Ungdomsserien 2018

Klubbresultat

==================================================================================================================
Elitserien
==================================================================================================================
#  Klubb                Del 1       Del 2       Del 3       Del 4       Del 5       Del 6       Del 7       Totalt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1  Lunds OK             0           556         531         627         491         541         608         2332  
2  Helsingborgs SOK     0           444         466         505         548         485         568         2106  
3  Skåneslättens OL     0           309         338         516         379         486         386         1767  
4  FK Göingarna         0           329         335         224         274         267         280         1218  
5  Hjärnarps OL         0           115         156         153         233         78          198         740   
6  OK Kontinent         0           165         146         48          147         192         189         693   

==================================================================================================================
Division 1
==================================================================================================================
#  Klubb                Del 1       Del 2       Del 3       Del 4       Del 5       Del 6       Del 7       Totalt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1  Örkelljunga FK       0           267         350         319         343         259         377         1389  
2  Malmö OK             0           139         85          243         174         224         169         810   
3  FK Boken             0           145         208         161         203         179         193         783   
4  Andrarums IF         0           86          137         181         107         181         77          606   
5  OK Tyringe           0           98          67          112         83          140         127         477   
6  Härlövs IF           0           84          120         119         73          120         95          454   
7  FK Åsen              0           95          94          29          53          142         81          412   

==================================================================================================================
Division 2
==================================================================================================================
#  Klubb                Del 1       Del 2       Del 3       Del 4       Del 5       Del 6       Del 7       Totalt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1  Hässleholms OK       0           127         96          68          100         91          177         500   
2  Hästveda OK          0           170         130         0           10          93          53          446   
3  OK Gynge             0           117         130         0           13          48          136         431   
4  OK Pan-Kristianstad  0           57          49          38          104         112         52          325   
5  Tormestorps IF       0           71          65          0           72          58          64          272   
6  Ystads OK            0           0           10          73          16          67          87          243   
7  Eslövs FK            0           20          10          11          25          29          0           85    

==================================================================================================================
Division 3
==================================================================================================================
#  Klubb                Del 1       Del 2       Del 3       Del 4       Del 5       Del 6       Del 7       Totalt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1  OK Kompassen         0           0           0           0           20          0           90          110   
2  Frosta OK            0           24          18          0           0           38          0           80    
3  OK Torfinn           0           20          0           0           0           0           0           20    
4  OK Origo             0           0           0           0           0           0           5           5     
5  FK Snapphanarna      0           0           0           0           0           0           0           0     
5  IS Kullen            0           0           0           0           0           0           0           0     
5  IS Skanne            0           0           0           0           0           0           0           0     
5  OK Silva             0           0           0           0           0           0           0           0     
5  OK Tuvan             0           0           0           0           0           0           0           0     
5  Ringsjö OK           0           0           0           0           0           0           0           0     
5  Rävetofta OK         0           0           0           0           0           0           0           0     
5  Simrishamns OK       0           0           0           0           0           0           0           0     
5  Tockarps IK          0           0           0           0           0           0           0           0     

Individuella resultat

===========================================================================================================================================================
H16
===========================================================================================================================================================
#   Namn                        Klubb                Del 1       Del 2       Del 3       Del 4       Del 5       Del 6       Del 7       Natt        Totalt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1   Agust Kronkvist             Örkelljunga FK       0           30          28          30          30          0           0           10          128   
2   Albin Weiden                Skåneslättens OL     0           28          25          25          29          30          30          10          127   
3   Loke Hedberg                Lunds OK             0           29          19          29          25          26          28          10          122   
3   Melker Andersson            OK Pan-Kristianstad  0           25          26          28          28          27          29          10          122   
5   Edvin Selin                 FK Göingarna         0           27          29          26          28          25          26          10          120   
6   Carl Ås                     Lunds OK             0           22          30          23          0           28          25          10          116   
7   Erik Johansson              FK Boken             0           19          24          17          24          20          27          10          105   
8   Alfred Ahltin               Malmö OK             0           21          13          24          22          23          23          10          102   
9   Johan Vinblad               Lunds OK             0           23          23          21          23          21          21          10          100   
10  Felix Gustafsson            Lunds OK             0           26          0           22          26          0           24                      98    
11  Ivar Helmersson             Hässleholms OK       0           0           22          20          21          22          22          10          97    
12  Erik Thoresson              Andrarums IF         0           20          21          16          20          19          19          10          90    
13  Adam Lindblom               Malmö OK             0           18          0           27          0           29          0                       74    
13  Pontus Thuresson            Skåneslättens OL     0           15          14          10          16          16          17          10          74    
15  Stellan Gradin              Andrarums IF         0           0           17          12          18          13          0           10          70    
16  Erik Albinsson              Hjärnarps OL         0           0           15          15          14          12          16          5           65    
17  Gabriel Steffert            OK Tyringe           0           0           0           19          0           17          18          10          64    
18  Klas Ljungqvist             Lunds OK             0           0           20          0           0           24          0           10          54    
19  Anton Hansson               OK Kontinent         0           17          18          18          0           0           0                       53    
20  Lucas Treldal               Lunds OK             0           0           0           0           17          14          15          5           51    
20  Viggo Johansson             Skåneslättens OL     0           24          27          0           0           0           0                       51    
22  Henning Karlberg            Skåneslättens OL     0           0           0           14          19          15          0                       48    
23  Melvin Nilsson              Härlövs IF           0           16          16          0           0           11          0                       43    
24  Brian Ahlm                  Andrarums IF         0           0           5           13          0           18          0                       36    
25  Erik Gottmo                 Lunds OK             0           0           0           0           5           10          20                      35    
26  Edvin Vensryd               Eslövs FK            0           0           0           11          15          0           0                       26    
27  Robin Carlstedt             Hjärnarps OL         0           0           12          0           0           0           5                       17    
28  Jonathan Orrhede            Helsingborgs SOK     0           0           0           10          0           0           0                       10    

===========================================================================================================================================================
D16
===========================================================================================================================================================
#   Namn                        Klubb                Del 1       Del 2       Del 3       Del 4       Del 5       Del 6       Del 7       Natt        Totalt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1   Agnes Lindblom              Malmö OK             0           29          30          28          30          28          29          10          128   
2   Thea Bökman                 Helsingborgs SOK     0           28          27          30          29          30          22          10          127   
3   Moa Wallenborg              Lunds OK             0           30          22          5           27          29          30          10          126   
4   Elin Nilsson                Andrarums IF         0           23          28          24          28          27          28          10          121   
5   Nellie Rydlund              Hässleholms OK       0           26          25          26          24          25          26          10          113   
6   Alva Nystedt                Skåneslättens OL     0           25          23          21          26          24          27          10          112   
7   Elin Hugosson               Lunds OK             0           24          26          25          21          20          24          10          109   
7   Hilma Holmström             Härlövs IF           0           27          20          29          20          23          0           10          109   
7   Sofia Palm                  FK Boken             0           20          29          22          23          0           25          10