           23          22          25          27          97    
7   Saga Christensen            Skåneslättens OL     27          0           0           20          28          12          87    
8   Frida Emilsson              FK Åsen              0           0           19          26          19          20          84    
9   Sara Carlstedt              Hjärnarps GH OL      24          0           0           16          21          18          79    
10  Julia Edvinsson             FK Åsen              0           0           25          25          0           24          74    
10  Linnea Lindulf              Skåneslättens OL     0           5           27          21          0           21          74    
12  Ebba Rosén                  Lunds OK             0           0           24          24          23          0           71    
13  Mathea Yngve                OK Kontinent         0           0           0           17          24          23          64    
14  Olivia Svensson             FK Åsen              0           0           21          18          18          5           62    
15  Agnes Persson               Helsingborgs SOK     0           0           18          0           15          14          47    
15  Linnea Stéen                Helsingborgs SOK     0           0           0           0           22          25          47    
17  Alma Giese                  Örkelljunga FK       0           0           20          0           0           19          39    
18  Emilia Cederquist           Malmö OK             0           27          0           5           0           5           37    
19  Allie Nelking               Skåneslättens OL     0           0           0           0           17          17          34    
19  Sonia Kurashova             FK Åsen              0           0           0           19          0           15          34    
21  Viktoria Åkerlund           FK Boken             0           0           0           0           16          13          29    
22  Olivia Tillander            Ystads OK            0           28          0           0           0           0           28    
23  Vanja Flisbäck              Skåneslättens OL     0           0           16          0           0           11          27    
24  Tova Borggren               Lunds OK             0           0           0           0           0           26          26    
25  Linn Thuresson              Skåneslättens OL     0           0           17          0           0           0           17    

Klubbpoäng

=====================================================================================
Klubbpoäng
=====================================================================================
Namn                        Klubb                Deltävling              Klass  Poäng
-------------------------------------------------------------------------------------
August Härwell              Andrarums IF         Del1, Odenracet         Insk   10   
Brian Ahlm                  Andrarums IF         Del1, Odenracet         H16    18   
Elin Nilsson                Andrarums IF         Del1, Odenracet         D16    25   
Erik Thoresson              Andrarums IF         Del1, Odenracet         H16    19   
Eskil Soelberg              Andrarums IF         Del1, Odenracet         H10    16   
Hugo Thoresson              Andrarums IF         Del1, Odenracet         H12    13   
Ludwig Andersson            Andrarums IF         Del1, Odenracet         H14    10   
Måns Persson                Andrarums IF         Del1, Odenracet         ÖM8    10   
Robin Ahlm                  Andrarums IF         Del1, Odenracet         U1     10   
Stellan Gradin              Andrarums IF         Del1, Odenracet         H14    15   
Tyr Häggström               Andrarums IF         Del1, Odenracet         H16    14   
Vide Häggström              Andrarums IF         Del1, Odenracet         D12    19   
Ida Åström                  Eslövs FK            Del1, Odenracet         U1     10   
Minna Olsson                Eslövs FK            Del1, Odenracet         U1     10   
Moa Nilsson                 Eslövs FK            Del1, Odenracet         U1     10   
Alice Johansson             FK Boken             Del1, Odenracet         D12    23   
Anton Carlström             FK Boken             Del1, Odenracet         U2     10   
Emelia Carlström            FK Boken             Del1, Odenracet         D12K   10   
Emmy Palm                   FK Boken             Del1, Odenracet         D14    29   
Erik Johansson              FK Boken             Del1, Odenracet         H14    25   
Karla Laitila               FK Boken             Del1, Odenracet         U2D    10   
Klara Palm                  FK Boken             Del1, Odenracet         D10    26   
Lovisa Erichsen             FK Boken             Del1, Odenracet         U2D    10   
Sofia Palm                  FK Boken             Del1, Odenracet         D16    28   
Vilma Asterman              FK Boken             Del1, Odenracet         U2D    10   
Albin Granqvist             FK Göingarna         Del1, Odenracet         H10    27   
Alice Olvegård              FK Göingarna         Del1, Odenracet         D14    28   
Carl-Johan Olvegård         FK Göingarna         Del1, Odenracet         H10    30   
Edvin Selin                 FK Göingarna         Del1, Odenracet         H14    24   
Ellen Moberg                FK Göingarna         Del1, Odenracet         U2D    10   
Felix Thomasson             FK Göingarna         Del1, Odenracet         H14K   10   
Gustav Granqvist            FK Göingarna         Del1, Odenracet         H10    22   
Hugo Granqvist              FK Göingarna         Del1, Odenracet         Insk   10   
Nelli Olvegård              FK Göingarna         Del1, Odenracet         D16    18   
Smilla Thomasson            FK Göingarna         Del1, Odenracet         D10    30   
Svante Selin                FK Göingarna         Del1, Odenracet         H12    29   
Tuva Selin                  FK Göingarna         Del1, Odenracet         D12    29   
Wilmer Selin                FK Göingarna         Del1, Odenracet         H12    30   
Alva Svensson               FK Åsen              Del1, Odenracet         D14    17   
Elna Jönsson                FK Åsen              Del1, Odenracet         U1     10   
Erik Olsson                 FK Åsen              Del1, Odenracet         H14K   10   
Olivia Svensson             FK Åsen              Del1, Odenracet         U1     10   
Linnéa Bjärby               Frosta OK            Del1, Odenracet         D12K   10   
Simon malmqvist             Frosta OK            Del1, Odenracet         U2     10   
Agnes Persson               Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         U2D    10   
Albin Berg                  Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         Insk   10   
Albin Seglevi               Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         U2     10   
Alfred Kjellén              Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         H12    27   
Alma Kjellén                Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         D10    29   
Ammi Orrhede                Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         Insk   10   
Arvid Ronge                 Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         H10    18   
Axel Orrhede                Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         H16    27   
Benjamin Davidson           Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         H10    26   
Bontu Johnson               Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         U2D    10   
David Persson               Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         H14    10   
Ebba Ranbro                 Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         D12    26   
Elias Palmertz              Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         H10    24   
Elis Olsson                 Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         H10    19   
Elsa Wiberg                 Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         D14K   10   
Felicia Persson             Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         D10    28   
Gustav Friberg              Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         H14    10   
Jacob Moberg                Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         H16    28   
Jonathan Orrhede            Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         H14K   10   
Kurt Sjöberg                Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         H10    29   
Liv Palmertz                Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         Insk   10   
Love Palmertz               Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         Insk   10   
Olle Borkmar                Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         H12    18   
Saga Palmertz               Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         D12    24   
Sofia Edman                 Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         D12K   10   
Teodor Edman                Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         H10    17   
Thea Bökman                 Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         D14    30   
Victor Ericsson             Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         H14    10   
Viggo Werlestål             Helsingborgs SOK     Del1, Odenracet         U2     10   
Alva Eriksson               Hjärnarps GH OL      Del1, Odenracet         U2D    10   
Annie Krikström             Hjärnarps GH OL      Del1, Odenracet         U2D    10   
Arvid Albinsson             Hjärnarps GH OL      Del1, Odenracet         H12    25   
Erik Albinsson              Hjärnarps GH OL      Del1, Odenracet         H14    17   
Filippa Zäll                Hjärnarps GH OL      Del1, Odenracet         D14K   10   
Hanna Morén                 Hjärnarps GH OL      Del1, Odenracet         D12    30   
Jakob Zäll                  Hjärnarps GH OL      Del1, Odenracet         H16    5    
Noah Krikström              Hjärnarps GH OL      Del1, Odenracet         H12    28   
Olle Eriksson               Hjärnarps GH OL      Del1, Odenracet         U2     10   
Oscar Ragnarsson            Hjärnarps GH OL      Del1, Odenracet         H14    11   
Pontus Eriksson             Hjärnarps GH OL      Del1, Odenracet         H16    24   
Robin Carlstedt             Hjärnarps GH OL      Del1, Odenracet         H14    12   
Sara Carlstedt              Hjärnarps GH OL      Del1, Odenracet         D10    24   
Simon Olsson                Hjärnarps GH OL      Del1, Odenracet         H16    17   
Tim Hjalmarsson             Hjärnarps GH OL      Del1, Odenracet         H12    17   
Tobias Carlstedt            Hjärnarps GH OL      Del1, Odenracet         H16    21   
Alfred Leijon               Härlövs IF           Del1, Odenracet         H12    11   
Alma Leijon                 Härlövs IF           Del1, Odenracet         D16    21   
Anton Persson               Härlövs IF           Del1, Odenracet         H14K   10   
Axel Tenghagen              Härlövs IF           Del1, Odenracet         H14    18   
Casper Turesson             Härlövs IF           Del1, Odenracet         H12    23   
Clara Dahl                  Härlövs IF           Del1, Odenracet         D16    24   
Gunnar Wessberg             Härlövs IF           Del1, Odenracet         H12    21   
Gustav Nilsson              Härlövs IF           Del1, Odenracet         H14K   10   
Hilma Holmström             Härlövs IF           Del1, Odenracet         D16    23   
Jacob Rothman               Härlövs IF           Del1, Odenracet         H14K   10   
Linnea Leijon               Härlövs IF           Del1, Odenracet         D14    15   
Maja Tenghagen              Härlövs IF           Del1, Odenracet         D16    20   
Melvin Nilsson              Härlövs IF           Del1, Odenracet         H16    16   
Viola Holmström             Härlövs IF           Del1, Odenracet         D14K   10   
Amanda Wiberg               Hässleholms OK       Del1, Odenracet         D12K   10   
Carl Pernetun               Hässleholms OK       Del1, Odenracet         H14    10   
Ivar Helmersson             Hässleholms OK       Del1, Odenracet         H14    22   
Linnea Rydlund              Hässleholms OK       Del1, Odenracet         D14    27   
Nellie Rydlund              Hässleholms OK       Del1, Odenracet         D16    27   
Noah Pernetun               Hässleholms OK       Del1, Odenracet         H14    10   
Ville Ekstrand              Hässleholms OK       Del1, Odenracet         H12    5    
Albin Hoberg                IS Skanne            Del1, Odenracet         U1     10   
Nellie Wetterlöv            IS Skanne            Del1, Odenracet         U2D    10   
Samuel Björk                IS Skanne            Del1, Odenracet         U1     10   
Albin Hugosson              Lunds OK             Del1, Odenracet         H14    16   
Allan Hedberg               Lunds OK             Del1, Odenracet         H16    30   
Anton Elmerfjord            Lunds OK             Del1, Odenracet         H14    10   
Atle Rystedt                Lunds OK             Del1, Odenracet         ÖM3    10   
Bella Brunsson              Lunds OK             Del1, Odenracet         U2D    10   
Carl Ås                     Lunds OK             Del1, Odenracet         H16    26   
David Eriksson              Lunds OK             Del1, Odenracet         Insk   10   
David Olander               Lunds OK             Del1, Odenracet         H14    5    
Ebba Rosén                  Lunds OK             Del1, Odenracet         U1     10   
Elin Hugosson               Lunds OK             Del1, Odenracet         D16    19   
Ellen Wigren                Lunds OK             Del1, Odenracet         U2D    10   
Elsa Ericsson               Lunds OK             Del1, Odenracet         D14    14   
Eric Wahlbom                Lunds OK             Del1, Odenracet         H10    5    
Erik Christensen            Lunds OK             Del1, Odenracet         H12    12   
Felix Gustafsson            Lunds OK             Del1, Odenracet         H14    26   
Filip Bengslin              Lunds OK             Del1, Odenracet         Insk   10   
Freja Gustafson             Lunds OK             Del1, Odenracet         ÖM3    10   
Gordon Gustafson            Lunds OK             Del1, Odenracet         ÖM3    10   
Hedda Åberg                 Lunds OK             Del1, Odenracet         U2D    10   
Isak Andersson              Lunds OK             Del1, Odenracet         H14    14   
Johan Vinblad               Lunds OK             Del1, Odenracet         H16    23   
Kajsa Heyden                Lunds OK             Del1, Odenracet         D14    24   
Klas Ljungqvist             Lunds OK             Del1, Odenracet         H14    20   
Lina Ås                     Lunds OK             Del1, Odenracet         D12    25   
Loke Hedberg                Lunds OK             Del1, Odenracet         H14    29   
Lovisa Wahlbom              Lunds OK             Del1, Odenracet         D14    13   
Ludvig Zaar                 Lunds OK             Del1, Odenracet         H16    25   
Märta Henningsson           Lunds OK             Del1, Odenracet         D14K   5    
Olivia Larsson              Lunds OK             Del1, Odenracet         D14    21   
Oskar Elmerfjord            Lunds OK             Del1, Odenracet         U2     10   
Povel Hedberg               Lunds OK             Del1, Odenracet         H16    15   
Rebecca Adlercreutz         Lunds OK             Del1, Odenracet         D14    10   
Sara Ljungqvist             Lunds OK             Del1, Odenracet         D12    27   
Selma Larsson               Lunds OK             Del1, Odenracet         D14    26   
Sofia Rämmal                Lunds OK             Del1, Odenracet         D16    14   
Tina Ljungqvist             Lunds OK             Del1, Odenracet         D16    26   
Adam Lindblom               Malmö OK             Del1, Odenracet         H16    22   
Agnes Lindblom              Malmö OK             Del1, Odenracet         D16    30   
Alfred Ahltin               Malmö OK             Del1, Odenracet         H14    23   
Daga Abrahamsson            Malmö OK             Del1, Odenracet         Insk   10   
Emilia Cederquist           Malmö OK             Del1, Odenracet         U2D    10   
Jonathan Palminger          Malmö OK             Del1, Odenracet         H14K   10   
Love Persson                Malmö OK             Del1, Odenracet         H14K   10   
Måns Levinsson              Malmö OK             Del1, Odenracet         H12    15   
Siri Abrahamsson            Malmö OK             Del1, Odenracet         U2D    10   
Tova Levinsson              Malmö OK             Del1, Odenracet         D14    19   
Viktor Ahltin               Malmö OK             Del1, Odenracet         H12    22   
Jakob Ingelström            OK Gynge             Del1, Odenracet         H14    10   
Melvin Billing              OK Kompassen         Del1, Odenracet         U2     10   
Cornelia Möller             OK Kontinent         Del1, Odenracet         D14    18   
Elvira Persson              OK Kontinent         Del1, Odenracet         D14    10   
Emma Lundsgaard             OK Kontinent         Del1, Odenracet         U2D    10   
Enoo Rasmussen              OK Kontinent         Del1, Odenracet         D16    15   
Isak Thysell                OK Kontinent         Del1, Odenracet         H12    10   
Klara Möller                OK Kontinent         Del1, Odenracet         D12    17   
Liv Lundsgaard              OK Kontinent         Del1, Odenracet         D10    25   
Magnus Lundsgaard           OK Kontinent         Del1, Odenracet         H14    10   
Mattias Holasek             OK Kontinent         Del1, Odenracet         H14K   10   
Moa Wallenborg              OK Kontinent         Del1, Odenracet         D14    23   
My Wallenborg               OK Kontinent         Del1, Odenracet         D10    5    
Märta Havenberg             OK Kontinent         Del1, Odenracet         D12    15   
Samuel Rasmussen            OK Kontinent         Del1, Odenracet         H12    14   
Simon Lydin                 OK Kontinent         Del1, Odenracet         H14    10   
Wilda Schmidt               OK Kontinent         Del1, Odenracet         D12    18   
Clara Andreasson            OK Origo             Del1, Odenracet         U1     10   
Ida Lindberg                OK Origo             Del1, Odenracet         U1     10   
Millie Andreasson           OK Origo             Del1, Odenracet         U1     10   
Erik Nilsson                OK Pan-Kristianstad  Del1, Odenracet         H14K   10   
Gustav Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del1, Odenracet         H14    19   
Melker Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del1, Odenracet         H16    29   
Alice Jönsson               OK Torfinn           Del1, Odenracet         Insk   10   
Alice Persson               OK Tyringe           Del1, Odenracet         D14    20   
Carl Johansson              OK Tyringe           Del1, Odenracet         U1     10   
Gabriel Steffert            OK Tyringe           Del1, Odenracet         H14    13   
Joanna Persson              OK Tyringe           Del1, Odenracet         D14    16   
Marcus Voong                OK Tyringe           Del1, Odenracet         U1     10   
Nils Persson                OK Tyringe           Del1, Odenracet         H10    21   
Tova Bjerle                 OK Tyringe           Del1, Odenracet         ÖM3    10   
Villemo Rönnblom            OK Tyringe           Del1, Odenracet         U1     10   
Villyam Johansson           OK Tyringe           Del1, Odenracet         U2     10   
Vincent Steffert            OK Tyringe           Del1, Odenracet         Insk   10   
William Steffert            OK Tyringe           Del1, Odenracet         H12    20   
Adam Johansson              Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         H14    21   
Albin Weiden                Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         H14    30   
Allie Nelking               Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         U2D    10   
Alva Nystedt                Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         D14    25   
Alvin Dahlberg              Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         U2     10   
Anna Benatti                Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         D12    28   
Atle Kulstad                Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         H10    28   
August Ling                 Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         U2     10   
Edvin Sander                Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         H12    24   
Ellen Ullman                Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         D12K   10   
Embla Cinthio               Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         D16    16   
Erland Östberg              Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         H16    20   
Gustav Åkesson              Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         H14K   10   
Hanne Husby                 Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         D14    12   
Hannes Dahlberg             Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         H12    16   
Ida Benatti                 Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         D12    21   
Ida Husby                   Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         D12    16   
Jakob Åkesson               Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         H12K   10   
Linda Ringdahl              Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         D14    11   
Linnea Briggner             Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         D16    17   
Linnea Lindulf              Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         U2D    10   
Lovisa Weiden               Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         D16    29   
Malte Wissler               Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         U2     10   
Melker Karlberg             Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         H14K   10   
Milton Wissler              Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         U1     10   
Oskar Milesson              Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         U2     10   
Pontus Thuresson            Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         ÖM3    10   
Rebecka Lindulf             Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         D12    22   
Saga Christensen            Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         D10    27   
Tea Markholm                Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         D16    22   
Tuva Christensen            Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         U1     10   
Valter Sander               Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         H10    20   
Vidar Karlberg              Skåneslättens OL     Del1, Odenracet         U2     10   
Hanna Larsson               Ystads OK            Del1, Odenracet         D14    22   
Agnes Knutsson              Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         D16K   10   
Agust Kronkvist             Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         H14    28   
Albin Kronkvist             Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         H16    5    
Alma Giese                  Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         U1     10   
Axel Nilsson                Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         H12K   10   
Casper Sandström            Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         U2     10   
Ebba Nilsson                Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         ÖM3    10   
Elia Kämpe                  Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         H12    26   
Emilia Andersson            Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         U1     10   
Frida Björk                 Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         ÖM5    10   
Hugo Cedervall              Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         H14    27   
Isak Edholm                 Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         H12    19   
Isak Kämpe                  Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         U1     10   
Johanna Ottosson            Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         D12    20   
Jonathan Edholm             Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         H10    23   
Kristoffer Andersson        Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         H12K   10   
Lilly Olsson                Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         U2D    10   
Milton Gunnarsson           Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         H10    25   
Nikolai Alvarez Lönn        Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         U2     10   
Olle Hugoson                Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         H14K   10   
Otto Nyberg                 Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         H12K   10   
Wiggo Jönsson               Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         U2     5    
Wilma Jönsson               Örkelljunga FK       Del1, Odenracet         D12K   10   
Alfons Mickelåker           Andrarums IF         Del2, Palmsprinten      Insk   10   
Anton Soelberg              Andrarums IF         Del2, Palmsprinten      Insk   10   
Clara Ehrnborn              Andrarums IF         Del2, Palmsprinten      D16    15   
Elias Nilsson               Andrarums IF         Del2, Palmsprinten      H12    10   
Elin Nilsson                Andrarums IF         Del2, Palmsprinten      D16    26   
Erik Thoresson              Andrarums IF         Del2, Palmsprinten      H16    23   
Eskil Soelberg              Andrarums IF         Del2, Palmsprinten      H10    27   
Gustaf Ehrnborn             Andrarums IF         Del2, Palmsprinten      U2H    10   
Hugo Thoresson              Andrarums IF         Del2, Palmsprinten      H12    21   
Ludwig Andersson            Andrarums IF         Del2, Palmsprinten      H14    10   
Stellan Gradin              Andrarums IF         Del2, Palmsprinten      H14    11   
Tyr Häggström               Andrarums IF         Del2, Palmsprinten      H16    21   
Vide Häggström              Andrarums IF         Del2, Palmsprinten      D12    18   
Wilma Lindvall              Andrarums IF         Del2, Palmsprinten      D12    16   
Edvin Vensryd               Eslövs FK            Del2, Palmsprinten      H14K   10   
Liv Horvath                 Eslövs FK            Del2, Palmsprinten      U2D    10   
Alice Johansson             FK Boken             Del2, Palmsprinten      D12    19   
Emmy Palm                   FK Boken             Del2, Palmsprinten      D14    22   
Erik Johansson              FK Boken             Del2, Palmsprinten      H14    26   
Klara Palm                  FK Boken             Del2, Palmsprinten      D10    26   
Sofia Palm                  FK Boken             Del2, Palmsprinten      D16    27   
Alice Olvegård              FK Göingarna         Del2, Palmsprinten      D14    29   
Carl-Johan Olvegård         FK Göingarna         Del2, Palmsprinten      H10    28   
Edvin Selin                 FK Göingarna         Del2, Palmsprinten      H14    30   
Johanna Nilsson             FK Göingarna         Del2, Palmsprinten      D16    23   
Nelli Olvegård              FK Göingarna         Del2, Palmsprinten      D16    18   
Svante Selin                FK Göingarna         Del2, Palmsprinten      H12    29   
Tuva Selin                  FK Göingarna         Del2, Palmsprinten      D12    27   
Wilmer Selin                FK Göingarna         Del2, Palmsprinten      H12    30   
Erik Olsson                 FK Åsen              Del2, Palmsprinten      H14K   10   
Agnes Persson               Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      U2D    10   
Alfred Kjellén              Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      H12    28   
Alma Kjellén                Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      D10    29   
David Persson               Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      H14    13   
Ebba Ranbro                 Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      D12    26   
Elias Palmertz              Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      H10    24   
Elias Persson               Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      H12K   10   
Elsa Wiberg                 Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      D14    12   
Felicia Persson             Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      D10    30   
Gustav Friberg              Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      H14    17   
Jacob Moberg                Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      H16    30   
Klara Friberg               Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      D12    20   
Kurt Sjöberg                Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      H10    30   
Liv Palmertz                Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      Insk   10   
Love Palmertz               Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      Insk   10   
Olle Borkmar                Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      H12    22   
Oskar Ranbro                Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      U1H    10   
Saga Palmertz               Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      D12    24   
Signe Ranbro                Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      U1D    10   
Sofia Edman                 Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      D12K   10   
Teodor Edman                Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      H10    21   
Victor Ericsson             Helsingborgs SOK     Del2, Palmsprinten      H14    14   
Arvid Albinsson             Hjärnarps GH OL      Del2, Palmsprinten      H12    16   
David Morén                 Hjärnarps GH OL      Del2, Palmsprinten      H14    16   
Erik Albinsson              Hjärnarps GH OL      Del2, Palmsprinten      H14    22   
Hanna Morén                 Hjärnarps GH OL      Del2, Palmsprinten      D12    29   
Alma Leijon                 Härlövs IF           Del2, Palmsprinten      D16    21   
Anton Persson               Härlövs IF           Del2, Palmsprinten      H14    10   
Axel Tenghagen              Härlövs IF           Del2, Palmsprinten      H14    12   
Casper Turesson             Härlövs IF           Del2, Palmsprinten      H12    25   
Clara Dahl                  Härlövs IF           Del2, Palmsprinten      D16    29   
Felicia Axelsson            Härlövs IF           Del2, Palmsprinten      U1D    10   
Hilma Holmström             Härlövs IF           Del2, Palmsprinten      D16    25   
Jacob Rothman               Härlövs IF           Del2, Palmsprinten      H14    10   
Linnea Leijon               Härlövs IF           Del2, Palmsprinten      D14    17   
Maja Tenghagen              Härlövs IF           Del2, Palmsprinten      D16    20   
Linnea Rydlund              Hässleholms OK       Del2, Palmsprinten      D14    28   
Nellie Rydlund              Hässleholms OK       Del2, Palmsprinten      D16    28   
Albin Hugosson              Lunds OK             Del2, Palmsprinten      H14    23   
Alfred Olsson               Lunds OK             Del2, Palmsprinten      ÖM5    10   
Alia Östvall                Lunds OK             Del2, Palmsprinten      U2D    10   
Axel Nordström              Lunds OK             Del2, Palmsprinten      H12K   10   
Carl Ås                     Lunds OK             Del2, Palmsprinten      H16    28   
Ebba Rosén                  Lunds OK             Del2, Palmsprinten      U2D    10   
Elin Hugosson               Lunds OK             Del2, Palmsprinten      D16    19   
Ellen Wigren                Lunds OK             Del2, Palmsprinten      U2D    10   
Elsa Ericsson               Lunds OK             Del2, Palmsprinten      D14    13   
Emil Andersson              Lunds OK             Del2, Palmsprinten      H12    20   
Erik Christensen            Lunds OK             Del2, Palmsprinten      H12    5    
Erik Nordström              Lunds OK             Del2, Palmsprinten      U2H    10   
Felix Gustafsson            Lunds OK             Del2, Palmsprinten      H14    28   
Freja Gustafson             Lunds OK             Del2, Palmsprinten      ÖM3    10   
Hugo Hjelm                  Lunds OK             Del2, Palmsprinten      H12K   10   
Isak Andersson              Lunds OK             Del2, Palmsprinten      H14    21   
Isak Grönlund               Lunds OK             Del2, Palmsprinten      Insk   10   
Jakob Brantestad            Lunds OK             Del2, Palmsprinten      H12    18   
Johan Vinblad               Lunds OK             Del2, Palmsprinten      H16    24   
Kajsa Heyden                Lunds OK             Del2, Palmsprinten      D14    25   
Lina Ås                     Lunds OK             Del2, Palmsprinten      D12    28   
Loke Hedberg                Lunds OK             Del2, Palmsprinten      H14    25   
Love Eneroth                Lunds OK             Del2, Palmsprinten      U2H    10   
Ludvig Brantestad           Lunds OK             Del2, Palmsprinten      U1H    10   
Ludvig Zaar                 Lunds OK             Del2, Palmsprinten      H16    25   
Märta Henningsson           Lunds OK             Del2, Palmsprinten      D14K   10   
Olivia Larsson              Lunds OK             Del2, Palmsprinten      D14    23   
Olle Rosén                  Lunds OK             Del2, Palmsprinten      ÖM3    5    
Rebecca Adlercreutz         Lunds OK             Del2, Palmsprinten      D14    15   
Selma Larsson               Lunds OK             Del2, Palmsprinten      D14    27   
Sofia Rämmal                Lunds OK             Del2, Palmsprinten      D16    14   
Tina Ljungqvist             Lunds OK             Del2, Palmsprinten      D16    24   
Adam Lindblom               Malmö OK             Del2, Palmsprinten      H16    26   
Agnes Lindblom              Malmö OK             Del2, Palmsprinten      D16    30   
Alfred Ahltin               Malmö OK             Del2, Palmsprinten      H14    29   
Emilia Cederquist           Malmö OK             Del2, Palmsprinten      D10    27   
Jonathan Palminger          Malmö OK             Del2, Palmsprinten      H14    5    
Love Persson                Malmö OK             Del2, Palmsprinten      H14    19   
Måns Levinsson              Malmö OK             Del2, Palmsprinten      H12    11   
Samuel Persson              Malmö OK             Del2, Palmsprinten      ÖM8    10   
Tova Levinsson              Malmö OK             Del2, Palmsprinten      D14    20   
Viktor Ahltin               Malmö OK             Del2, Palmsprinten      H12    24   
Anton Hansson               OK Kontinent         Del2, Palmsprinten      H14    15   
Cornelia Möller             OK Kontinent         Del2, Palmsprinten      D14    5    
Ebbe Friman                 OK Kontinent         Del2, Palmsprinten      Insk   10   
Ellen Pålsson               OK Kontinent         Del2, Palmsprinten      Insk   10   
Elvira Persson              OK Kontinent         Del2, Palmsprinten      D14    11   
Emma Lundsgaard             OK Kontinent         Del2, Palmsprinten      U2D    10   
Isak Thysell                OK Kontinent         Del2, Palmsprinten      H12    14   
Klara Möller                OK Kontinent         Del2, Palmsprinten      D12    17   
Liv Lundsgaard              OK Kontinent         Del2, Palmsprinten      D10    25   
Lucas Treldal               OK Kontinent         Del2, Palmsprinten      H14    18   
Magnus Lundsgaard           OK Kontinent         Del2, Palmsprinten      H14    10   
Moa Wallenborg              OK Kontinent         Del2, Palmsprinten      D14    30   
Märta Havenberg             OK Kontinent         Del2, Palmsprinten      D12    5    
Samuel Rasmussen            OK Kontinent         Del2, Palmsprinten      H12    15   
Gustav Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del2, Palmsprinten      H14    20   
Melker Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del2, Palmsprinten      H16    27   
Alex Nugent                 OK Tyringe           Del2, Palmsprinten      Insk   10   
Alice Persson               OK Tyringe           Del2, Palmsprinten      D14    18   
Amanda Pettersson           OK Tyringe           Del2, Palmsprinten      U1D    10   
Joanna Persson              OK Tyringe           Del2, Palmsprinten      D14    21   
Nils Persson                OK Tyringe           Del2, Palmsprinten      H10    23   
Villemo Rönnblom            OK Tyringe           Del2, Palmsprinten      U2D    10   
William Steffert            OK Tyringe           Del2, Palmsprinten      H12    19   
William Tengstrand Nugent   OK Tyringe           Del2, Palmsprinten      ÖM5    10   
Adam Johansson              Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      H14    24   
Allie Nelking               Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      U2D    10   
Alva Nystedt                Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      D14    26   
Anna Benatti                Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      D12    30   
Aprilia Cinthio             Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      D12    26   
Atle Kulstad                Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      H10    29   
August Cinthio              Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      U2H    10   
Bill Salomonsson            Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      Insk   10   
Ebba Sjö                    Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      U1D    10   
Edvin Sander                Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      H12    5    
Ellen Ullman                Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      D12    15   
Embla Cinthio               Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      D16    16   
Gustav Åkesson              Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      H14    10   
Hanna Jonsson-Nordin        Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      D14    20   
Hannes Dahlberg             Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      H12    17   
Ida Benatti                 Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      D12    23   
Jack Salomonsson            Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      Insk   10   
Jakob Åkesson               Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      H12    13   
Johanna Gersne              Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      D14    16   
Johannes Ember              Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      ÖM3    10   
Linda Ringdahl              Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      D14    14   
Linn Thuresson              Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      U2D    10   
Linnea Briggner             Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      D16    22   
Linnea Lindulf              Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      D10    5    
Malte Wissler               Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      U2H    10   
Pontus Thuresson            Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      H16    22   
Rebecka Lindulf             Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      D12    21   
Tage Sjögärd                Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      U2H    10   
Valter Sander               Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      H10    22   
Viggo Johansson             Skåneslättens OL     Del2, Palmsprinten      H16    29   
Fabian Tillander            Ystads OK            Del2, Palmsprinten      U2H    10   
Hanna Larsson               Ystads OK            Del2, Palmsprinten      D14    24   
Olivia Tillander            Ystads OK            Del2, Palmsprinten      D10    28   
Valdemar Puke               Ystads OK            Del2, Palmsprinten      U2H    10   
Agnes Knutsson              Örkelljunga FK       Del2, Palmsprinten      D16    13   
Axel Nilsson                Örkelljunga FK       Del2, Palmsprinten      H12    12   
Ebba Nilsson                Örkelljunga FK       Del2, Palmsprinten      D16K   10   
Elia Kämpe                  Örkelljunga FK       Del2, Palmsprinten      H12    26   
Emilia Andersson            Örkelljunga FK       Del2, Palmsprinten      U1D    10   
Frida Björk                 Örkelljunga FK       Del2, Palmsprinten      D16    17   
Hugo Cedervall              Örkelljunga FK       Del2, Palmsprinten      H14    27   
Isak Edholm                 Örkelljunga FK       Del2, Palmsprinten      H12    27   
Isak Kämpe                  Örkelljunga FK       Del2, Palmsprinten      U1H    10   
Johanna Ottosson            Örkelljunga FK       Del2, Palmsprinten      D12    22   
Jonathan Edholm             Örkelljunga FK       Del2, Palmsprinten      H10    26   
Kristoffer Andersson        Örkelljunga FK       Del2, Palmsprinten      H12K   10   
Milton Gunnarsson           Örkelljunga FK       Del2, Palmsprinten      H10    25   
Otto Nyberg                 Örkelljunga FK       Del2, Palmsprinten      H12    23   
Wiggo Jönsson               Örkelljunga FK       Del2, Palmsprinten      U2H    10   
Wilma Jönsson               Örkelljunga FK       Del2, Palmsprinten      D12    14   
Alfons Mickelåker           Andrarums IF         Del3, DM-Sprint         Insk   10   
Anton Soelberg              Andrarums IF         Del3, DM-Sprint         Insk   10   
Brian Ahlm                  Andrarums IF         Del3, DM-Sprint         H16    17   
Elias Nilsson               Andrarums IF         Del3, DM-Sprint         H12    10   
Elin Nilsson                Andrarums IF         Del3, DM-Sprint         D16    23   
Erik Thoresson              Andrarums IF         Del3, DM-Sprint         H16    20   
Stellan Gradin              Andrarums IF         Del3, DM-Sprint         H14    18   
Viggo Ahlm                  Andrarums IF         Del3, DM-Sprint         H12    10   
Wilma Lindvall              Andrarums IF         Del3, DM-Sprint         D12    14   
Edvin Vensryd               Eslövs FK            Del3, DM-Sprint         H14    10   
Ellie Barjosef              Eslövs FK            Del3, DM-Sprint         U2D    10   
Liv Horvath                 Eslövs FK            Del3, DM-Sprint         U2D    10   
Oliver Horvath              Eslövs FK            Del3, DM-Sprint         U2H    10   
Selma Vensryd               Eslövs FK            Del3, DM-Sprint         D12    20   
Alice Johansson             FK Boken             Del3, DM-Sprint         D12    22   
Emmy Palm                   FK Boken             Del3, DM-Sprint         D14    22   
Erik Johansson              FK Boken             Del3, DM-Sprint         H14    22   
Karla Laitila               FK Boken             Del3, DM-Sprint         U2D    10   
Klara Palm                  FK Boken             Del3, DM-Sprint         D10    28   
Lovisa Erichsen             FK Boken             Del3, DM-Sprint         U2D    10   
Sofia Palm                  FK Boken             Del3, DM-Sprint         D16    25   
Albin Granqvist             FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         H10    28   
Alice Olvegård              FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         D14    25   
Axel Persson                FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         U2H    10   
Carl-Johan Olvegård         FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         H10    29   
Edvin Selin                 FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         H14    29   
Ellen Moberg                FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         U2D    10   
Felix Thomasson             FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         H14    10   
Frida Moberg                FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         U1     10   
Gustav Granqvist            FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         H10    27   
Hilda Axelsson              FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         D16    27   
Hjalmar Axelsson            FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         H12    27   
Hjalmar Lindgård            FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         U2H    10   
Hugo Granqvist              FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         Insk   10   
Nelli Olvegård              FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         D16    15   
Sixten Lindgård             FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         U1     10   
Smilla Thomasson            FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         D10    22   
Svante Selin                FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         H12    29   
Tuva Selin                  FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         D12    28   
Wilmer Selin                FK Göingarna         Del3, DM-Sprint         H12    30   
Elin Edvinsson              FK Åsen              Del3, DM-Sprint         D12    16   
Frida Emilsson              FK Åsen              Del3, DM-Sprint         D10    19   
Julia Edvinsson             FK Åsen              Del3, DM-Sprint         D10    25   
Olivia Svensson             FK Åsen              Del3, DM-Sprint         D10    21   
Sonia Kurashova             FK Åsen              Del3, DM-Sprint         U2D    10   
Alice Rosvall               Frosta OK            Del3, DM-Sprint         U1     10   
Agnes Persson               Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         D10    18   
Alfred Kjellén              Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         H12    26   
Alma Kjellén                Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         D10    29   
Ammi Orrhede                Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         Insk   10   
Arvid Ronge                 Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         H10    26   
Axel Orrhede                Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         H16    16   
Benjamin Davidson           Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         H10    25   
David Persson               Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         H14    15   
Ebba Ranbro                 Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         D12    5    
Elsa Wiberg                 Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         D14    12   
Felicia Persson             Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         D10    30   
Gustav Friberg              Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         H14    14   
Jacob Moberg                Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         H16    29   
Jonathan Orrhede            Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         H14    10   
Klara Friberg               Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         D12    18   
Kurt Sjöberg                Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         H10    30   
Oskar Ranbro                Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         U1     10   
Sofia Edman                 Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         D12    21   
Teodor Edman                Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         H10    18   
Thea Bökman                 Helsingborgs SOK     Del3, DM-Sprint         D14    30   
Annie Krikström             Hjärnarps GH OL      Del3, DM-Sprint         U2D    10   
Arvid Albinsson             Hjärnarps GH OL      Del3, DM-Sprint         H12    17   
David Morén                 Hjärnarps GH OL      Del3, DM-Sprint         H14    19   
Erik Albinsson              Hjärnarps GH OL      Del3, DM-Sprint         H14    5    
Filippa Zäll                Hjärnarps GH OL      Del3, DM-Sprint         D14    10   
Hanna Morén                 Hjärnarps GH OL      Del3, DM-Sprint         D12    27   
Jakob Zäll                  Hjärnarps GH OL      Del3, DM-Sprint         H16    5    
Noah Krikström              Hjärnarps GH OL      Del3, DM-Sprint         H12    28   
Pontus Eriksson             Hjärnarps GH OL      Del3, DM-Sprint         H16    28   
Albin Söderberg             Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         ÖM1    10   
Alfred Leijon               Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         H12    12   
Alfred Wessberg             Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         H16    12   
Alma Leijon                 Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         D16    5    
Annie Widerberg             Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         U2D    10   
Axel Düring                 Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         H14    10   
Axel Tenghagen              Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         H14    13   
Casper Turesson             Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         H12    23   
Clara Dahl                  Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         D16    28   
Felicia Axelsson            Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         U2D    5    
Gunnar Wessberg             Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         H12    19   
Gustav Nilsson              Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         H14    10   
Hilma Holmström             Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         D16    30   
Hilma Widerberg             Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         U2D    10   
Isabella Alvarsson          Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         U2D    10   
Linnea Leijon               Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         D14    21   
Maja Tenghagen              Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         D16    20   
Melvin Nilsson              Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         H16    15   
Noel Söderberg              Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         Insk   10   
Ronja Karlsson              Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         D14    11   
Samuel Låstbom              Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         H16    19   
Victor Söderberg            Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         ÖM1    10   
Viola Holmström             Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         D14    17   
Wilma Johansson             Härlövs IF           Del3, DM-Sprint         D14    5    
Anna Aronsson               Hässleholms OK       Del3, DM-Sprint         D16    13   
Felicia Lindberg            Hässleholms OK       Del3, DM-Sprint         D16    5    
Ivar Helmersson             Hässleholms OK       Del3, DM-Sprint         H14    23   
Linnea Rydlund              Hässleholms OK       Del3, DM-Sprint         D14    29   
Nellie Lindberg             Hässleholms OK       Del3, DM-Sprint         Insk   10   
Nellie Rydlund              Hässleholms OK       Del3, DM-Sprint         D16    29   
Robin Wiberg                Hässleholms OK       Del3, DM-Sprint         H14    10   
Ville Ekstrand              Hässleholms OK       Del3, DM-Sprint         H12    13   
Wilhelm Lindberg            Hässleholms OK       Del3, DM-Sprint         H10    15   
Emma Wikström               Hästveda OK          Del3, DM-Sprint         U2D    10   
Jon Wikström                Hästveda OK          Del3, DM-Sprint         U2H    10   
Albin Hugosson              Lunds OK             Del3, DM-Sprint         H14    10   
Allan Hedberg               Lunds OK             Del3, DM-Sprint         H16    26   
Carl Ås                     Lunds OK             Del3, DM-Sprint         H16    21   
Charlie Rosvall             Lunds OK             Del3, DM-Sprint         U1     10   
David Olander               Lunds OK             Del3, DM-Sprint         H14    10   
Ebba Rosén                  Lunds OK             Del3, DM-Sprint         D10    24   
Elin Hugosson               Lunds OK             Del3, DM-Sprint         D16    24   
Elsa Ericsson               Lunds OK             Del3, DM-Sprint         D14    10   
Emil Andersson              Lunds OK             Del3, DM-Sprint         H12    11   
Felix Gustafsson            Lunds OK             Del3, DM-Sprint         H14    24   
Hugo Hjelm                  Lunds OK             Del3, DM-Sprint         H12    10   
Isak Andersson              Lunds OK             Del3, DM-Sprint         H14    25   
Jakob Brantestad            Lunds OK             Del3, DM-Sprint         H12    22   
Johan Vinblad               Lunds OK             Del3, DM-Sprint         H16    18   
Kajsa Heyden                Lunds OK             Del3, DM-Sprint         D14    24   
Klas Ljungqvist             Lunds OK             Del3, DM-Sprint         H14    21   
Loke Hedberg                Lunds OK             Del3, DM-Sprint         H14    28   
Ludvig Vallin-Brantestad    Lunds OK             Del3, DM-Sprint         U1     10   
Ludvig Zaar                 Lunds OK             Del3, DM-Sprint         H16    25   
Märta Henningsson           Lunds OK             Del3, DM-Sprint         D14    10   
Olivia Larsson              Lunds OK             Del3, DM-Sprint         D14    19   
Olle Rosén                  Lunds OK             Del3, DM-Sprint         ÖM4    10   
Povel Hedberg               Lunds OK             Del3, DM-Sprint         H16    30   
Rebecca Adlercreutz         Lunds OK             Del3, DM-Sprint         D14    15   
Sara Ljungqvist             Lunds OK             Del3, DM-Sprint         D12    26   
Selma Larsson               Lunds OK             Del3, DM-Sprint         D14    27   
Tina Ljungqvist             Lunds OK             Del3, DM-Sprint         D16    21   
Adam Lindblom               Malmö OK             Del3, DM-Sprint         H16    22   
Alfred Ahltin               Malmö OK             Del3, DM-Sprint         H14    10   
Jonathan Palminger          Malmö OK             Del3, DM-Sprint         H14    10   
Viktor Ahltin               Malmö OK             Del3, DM-Sprint         H12    20   
Astrid Rusk                 OK Kontinent         Del3, DM-Sprint         D16    16   
Ella Löfving                OK Kontinent         Del3, DM-Sprint         U2D    10   
Elvira Persson              OK Kontinent         Del3, DM-Sprint         D14    16   
Emma Lundsgaard             OK Kontinent         Del3, DM-Sprint         U2D    10   
Enoo Rasmussen              OK Kontinent         Del3, DM-Sprint         D16    11   
Isak Thysell                OK Kontinent         Del3, DM-Sprint         H12    10   
Liv Lundsgaard              OK Kontinent         Del3, DM-Sprint         D10    26   
Lucas Treldal               OK Kontinent         Del3, DM-Sprint         H14    16   
Magnus Lundsgaard           OK Kontinent         Del3, DM-Sprint         H14    10   
Markus Holasek              OK Kontinent         Del3, DM-Sprint         H16    24   
Mattias Holasek             OK Kontinent         Del3, DM-Sprint         H14    10   
Moa Wallenborg              OK Kontinent         Del3, DM-Sprint         D14    28   
My Wallenborg               OK Kontinent         Del3, DM-Sprint         D10    23   
Märta Havenberg             OK Kontinent         Del3, DM-Sprint         D12    13   
Samuel Rasmussen            OK Kontinent         Del3, DM-Sprint         H12    21   
Simon Lydin                 OK Kontinent         Del3, DM-Sprint         H14    12   
Amanda Eng                  OK Pan-Kristianstad  Del3, DM-Sprint         U1     10   
Erik Nilsson                OK Pan-Kristianstad  Del3, DM-Sprint         H14    10   
Gustav Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del3, DM-Sprint         H14    20   
Julius Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del3, DM-Sprint         U1     10   
Melker Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del3, DM-Sprint         H16    27   
Philip Höglind              OK Pan-Kristianstad  Del3, DM-Sprint         H10    17   
Victoria Höglind            OK Pan-Kristianstad  Del3, DM-Sprint         U1     10   
Viola Andersson             OK Pan-Kristianstad  Del3, DM-Sprint         U1     10   
Zoe Bill                    OK Pan-Kristianstad  Del3, DM-Sprint         Insk   10   
Alex Nugent                 OK Tyringe           Del3, DM-Sprint         U1     10   
Alice Persson               OK Tyringe           Del3, DM-Sprint         D14    20   
Carl Johansson              OK Tyringe           Del3, DM-Sprint         H10    19   
Gabriel Steffert            OK Tyringe           Del3, DM-Sprint         H14    17   
Joanna Persson              OK Tyringe           Del3, DM-Sprint         D14    23   
Katarina Nugent             OK Tyringe           Del3, DM-Sprint         U1     10   
Nils Persson                OK Tyringe           Del3, DM-Sprint         H10    5    
Villyam Johansson           OK Tyringe           Del3, DM-Sprint         H12    16   
Vincent Steffert            OK Tyringe           Del3, DM-Sprint         Insk   10   
William Steffert            OK Tyringe           Del3, DM-Sprint         H12    10   
William Tengstrand Nugent   OK Tyringe           Del3, DM-Sprint         ÖM4    10   
Adam Johansson              Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         H14    11   
Albin Weiden                Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         H14    27   
Alva Nystedt                Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         D14    18   
Anna Benatti                Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         D12    30   
Aprilia Cinthio             Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         D12    29   
Atle Kulstad                Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         H10    23   
Bill Salomonsson            Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         Insk   10   
Ebbe Flisbäck               Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         H14    10   
Edvin Sander                Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         H12    14   
Ellen Ullman                Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         D12    17   
Embla Cinthio               Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         D16    22   
Gustav Åkesson              Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         H14    10   
Hanna Jonsson-Nordin        Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         D14    14   
Hanne Husby                 Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         D14    13   
Hannes Dahlberg             Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         H12    18   
Henning Karlberg            Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         H16    14   
Ida Benatti                 Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         D12    25   
Ida Husby                   Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         D12    19   
Jack Salomonsson            Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         U1     10   
Jakob Åkesson               Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         H12    10   
Linn Thuresson              Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         D10    17   
Linnea Briggner             Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         D16    18   
Linnea Lindulf              Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         D10    27   
Lovisa Weiden               Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         D16    26   
Melker Karlberg             Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         H14    10   
Pontus Thuresson            Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         H16    13   
Rebecka Lindulf             Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         D12    23   
Tea Markholm                Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         D16    19   
Valter Sander               Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         H10    20   
Vanja Flisbäck              Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         D10    16   
Vidar Karlberg              Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         U2H    10   
Viggo Johansson             Skåneslättens OL     Del3, DM-Sprint         H16    23   
Arvid Falkstrand            Tormestorps IF       Del3, DM-Sprint         H10    22   
Axel Falkstrand             Tormestorps IF       Del3, DM-Sprint         U2H    10   
Edwin Falkstrand            Tormestorps IF       Del3, DM-Sprint         H12    24   
Elias Nilsson               Tormestorps IF       Del3, DM-Sprint         H14    10   
Embla Karlsson              Ystads OK            Del3, DM-Sprint         U2D    10   
Hanna Larsson               Ystads OK            Del3, DM-Sprint         D14    26   
Agnes Knutsson              Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         D16    14   
Agust Kronkvist             Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         H14    30   
Alice Olsson                Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         U2D    10   
Alma Giese                  Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         D10    20   
Axel Nilsson                Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         H12    10   
Casper Sandström            Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         H12    10   
Ebba Nilsson                Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         D16    12   
Elia Kämpe                  Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         H12    25   
Emil Mårtensson             Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         H12    10   
Frida Björk                 Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         D16    17   
Hannes Mårtensson           Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         U1     10   
Hugo Cedervall              Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         H14    26   
Isak Edholm                 Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         H12    16   
Isak Kämpe                  Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         U1     10   
Johanna Ottosson            Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         D12    24   
Jonathan Edholm             Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         H10    24   
Lilly Olsson                Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         U2D    10   
Lukas Persson               Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         U2H    10   
Milton Gunnarsson           Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         H10    21   
Nikolai Alvarez Lönn        Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         U2H    10   
Olle Hugoson                Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         H14    10   
Stina Eliasson              Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         U2D    10   
Wiggo Jönsson               Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         H10    16   
Wilma Jönsson               Örkelljunga FK       Del3, DM-Sprint         D12    15   
Anton Soelberg              Andrarums IF         Del4, DM-Lång           Insk   10   
August Härwell              Andrarums IF         Del4, DM-Lång           ÖM1    10   
Clara Ehrnborn              Andrarums IF         Del4, DM-Lång           D16    5    
Elias Nilsson               Andrarums IF         Del4, DM-Lång           H12    10   
Elin Nilsson                Andrarums IF         Del4, DM-Lång           D16    27   
Erik Thoresson              Andrarums IF         Del4, DM-Lång           H16    18   
Eskil Soelberg              Andrarums IF         Del4, DM-Lång           H10    23   
Hugo Thoresson              Andrarums IF         Del4, DM-Lång           H12    10   
Robin Ahlm                  Andrarums IF         Del4, DM-Lång           Insk   10   
Stellan Gradin              Andrarums IF         Del4, DM-Lång           H14    24   
Viggo Ahlm                  Andrarums IF         Del4, DM-Lång           H12    5    
Ellie Barjosef              Eslövs FK            Del4, DM-Lång           U2D    10   
Alex Lantz                  FK Boken             Del4, DM-Lång           U2H    10   
Alice Johansson             FK Boken             Del4, DM-Lång           D12    26   
Anton Carlström             FK Boken             Del4, DM-Lång           U2H    10   
Emelia Carlström            FK Boken             Del4, DM-Lång           D12    19   
Emmy Palm                   FK Boken             Del4, DM-Lång           D14    24   
Erik Johansson              FK Boken             Del4, DM-Lång           H14    26   
Hjalmar Andersson           FK Boken             Del4, DM-Lång           U2H    10   
Klara Palm                  FK Boken             Del4, DM-Lång           D10    23   
Sofia Palm                  FK Boken             Del4, DM-Lång           D16    23   
Vilma Asterman              FK Boken             Del4, DM-Lång           U2D    10   
Alice Olvegård              FK Göingarna         Del4, DM-Lång           D14    28   
Carl-Johan Olvegård         FK Göingarna         Del4, DM-Lång           H10    30   
Edvin Selin                 FK Göingarna         Del4, DM-Lång           H14    27   
Ellen Moberg                FK Göingarna         Del4, DM-Lång           U2D    10   
Felix Thomasson             FK Göingarna         Del4, DM-Lång           H14    12   
Hilda Axelsson              FK Göingarna         Del4, DM-Lång           D16    29   
Hjalmar Axelsson            FK Göingarna         Del4, DM-Lång           H12    27   
Hjalmar Lindgård            FK Göingarna         Del4, DM-Lång           U1     10   
Johanna Nilsson             FK Göingarna         Del4, DM-Lång           D16    18   
Malin Nilsson               FK Göingarna         Del4, DM-Lång           U2D    10   
Nelli Olvegård              FK Göingarna         Del4, DM-Lång           D16    15   
Sixten Lindgård             FK Göingarna         Del4, DM-Lång           Insk   10   
Smilla Thomasson            FK Göingarna         Del4, DM-Lång           D10    29   
Svante Selin                FK Göingarna         Del4, DM-Lång           H12    29   
Theo Sunesson               FK Göingarna         Del4, DM-Lång           H14K   10   
Tuva Selin                  FK Göingarna         Del4, DM-Lång           D12    29   
Wilmer Selin                FK Göingarna         Del4, DM-Lång           H12    30   
Alva Svensson               FK Åsen              Del4, DM-Lång           D14    20   
Frida Emilsson              FK Åsen              Del4, DM-Lång           D10    26   
Julia Edvinsson             FK Åsen              Del4, DM-Lång           D10    25   
Olivia Svensson             FK Åsen              Del4, DM-Lång           D10    18   
Sonia Kurashova             FK Åsen              Del4, DM-Lång           D10    19   
Alfred Kjellén              Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           H12    25   
Alma Kjellén                Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           D10    27   
Arvid Ronge                 Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           H10    5    
Axel Orrhede                Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           H16    24   
Benjamin Davidson           Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           H10    24   
Ebba Ranbro                 Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           D12    24   
Elias Palmertz              Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           H10    16   
Elias Persson               Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           H12K   10   
Elsa Wiberg                 Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           D14K   10   
Felicia Persson             Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           D10    30   
Jacob Moberg                Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           H16    29   
Klara Friberg               Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           D12    25   
Kurt Sjöberg                Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           H10    28   
Liv Palmertz                Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           Insk   10   
Miriam Orrhede              Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           Insk   10   
Olle Borkmar                Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           H12    24   
Signe Davidson              Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           U1     10   
Thea Bökman                 Helsingborgs SOK     Del4, DM-Lång           D14    30   
Amelia Victor Mendes        Hjärnarps GH OL      Del4, DM-Lång           U2D    10   
Arvid Albinsson             Hjärnarps GH OL      Del4, DM-Lång           H12    22   
Emilie Ludwig               Hjärnarps GH OL      Del4, DM-Lång           U2D    10   
Erik Albinsson              Hjärnarps GH OL      Del4, DM-Lång           H14    20   
Hanna Morén                 Hjärnarps GH OL      Del4, DM-Lång           D12    20   
Johanna Ragnarsson          Hjärnarps GH OL      Del4, DM-Lång           ÖM3    10   
Noah Krikström              Hjärnarps GH OL      Del4, DM-Lång           H12    28   
Pontus Eriksson             Hjärnarps GH OL      Del4, DM-Lång           H16    19   
Robin Carlstedt             Hjärnarps GH OL      Del4, DM-Lång           H14    18   
Sara Carlstedt              Hjärnarps GH OL      Del4, DM-Lång           D10    16   
Tobias Carlstedt            Hjärnarps GH OL      Del4, DM-Lång           H16    22   
Alfred Leijon               Härlövs IF           Del4, DM-Lång           H12    13   
Alfred Wessberg             Härlövs IF           Del4, DM-Lång           H16K   10   
Alma Leijon                 Härlövs IF           Del4, DM-Lång           D16    20   
Axel Tenghagen              Härlövs IF           Del4, DM-Lång           H14    15   
Casper Turesson             Härlövs IF           Del4, DM-Lång           H12    18   
Clara Dahl                  Härlövs IF           Del4, DM-Lång           D16    28   
Gunnar Wessberg             Härlövs IF           Del4, DM-Lång           H12    17   
Gustav Nilsson              Härlövs IF           Del4, DM-Lång           H14K   10   
Hilma Holmström             Härlövs IF           Del4, DM-Lång           D16    26   
Linnea Leijon               Härlövs IF           Del4, DM-Lång           D14    21   
Maja Tenghagen              Härlövs IF           Del4, DM-Lång           D16    19   
Melvin Nilsson              Härlövs IF           Del4, DM-Lång           H16    17   
Samuel Låstbom              Härlövs IF           Del4, DM-Lång           H16    20   
Viola Holmström             Härlövs IF           Del4, DM-Lång           D14    15   
Linnea Rydlund              Hässleholms OK       Del4, DM-Lång           D14    27   
Nellie Rydlund              Hässleholms OK       Del4, DM-Lång           D16    24   
Arvid Bränström             Hästveda OK          Del4, DM-Lång           ÖM3    10   
Bertil Rongny               Hästveda OK          Del4, DM-Lång           ÖM12   10   
Delia Condori               Hästveda OK          Del4, DM-Lång           ÖM1    10   
Elin Anzelius               Hästveda OK          Del4, DM-Lång           ÖM1    10   
Erik Anzelius               Hästveda OK          Del4, DM-Lång           ÖM1    10   
Jon Wikström                Hästveda OK          Del4, DM-Lång           ÖM5    10   
Kristina Nilsson Condori    Hästveda OK          Del4, DM-Lång           ÖM1    10   
Albin Hugosson              Lunds OK             Del4, DM-Lång           H14    19   
Alfred Olsson               Lunds OK             Del4, DM-Lång           H10    22   
Allan Hedberg               Lunds OK             Del4, DM-Lång           H16    28   
Anton Elmerfjord            Lunds OK             Del4, DM-Lång           H14    14   
Bella Brunsson              Lunds OK             Del4, DM-Lång           ÖM1    10   
Carl Ås                     Lunds OK             Del4, DM-Lång           H16    25   
David Olander               Lunds OK             Del4, DM-Lång           H14    11   
Ebba Rosén                  Lunds OK             Del4, DM-Lång           D10    24   
Elin Hugosson               Lunds OK             Del4, DM-Lång           D16    21   
Ellen Wigren                Lunds OK             Del4, DM-Lång           U2D    10   
Elsa Termén                 Lunds OK             Del4, DM-Lång           D12    15   
Emil Andersson              Lunds OK             Del4, DM-Lång           H12    10   
Eric Wahlbom                Lunds OK             Del4, DM-Lång           H10    21   
Ester Krog Nilsson          Lunds OK             Del4, DM-Lång           U1     10   
Freja Gustafson             Lunds OK             Del4, DM-Lång           ÖM1    10   
Gordon Gustafson            Lunds OK             Del4, DM-Lång           ÖM1    10   
Hugo Hjelm                  Lunds OK             Del4, DM-Lång           H12    15   
Isak Andersson              Lunds OK             Del4, DM-Lång           H14    25   
Isak Grönlund               Lunds OK             Del4, DM-Lång           Insk   10   
Jakob Termén                Lunds OK             Del4, DM-Lång           H14    13   
Johan Vinblad               Lunds OK             Del4, DM-Lång           H16    21   
Julia Planck                Lunds OK             Del4, DM-Lång           U1     10   
Klas Ljungqvist             Lunds OK             Del4, DM-Lång           H14    22   
Lina Ås                     Lunds OK             Del4, DM-Lång           ÖM5    10   
Loke Hedberg                Lunds OK             Del4, DM-Lång           H14    28   
Love Eneroth                Lunds OK             Del4, DM-Lång           H10    15   
Lovisa Wahlbom              Lunds OK             Del4, DM-Lång           D14    16   
Lucas Treldal               Lunds OK             Del4, DM-Lång           H14    10   
Ludvig Zaar                 Lunds OK             Del4, DM-Lång           H16    23   
Oskar Elmerfjord            Lunds OK             Del4, DM-Lång           U2H    10   
Sara Ljungqvist             Lunds OK             Del4, DM-Lång           D12    27   
Selma Larsson               Lunds OK             Del4, DM-Lång           D14    26   
Sofia Rämmal                Lunds OK             Del4, DM-Lång           D16K   10   
Adam Lindblom               Malmö OK             Del4, DM-Lång           H16    5    
Agnes Lindblom              Malmö OK             Del4, DM-Lång           D16    25   
Alfred Ahltin               Malmö OK             Del4, DM-Lång           H14    10   
Emilia Cederquist           Malmö OK             Del4, DM-Lång           D10    5    
Filip Persson               Malmö OK             Del4, DM-Lång           ÖM4    10   
Jonathan Palminger          Malmö OK             Del4, DM-Lång           H14    10   
Love Persson                Malmö OK             Del4, DM-Lång           H14K   10   
Nadja Schuler               Malmö OK             Del4, DM-Lång           D16    16   
Tova Levinsson              Malmö OK             Del4, DM-Lång           D14    22   
Viktor Ahltin               Malmö OK             Del4, DM-Lång           H12    23   
Ebba Nilsson                OK Gynge             Del4, DM-Lång           U2D    10   
Rasmus Nilsson              OK Gynge             Del4, DM-Lång           U1     10   
Albin Sörensen              OK Kontinent         Del4, DM-Lång           Insk   5    
Algot Olsson                OK Kontinent         Del4, DM-Lång           Insk   10   
Arvid Olsson                OK Kontinent         Del4, DM-Lång           U2H    10   
Cornelia Möller             OK Kontinent         Del4, DM-Lång           D14    18   
Ella Löfving                OK Kontinent         Del4, DM-Lång           U2D    10   
Emma Lundsgaard             OK Kontinent         Del4, DM-Lång           U2D    10   
Enoo Rasmussen              OK Kontinent         Del4, DM-Lång           D16    17   
Hanna Thysell               OK Kontinent         Del4, DM-Lång           U2D    10   
Isak Thysell                OK Kontinent         Del4, DM-Lång           H12    10   
Liv Lundsgaard              OK Kontinent         Del4, DM-Lång           D10    28   
Magnus Lundsgaard           OK Kontinent         Del4, DM-Lång           H14    10   
Maja Sörensen               OK Kontinent         Del4, DM-Lång           D12    16   
Mathea Yngve                OK Kontinent         Del4, DM-Lång           D10    17   
Moa Wallenborg              OK Kontinent         Del4, DM-Lång           D14    29   
My Wallenborg               OK Kontinent         Del4, DM-Lång           D10    22   
Märta Havenberg             OK Kontinent         Del4, DM-Lång           D12K   10   
Samuel Rasmussen            OK Kontinent         Del4, DM-Lång           H12    5    
Selma Olsson                OK Kontinent         Del4, DM-Lång           Insk   10   
Gustav Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del4, DM-Lång           H14    23   
Isak Eng                    OK Pan-Kristianstad  Del4, DM-Lång           H10    27   
Melker Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del4, DM-Lång           H16    27   
Philip Höglind              OK Pan-Kristianstad  Del4, DM-Lång           H10    13   
Victoria Höglind            OK Pan-Kristianstad  Del4, DM-Lång           U1     10   
Albin Andersson             OK Torfinn           Del4, DM-Lång           H14    21   
Alice Persson               OK Tyringe           Del4, DM-Lång           D14    19   
Carl Johansson              OK Tyringe           Del4, DM-Lång           H10    18   
Joanna Persson              OK Tyringe           Del4, DM-Lång           D14    23   
Lucas Mogensen              OK Tyringe           Del4, DM-Lång           U1     10   
Nils Persson                OK Tyringe           Del4, DM-Lång           H10    17   
Tova Bjerle                 OK Tyringe           Del4, DM-Lång           D14K   10   
Villemo Rönnblom            OK Tyringe           Del4, DM-Lång           U2D    10   
Villyam Johansson           OK Tyringe           Del4, DM-Lång           H12    11   
William Steffert            OK Tyringe           Del4, DM-Lång           H12    10   
Albin Weiden                Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           H14    30   
Alva Nystedt                Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           D14    25   
Alvin Dahlberg              Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           U2H    10   
Anna Benatti                Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           D12    30   
Aprilia Cinthio             Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           D12    28   
Atle Kulstad                Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           H10    26   
Bill Salomonsson            Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           Insk   10   
Edvin Sander                Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           H12    20   
Embla Cinthio               Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           D16    22   
Gustav Åkesson              Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           H14K   10   
Hanne Husby                 Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           D14    17   
Hannes Dahlberg             Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           H12    16   
Herta Grimlund              Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           Insk   10   
Ida Benatti                 Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           D12    18   
Ida Husby                   Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           D12    21   
Jack Salomonsson            Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           U1     10   
Jakob Åkesson               Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           H12K   10   
Johanna Gersne              Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           D14K   10   
Linnea Lindulf              Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           D10    21   
Lovisa Weiden               Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           D16    30   
Rebecka Lindulf             Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           D12    22   
Saga Christensen            Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           D10    20   
Saga Evlöv                  Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           U1     10   
Tim Mellgren                Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           U2H    10   
Tuva Christensen            Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           U1     10   
Tuva Evlöv                  Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           U1     10   
Viggo Johansson             Skåneslättens OL     Del4, DM-Lång           H16    26   
Arvid Falkstrand            Tormestorps IF       Del4, DM-Lång           H10    29   
Axel Falkstrand             Tormestorps IF       Del4, DM-Lång           H10    20   
Edwin Falkstrand            Tormestorps IF       Del4, DM-Lång           H12    19   
Elias Nilsson               Tormestorps IF       Del4, DM-Lång           H14    17   
Agnes Knutsson              Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           D16    14   
Agust Kronkvist             Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           H14    29   
Albin Kronkvist             Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           H16    30   
Axel Nilsson                Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           H12    14   
Casper Sandström            Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           H12K   10   
Ebba Nilsson                Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           D16K   10   
Elia Kämpe                  Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           H12    26   
Emil Mårtensson             Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           H12K   10   
Emilia Andersson            Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           U1     10   
Hannes Mårtensson           Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           U1     10   
Hugo Cedervall              Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           H14    16   
Isak Edholm                 Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           H12    12   
Isak Kämpe                  Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           U1     10   
Johanna Ottosson            Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           D12    23   
Jonathan Edholm             Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           H10    19   
Kristoffer Andersson        Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           H12K   10   
Milton Gunnarsson           Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           H10    25   
Nikolai Alvarez Lönn        Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           ÖM1    10   
Otto Nyberg                 Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           H12    21   
Simon Olsson                Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           U2H    10   
Wiggo Jönsson               Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           H10    14   
Wilma Jönsson               Örkelljunga FK       Del4, DM-Lång           D12    17   
Brian Ahlm                  Andrarums IF         Del5, DM-Medel          H16    18   
Elias Nilsson               Andrarums IF         Del5, DM-Medel          H12    10   
Elin Nilsson                Andrarums IF         Del5, DM-Medel          D16    26   
Erik Thoresson              Andrarums IF         Del5, DM-Medel          H16    19   
Hugo Thoresson              Andrarums IF         Del5, DM-Medel          H12    16   
Stellan Gradin              Andrarums IF         Del5, DM-Medel          H14    25   
Viggo Ahlm                  Andrarums IF         Del5, DM-Medel          H12    5    
Oscar Blomsterberg          Eslövs FK            Del5, DM-Medel          U1     10   
Alice Johansson             FK Boken             Del5, DM-Medel          D12    25   
Anton Carlström             FK Boken             Del5, DM-Medel          U2H    10   
Ellinor Åkerlund            FK Boken             Del5, DM-Medel          U1     10   
Emelia Carlström            FK Boken             Del5, DM-Medel          D12    19   
Emmy Palm                   FK Boken             Del5, DM-Medel          D14    23   
Erik Johansson              FK Boken             Del5, DM-Medel          H14    21   
Klara Palm                  FK Boken             Del5, DM-Medel          D10    20   
Sofia Palm                  FK Boken             Del5, DM-Medel          D16    24   
Viktoria Åkerlund           FK Boken             Del5, DM-Medel          D10    16   
Albin Granqvist             FK Göingarna         Del5, DM-Medel          H10    29   
Alice Olvegård              FK Göingarna         Del5, DM-Medel          D14    28   
Axel Persson                FK Göingarna         Del5, DM-Medel          U2H    10   
Carl-Johan Olvegård         FK Göingarna         Del5, DM-Medel          H10    19   
Edvin Selin                 FK Göingarna         Del5, DM-Medel          H14    30   
Felix Thomasson             FK Göingarna         Del5, DM-Medel          H14    10   
Gustav Granqvist            FK Göingarna         Del5, DM-Medel          H10    24   
Hilda Axelsson              FK Göingarna         Del5, DM-Medel          D16    29   
Hjalmar Axelsson            FK Göingarna         Del5, DM-Medel          H12    29   
Nelli Olvegård              FK Göingarna         Del5, DM-Medel          D16    17   
Smilla Thomasson            FK Göingarna         Del5, DM-Medel          D10    29   
Svante Selin                FK Göingarna         Del5, DM-Medel          H12    30   
Tuva Selin                  FK Göingarna         Del5, DM-Medel          D12    30   
Wilmer Selin                FK Göingarna         Del5, DM-Medel          H12    28   
Anton Held                  FK Åsen              Del5, DM-Medel          H14    10   
Frida Emilsson              FK Åsen              Del5, DM-Medel          D10    19   
Olivia Svensson             FK Åsen              Del5, DM-Medel          D10    18   
Alexander Bjärby            Frosta OK            Del5, DM-Medel          U2H    10   
Linnéa Bjärby               Frosta OK            Del5, DM-Medel          D12    20   
Agnes Persson               Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          D10    15   
Alfred Kjellén              Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          H12    25   
Alma Kjellén                Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          D10    26   
Axel Orrhede                Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          H16    29   
David Persson               Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          H14    10   
Ebba Ranbro                 Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          D12    27   
Elias Palmertz              Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          H10    16   
Elis Olsson                 Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          H10    15   
Elsa Wiberg                 Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          D14K   10   
Felicia Persson             Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          D10    30   
Gunstav Lohav               Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          U2H    10   
Gustav Friberg              Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          H14    5    
Jacob Moberg                Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          H16    26   
Jonathan Orrhede            Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          H14K   10   
Klara Friberg               Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          D12    24   
Kurt Sjöberg                Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          H10    27   
Linnea Stéen                Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          D10    22   
Liv Palmertz                Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          Insk   10   
Lowe Palmertz               Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          U1     10   
Miriam Orrhede              Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          Insk   10   
Olle Borkmar                Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          H12    15   
Saga Palmertz               Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          D12    22   
Thea Bökman                 Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          D14    30   
Victor Ericsson             Helsingborgs SOK     Del5, DM-Medel          H14    12   
Alva Eriksson               Hjärnarps GH OL      Del5, DM-Medel          D12K   10   
Arvid Albinsson             Hjärnarps GH OL      Del5, DM-Medel          H12    20   
David Morén                 Hjärnarps GH OL      Del5, DM-Medel          H14    16   
Erik Albinsson              Hjärnarps GH OL      Del5, DM-Medel          H14    5    
Hanna Morén                 Hjärnarps GH OL      Del5, DM-Medel          D12    28   
Isak Lindelöv               Hjärnarps GH OL      Del5, DM-Medel          H12    21   
Noah Krikström              Hjärnarps GH OL      Del5, DM-Medel          H12    27   
Olle Eriksson               Hjärnarps GH OL      Del5, DM-Medel          H10    12   
Pontus Eriksson             Hjärnarps GH OL      Del5, DM-Medel          H16    25   
Robin Carlstedt             Hjärnarps GH OL      Del5, DM-Medel          H14    10   
Sara Carlstedt              Hjärnarps GH OL      Del5, DM-Medel          D10    21   
Tobias Carlstedt            Hjärnarps GH OL      Del5, DM-Medel          H16    22   
Alfred Leijon               Härlövs IF           Del5, DM-Medel          H12    5    
Alma Leijon                 Härlövs IF           Del5, DM-Medel          D16    18   
Anton Persson               Härlövs IF           Del5, DM-Medel          H14    10   
Axel Tenghagen              Härlövs IF           Del5, DM-Medel          H14    15   
Casper Turesson             Härlövs IF           Del5, DM-Medel          H12    23   
Clara Dahl                  Härlövs IF           Del5, DM-Medel          D16    28   
Gustav Nilsson              Härlövs IF           Del5, DM-Medel          H14K   10   
Linnea Leijon               Härlövs IF           Del5, DM-Medel          D14    20   
Maja Tenghagen              Härlövs IF           Del5, DM-Medel          D16    19   
Melvin Nilsson              Härlövs IF           Del5, DM-Medel          H16    17   
Amanda Wiberg               Hässleholms OK       Del5, DM-Medel          D12    16   
Clara Svensson              Hässleholms OK       Del5, DM-Medel          D12    18   
Ivar Helmersson             Hässleholms OK       Del5, DM-Medel          H14    20   
Linnea Rydlund              Hässleholms OK       Del5, DM-Medel          D14    29   
Nellie Rydlund              Hässleholms OK       Del5, DM-Medel          D16    25   
Emma Wikström               Hästveda OK          Del5, DM-Medel          U1     10   
Harry Viktorsson            Hästveda OK          Del5, DM-Medel          U1     10   
Jon Wikström                Hästveda OK          Del5, DM-Medel          U2H    10   
Albin Hugosson              Lunds OK             Del5, DM-Medel          H14    17   
Alfred Olsson               Lunds OK             Del5, DM-Medel          H10    23   
Allan Hedberg               Lunds OK             Del5, DM-Medel          H16    28   
Anna Erikson                Lunds OK             Del5, DM-Medel          Insk   10   
Axel Christensen            Lunds OK             Del5, DM-Medel          H12    5    
Carl Ås                     Lunds OK             Del5, DM-Medel          H16    24   
David Erikson               Lunds OK             Del5, DM-Medel          Insk   10   
David Olander               Lunds OK             Del5, DM-Medel          H14    5    
Ebba Rosén                  Lunds OK             Del5, DM-Medel          D10    23   
Elin Hugosson               Lunds OK             Del5, DM-Medel          D16    23   
Elsa Ericsson               Lunds OK             Del5, DM-Medel          D14    17   
Emil Andersson              Lunds OK             Del5, DM-Medel          H12    10   
Eric Wahlbom                Lunds OK             Del5, DM-Medel          H10    17   
Erik Christensen            Lunds OK             Del5, DM-Medel          H12    10   
Felix Gustafsson            Lunds OK             Del5, DM-Medel          H14    26   
Gordon Gustafson            Lunds OK             Del5, DM-Medel          ÖM5    10   
Hugo Hjelm                  Lunds OK             Del5, DM-Medel          H12    14   
Isak Andersson              Lunds OK             Del5, DM-Medel          H14    23   
Isak Grönlund               Lunds OK             Del5, DM-Medel          Insk   10   
Isak Gustafsson             Lunds OK             Del5, DM-Medel          U2H    10   
Johan Vinblad               Lunds OK             Del5, DM-Medel          H16    21   
Kajsa Heyden                Lunds OK             Del5, DM-Medel          D14    19   
Klas Ljungqvist             Lunds OK             Del5, DM-Medel          H14    22   
Loke Hedberg                Lunds OK             Del5, DM-Medel          H14    28   
Lovisa Wahlbom              Lunds OK             Del5, DM-Medel          D14    21   
Lucas Treldal               Lunds OK             Del5, DM-Medel          H14    14   
Ludvig Zaar                 Lunds OK             Del5, DM-Medel          H16    23   
Max Nilsson                 Lunds OK             Del5, DM-Medel          U1     10   
Olivia Larsson              Lunds OK             Del5, DM-Medel          D14    24   
Olle Rosén                  Lunds OK             Del5, DM-Medel          ÖM3    5    
Sara Ljungqvist             Lunds OK             Del5, DM-Medel          D12    29   
Selma Larsson               Lunds OK             Del5, DM-Medel          D14    26   
Sofia Rämmal                Lunds OK             Del5, DM-Medel          D16K   10   
Tina Ljungqvist             Lunds OK             Del5, DM-Medel          D16    20   
Agnes Lindblom              Malmö OK             Del5, DM-Medel          D16    27   
Alfred Ahltin               Malmö OK             Del5, DM-Medel          H14    24   
Filip Persson               Malmö OK             Del5, DM-Medel          ÖM3    10   
Janna Holmström             Malmö OK             Del5, DM-Medel          U1     10   
Julia DeAlmeida             Malmö OK             Del5, DM-Medel          ÖM3    10   
Love Persson                Malmö OK             Del5, DM-Medel          H14    10   
Måns Levinsson              Malmö OK             Del5, DM-Medel          H12    12   
Nadja Schuler               Malmö OK             Del5, DM-Medel          D16    15   
Samuel Persson              Malmö OK             Del5, DM-Medel          ÖM7    10   
Viktor Ahltin               Malmö OK             Del5, DM-Medel          H12    10   
Erik Wihlborg               OK Gynge             Del5, DM-Medel          H12    10   
Melvin Billing              OK Kompassen         Del5, DM-Medel          H10    11   
Alvin Sörensen              OK Kontinent         Del5, DM-Medel          Insk   10   
Anton Hansson               OK Kontinent         Del5, DM-Medel          H14    11   
Cornelia Möller             OK Kontinent         Del5, DM-Medel          D14    18   
Isak Thysell                OK Kontinent         Del5, DM-Medel          H12    10   
Julia Sörensen              OK Kontinent         Del5, DM-Medel          D14    15   
Klara Möller                OK Kontinent         Del5, DM-Medel          D12    15   
Liv Lundsgaard              OK Kontinent         Del5, DM-Medel          D10    27   
Magnus Lundsgaard           OK Kontinent         Del5, DM-Medel          H14    10   
Maja Sörensen               OK Kontinent         Del5, DM-Medel          D12    14   
Mathea Yngve                OK Kontinent         Del5, DM-Medel          D10    24   
Moa Wallenborg              OK Kontinent         Del5, DM-Medel          D14    25   
My Wallenborg               OK Kontinent         Del5, DM-Medel          D10    25   
Märta Havenberg             OK Kontinent         Del5, DM-Medel          D12K   10   
Samuel Rasmussen            OK Kontinent         Del5, DM-Medel          H12    11   
Wilda Schmidt               OK Kontinent         Del5, DM-Medel          D12K   10   
Ebba Björk                  OK Pan-Kristianstad  Del5, DM-Medel          D14    14   
Gustav Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del5, DM-Medel          H14    19   
Isak Eng                    OK Pan-Kristianstad  Del5, DM-Medel          H10    20   
Melker Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del5, DM-Medel          H16    27   
Philip Höglind              OK Pan-Kristianstad  Del5, DM-Medel          U1     10   
Victoria Höglind            OK Pan-Kristianstad  Del5, DM-Medel          U1     10   
Alice Persson               OK Tyringe           Del5, DM-Medel          D14    22   
Amanda Pettersson           OK Tyringe           Del5, DM-Medel          U1     10   
Carl Johansson              OK Tyringe           Del5, DM-Medel          H10    14   
Gabriel Steffert            OK Tyringe           Del5, DM-Medel          H14    10   
Marcus Voong                OK Tyringe           Del5, DM-Medel          U1     10   
Nils Persson                OK Tyringe           Del5, DM-Medel          H10    18   
Villemo Rönnblom            OK Tyringe           Del5, DM-Medel          D12K   10   
Villyam Johansson           OK Tyringe           Del5, DM-Medel          H12    13   
Vincent Steffert            OK Tyringe           Del5, DM-Medel          U1     10   
William Steffert            OK Tyringe           Del5, DM-Medel          H12    10   
Adam Johansson              Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          H14    18   
Albin Sjö                   Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          U1     10   
Albin Weiden                Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          H14    29   
Allie Nelking               Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          D10    17   
Alva Nystedt                Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          D14    27   
Anna Benatti                Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          D12    26   
Aprilia Cinthio             Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          D12    5    
Atle Kulstad                Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          H10    30   
Bill Salomonsson            Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          Insk   10   
Ebbe Flisbäck               Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          ÖM3    10   
Edvin Sander                Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          H12    19   
Edwin Grass                 Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          U2H    10   
Embla Cinthio               Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          D16    21   
Erland Östberg              Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          H16    20   
Hanna Jonsson-Nordin        Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          D14K   10   
Henning Karlberg            Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          H16    16   
Jack Salomonsson            Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          U1     10   
Johanna Gersne              Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          D14    16   
Linnea Briggner             Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          D16    22   
Lovisa Weiden               Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          D16    30   
Melker Karlberg             Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          H14    10   
Pontus Thuresson            Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          H16    15   
Rebecka Lindulf             Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          D12    21   
Ronja Hoff                  Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          U1     10   
Saga Christensen            Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          D10    28   
Svea Sjogard                Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          U1     10   
Tage Sjögärd                Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          H10    22   
Tea Markholm                Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          D16    16   
Tim Mellgren                Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          U2H    10   
Tuva Christensen            Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          U1     10   
Valter Nelking              Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          U2H    10   
Valter Sander               Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          H10    13   
Vidar Karlberg              Skåneslättens OL     Del5, DM-Medel          U2H    10   
Arvid Falkstrand            Tormestorps IF       Del5, DM-Medel          H10    28   
Axel Falkstrand             Tormestorps IF       Del5, DM-Medel          H10    25   
Edwin Falkstrand            Tormestorps IF       Del5, DM-Medel          H12    24   
Elias Nilsson               Tormestorps IF       Del5, DM-Medel          H14    13   
Albin Kronkvist             Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          H16    30   
Axel Nilsson                Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          H12    18   
Ebba Nilsson                Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          D16K   10   
Elia Kämpe                  Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          H12    26   
Emil Mårtensson             Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          H12K   10   
Emilia Andersson            Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          U1     10   
Hannes Mårtensson           Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          U1     10   
Hugo Cedervall              Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          H14    27   
Isak Edholm                 Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          H12    17   
Johanna Ottosson            Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          D12    23   
Jonathan Edholm             Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          H10    21   
Kristoffer Andersson        Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          H12K   10   
Leonel Alvarez Lönn         Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          U1     10   
Lilly Olsson                Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          U1     10   
Milton Gunnarsson           Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          H10    26   
Nikolai Alvarez Lönn        Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          U2H    10   
Otto Nyberg                 Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          H12    22   
Wiggo Jönsson               Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          H10    10   
Wilma Jönsson               Örkelljunga FK       Del5, DM-Medel          D12    17   
Anton Soelberg              Andrarums IF         Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Brian Ahlm                  Andrarums IF         Del6, Älgots Cup Final  H16    18   
Clara Ehrnborn              Andrarums IF         Del6, Älgots Cup Final  D16    13   
Elias Nilsson               Andrarums IF         Del6, Älgots Cup Final  H12    10   
Elin Nilsson                Andrarums IF         Del6, Älgots Cup Final  D16    21   
Erik Thoresson              Andrarums IF         Del6, Älgots Cup Final  H16    22   
Eskil Soelberg              Andrarums IF         Del6, Älgots Cup Final  H10    10   
Gustaf Ehrnborn             Andrarums IF         Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Hugo Thoresson              Andrarums IF         Del6, Älgots Cup Final  H12    18   
Ludwig Andersson            Andrarums IF         Del6, Älgots Cup Final  H14    10   
Stellan Gradin              Andrarums IF         Del6, Älgots Cup Final  H14    18   
Tyr Häggström               Andrarums IF         Del6, Älgots Cup Final  H16    19   
Vide Häggström              Andrarums IF         Del6, Älgots Cup Final  D12    19   
Viggo Ahlm                  Andrarums IF         Del6, Älgots Cup Final  H12    5    
Alice Johansson             FK Boken             Del6, Älgots Cup Final  D12    25   
Anton Carlström             FK Boken             Del6, Älgots Cup Final  U2H    10   
Ellinor Åkerlund            FK Boken             Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Emelia Carlström            FK Boken             Del6, Älgots Cup Final  D12    17   
Erik Johansson              FK Boken             Del6, Älgots Cup Final  H14    22   
Karla Laitila               FK Boken             Del6, Älgots Cup Final  U2D    10   
Klara Palm                  FK Boken             Del6, Älgots Cup Final  D10    16   
Lovisa Erichsen             FK Boken             Del6, Älgots Cup Final  D12K   10   
Lovisa Ströbeck             FK Boken             Del6, Älgots Cup Final  U2D    10   
Ronia Zeidel Svensson       FK Boken             Del6, Älgots Cup Final  U2D    10   
Sofia Palm                  FK Boken             Del6, Älgots Cup Final  D16    27   
Viktoria Åkerlund           FK Boken             Del6, Älgots Cup Final  D10    13   
Albin Granqvist             FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  H10    24   
Alice Olvegård              FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  D14    28   
Carl-Johan Olvegård         FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  H10    30   
Edvin Selin                 FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  H14    29   
Emilia Winqvist             FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  Insk   10   
Felix Thomasson             FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  H14    10   
Gustav Granqvist            FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  H10    18   
Hilda Axelsson              FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  D16    29   
Hjalmar Axelsson            FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  H12    29   
Hugo Granqvist              FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Johanna Nilsson             FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  D16    24   
Malin Nilsson               FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  ÖM1    10   
Nelli Olvegård              FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  D16    14   
Robin van Starkenburg       FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  H16K   10   
Smilla Thomasson            FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  D10    29   
Svante Selin                FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  H12    27   
Tuva Selin                  FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  D12    29   
Wilmer Selin                FK Göingarna         Del6, Älgots Cup Final  H12    30   
Alva Svensson               FK Åsen              Del6, Älgots Cup Final  D14    24   
Elin Edvinsson              FK Åsen              Del6, Älgots Cup Final  D12    10   
Erik Olsson                 FK Åsen              Del6, Älgots Cup Final  H14    10   
Ester Wanstadius            FK Åsen              Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Frida Emilsson              FK Åsen              Del6, Älgots Cup Final  D10    20   
Julia Edvinsson             FK Åsen              Del6, Älgots Cup Final  D10    24   
Olivia Svensson             FK Åsen              Del6, Älgots Cup Final  D10    5    
Rasmus Wanstadius           FK Åsen              Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Sonia Kurashova             FK Åsen              Del6, Älgots Cup Final  D10    15   
Linnéa Bjärby               Frosta OK            Del6, Älgots Cup Final  D12    10   
Agnes Persson               Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  D10    14   
Alfred Kjellén              Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  H12    22   
Alma Kjellén                Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  D10    28   
Arvid Ronge                 Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  H10    10   
Axel Orrhede                Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  H16    23   
Benjamin Davidson           Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  H10    21   
Bontu Johnson               Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  U2D    10   
David Persson               Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  H14    10   
Ebba Ranbro                 Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  D12    26   
Elias Palmertz              Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  H10    13   
Elias Persson               Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  H12K   10   
Elis Olsson                 Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  H10    10   
Elsa Wiberg                 Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  D14    16   
Felicia Persson             Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  D10    30   
Gustav Friberg              Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  H14    10   
Jacob Moberg                Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  H16    28   
Jonathan Orrhede            Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  H14K   10   
Klara Friberg               Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  D12    20   
Kurt Sjöberg                Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  H10    27   
Linnea Stéen                Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  D10    25   
Miriam Orrhede              Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  Insk   10   
Olle Borkmar                Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  H12    23   
Saga Palmertz               Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  D12    21   
Signe Davidson              Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Teodor Edman                Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  H10    16   
Thea Bökman                 Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  D16    19   
Victor Ericsson             Helsingborgs SOK     Del6, Älgots Cup Final  H14    16   
Alva Eriksson               Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  D12K   10   
Arvid Albinsson             Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  H12    15   
David Morén                 Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  H14    10   
Emilie Ludwig               Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  U2D    10   
Erik Albinsson              Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  H14    20   
Hanna Morén                 Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  D12    27   
Isak Lindelöv               Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  H12    12   
Jakob Zäll                  Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  H16    24   
Klara Karlsson              Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  U2D    10   
Lovisa Lindberg             Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  U2D    10   
Noah Krikström              Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  H12    28   
Olle Bjäräng                Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  U2H    10   
Olle Eriksson               Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  H10    12   
Oskar Lindberg              Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  U2H    10   
Pontus Eriksson             Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  H16    25   
Robin Carlstedt             Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  H14    5    
Sara Carlstedt              Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  D10    18   
Tobias Carlstedt            Hjärnarps GH OL      Del6, Älgots Cup Final  H16    17   
Alfred Wessberg             Härlövs IF           Del6, Älgots Cup Final  H16K   10   
Alma Leijon                 Härlövs IF           Del6, Älgots Cup Final  D16    26   
Anton Persson               Härlövs IF           Del6, Älgots Cup Final  H14K   10   
Axel Tenghagen              Härlövs IF           Del6, Älgots Cup Final  H14    15   
Casper Turesson             Härlövs IF           Del6, Älgots Cup Final  H12    24   
Clara Dahl                  Härlövs IF           Del6, Älgots Cup Final  D16    20   
Felicia Axelsson            Härlövs IF           Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Hilma Holmström             Härlövs IF           Del6, Älgots Cup Final  D16    25   
Jacob Rothman               Härlövs IF           Del6, Älgots Cup Final  H14K   10   
Linnea Leijon               Härlövs IF           Del6, Älgots Cup Final  D14    21   
Maja Tenghagen              Härlövs IF           Del6, Älgots Cup Final  D16    16   
Melvin Nilsson              Härlövs IF           Del6, Älgots Cup Final  H16    15   
Viola Holmström             Härlövs IF           Del6, Älgots Cup Final  D14    19   
Amanda Wiberg               Hässleholms OK       Del6, Älgots Cup Final  D12    12   
Anna Aronsson               Hässleholms OK       Del6, Älgots Cup Final  D16    11   
Clara Svensson              Hässleholms OK       Del6, Älgots Cup Final  D12    16   
Ivar Helmersson             Hässleholms OK       Del6, Älgots Cup Final  H14    28   
Jakob Månsson               Hässleholms OK       Del6, Älgots Cup Final  U2H    10   
Linnea Rydlund              Hässleholms OK       Del6, Älgots Cup Final  D14    29   
Nellie Rydlund              Hässleholms OK       Del6, Älgots Cup Final  D16    22   
Nelly Lindberg              Hässleholms OK       Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Tuva Nordén                 Hässleholms OK       Del6, Älgots Cup Final  Insk   10   
Ville Ekstrand              Hässleholms OK       Del6, Älgots Cup Final  H12    10   
Wilhelm Lindberg            Hässleholms OK       Del6, Älgots Cup Final  U2H    10   
Bertil  Rongby              Hästveda OK          Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Gustav Axelsson             Hästveda OK          Del6, Älgots Cup Final  U2H    10   
Gösta Nilsson               Hästveda OK          Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Harry Viktorsson            Hästveda OK          Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Jon Wikström                Hästveda OK          Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Viktor Rongby               Hästveda OK          Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Albin Hugosson              Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H14    14   
Alfred Olsson               Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H10    5    
Anna Erikson                Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  Insk   10   
Anton Elmerfjord            Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H14    10   
Bella Brunsson              Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  U2D    10   
Carl Ås                     Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H16    27   
David Eriksson              Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  U2H    10   
David Olander               Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H14    12   
Edit Brunsson               Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  U2D    10   
Elias Löndahl               Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  U2H    10   
Elin Hugosson               Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  D16    23   
Elsa Termén                 Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  D12K   10   
Eric Wahlbom                Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H10    25   
Felix Gustafsson            Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H14    25   
Freja Gustafson             Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  ÖM3    10   
Gordon Gustafson            Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H14    19   
Hugo Hjelm                  Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H12    13   
Isak Gustafsson             Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H10    22   
Isak Smith                  Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Jakob Termén                Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H14    10   
Johan Vinblad               Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H16    21   
Kajsa Heyden                Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  D14    23   
Klas Ljungqvist             Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H14    17   
Lina Ås                     Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  D12    30   
Loke Hedberg                Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H14    30   
Love Eneroth                Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H10    15   
Lovisa Wahlbom              Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  D14    20   
Lucas Treldal               Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H14    10   
Ludvig Zaar                 Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H16    26   
Markus Ellmark              Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Matilda Ellmark             Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  U2D    10   
Märta Henningsson           Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  D14K   10   
Oskar Elmerfjord            Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  H10    20   
Selma Larsson               Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  D14    26   
Simon Löndahl               Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  U2H    10   
Sofia Rämmal                Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  D16K   10   
Tina Ljungqvist             Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  D16    17   
Tova Borggren               Lunds OK             Del6, Älgots Cup Final  D10    26   
Adam Lindblom               Malmö OK             Del6, Älgots Cup Final  H16    20   
Agnes Lindblom              Malmö OK             Del6, Älgots Cup Final  D16    28   
Alfred Ahltin               Malmö OK             Del6, Älgots Cup Final  H14    23   
Elias Karlsson              Malmö OK             Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Emilia Cederquist           Malmö OK             Del6, Älgots Cup Final  D10    5    
Filip Persson               Malmö OK             Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Janna Holmström             Malmö OK             Del6, Älgots Cup Final  U2D    10   
Love Persson                Malmö OK             Del6, Älgots Cup Final  H14K   10   
Måns Levinsson              Malmö OK             Del6, Älgots Cup Final  H12    21   
Nadja Schuler               Malmö OK             Del6, Älgots Cup Final  D16    15   
Samuel Persson              Malmö OK             Del6, Älgots Cup Final  H16    5    
Siri Abrahamsson            Malmö OK             Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Theo Karlsson               Malmö OK             Del6, Älgots Cup Final  Insk   10   
Viktor Ahltin               Malmö OK             Del6, Älgots Cup Final  H12    16   
Albin Nilsson               OK Gynge             Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Anton Nilsson               OK Gynge             Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Casper Pegard               OK Gynge             Del6, Älgots Cup Final  H12    10   
Erik Wihlborg               OK Gynge             Del6, Älgots Cup Final  H12    10   
Jakob Ingelström            OK Gynge             Del6, Älgots Cup Final  H14    13   
Elvira Nilsson              OK Kompassen         Del6, Älgots Cup Final  Insk   10   
Cornelia Möller             OK Kontinent         Del6, Älgots Cup Final  D14    17   
Ella Löfving                OK Kontinent         Del6, Älgots Cup Final  U2D    10   
Emma Lundsgaard             OK Kontinent         Del6, Älgots Cup Final  U2D    10   
Klara Möller                OK Kontinent         Del6, Älgots Cup Final  D12    14   
Liv Lundsgaard              OK Kontinent         Del6, Älgots Cup Final  D10    22   
Magnus Lundsgaard           OK Kontinent         Del6, Älgots Cup Final  H14K   10   
Maja Sörensen               OK Kontinent         Del6, Älgots Cup Final  D12    5    
Mathea Yngve                OK Kontinent         Del6, Älgots Cup Final  D10    23   
Moa Wallenborg              OK Kontinent         Del6, Älgots Cup Final  D14    30   
My Wallenborg               OK Kontinent         Del6, Älgots Cup Final  D10    27   
Wilda Schmidt               OK Kontinent         Del6, Älgots Cup Final  D12    10   
Agnes Nilsson               OK Tyringe           Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Alice Persson               OK Tyringe           Del6, Älgots Cup Final  D14    22   
Amanda Pettersson           OK Tyringe           Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Elsa  Flygare               OK Tyringe           Del6, Älgots Cup Final  Insk   10   
Gabriel Steffert            OK Tyringe           Del6, Älgots Cup Final  H14    11   
Joanna Persson              OK Tyringe           Del6, Älgots Cup Final  D14    18   
Marcus Voong                OK Tyringe           Del6, Älgots Cup Final  ÖM3    10   
Nils Persson                OK Tyringe           Del6, Älgots Cup Final  H10    11   
Tova Bjerle                 OK Tyringe           Del6, Älgots Cup Final  D14K   10   
Villemo Rönnblom            OK Tyringe           Del6, Älgots Cup Final  D12    11   
Villyam Johansson           OK Tyringe           Del6, Älgots Cup Final  H12    14   
Vincent Steffert            OK Tyringe           Del6, Älgots Cup Final  Insk   10   
William Tengstrand,Nugent   OK Tyringe           Del6, Älgots Cup Final  ÖM3    10   
Adam Johansson              Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  H14    21   
Albin Weiden                Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  H14    26   
Allie Nelking               Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  D10    17   
Alva Nystedt                Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  D14    27   
Anna Benatti                Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  D12    28   
Aprilia Cinthio             Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  D12    24   
Atle Kulstad                Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  H10    23   
Ebbe Flisbäck               Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  ÖM12   10   
Edvin Sander                Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  H12    17   
Ellen Ullman                Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  D12    5    
Elliot Brandt               Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  U2H    10   
Erik Tiensuu                Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  Insk   10   
Hannah Tiensuu              Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Hannes Dahlberg             Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  H12    20   
Ida Alm                     Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Ida Benatti                 Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  D12    23   
Ida Husby                   Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  D12    13   
Jack Salomonsson            Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Jakob Åkesson               Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  H12K   10   
Jonatan Lagerlund           Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  ÖM3    10   
Jonathan Hörlin             Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  ÖM3    10   
Liam Danielsson             Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  U2H    10   
Linn Thuresson              Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  U2D    10   
Linnea Briggner             Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  D16    18   
Linnea Lindulf              Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  D10    21   
Lovisa Weiden               Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  D16    30   
Melker Karlberg             Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  H14    10   
Pontus Thuresson            Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  H16    16   
Rebecka Lindulf             Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  D12    18   
Saga Christensen            Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  D10    12   
Svvea Sjögärd               Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Tage Sjögärd                Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  H10    29   
Tea Markholm                Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  D16    12   
Tim Mellgren                Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  H10    10   
Tuva Christensen            Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Valter Nelking              Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  U2H    10   
Valter Sander               Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  H10    17   
Vanja Flisbäck              Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  D10    11   
Vidar Karlberg              Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  U2H    10   
Viggo Johansson             Skåneslättens OL     Del6, Älgots Cup Final  H16    30   
Arvid Falkstrand            Tormestorps IF       Del6, Älgots Cup Final  H10    28   
Axel Falkstrand             Tormestorps IF       Del6, Älgots Cup Final  H10    10   
Edwin Falkstrand            Tormestorps IF       Del6, Älgots Cup Final  H12    25   
Hanna Larsson               Ystads OK            Del6, Älgots Cup Final  D14    25   
Agust Kronkvist             Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  H14    27   
Albin Kronkvist             Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  H16    29   
Alfred Giese                Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  Insk   10   
Alma Giese                  Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  D10    19   
Axel Nilsson                Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  H12    10   
Caiden Donovan              Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Casper Sandström            Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  H12K   10   
Ebba Nilsson                Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  D16K   5    
Elia Kämpe                  Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  H12    26   
Ellia Donovan               Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Emil Mårtensson             Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  H12K   10   
Emilia Andersson            Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Hugo Cedervall              Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  H14    24   
Isak Edholm                 Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  H12    11   
Johanna Ottosson            Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  D12    22   
Jonathan Edholm             Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  H10    14   
Kristoffer Andersson        Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  H12    10   
Leonel Alvarez Lönn         Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  U1     10   
Milton Gunnarsson           Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  H10    26   
Nikolai Alvarez Lönn        Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  H10    19   
Otto Nyberg                 Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  H12    19   
Simon Olsson                Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  U2H    10   
Wiggo Jönsson               Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  H10    5    
Wilma Jönsson               Örkelljunga FK       Del6, Älgots Cup Final  D12    15   


Senast genererad: Thu Oct 05 2017 07:43:49 GMT+0200 (CEST)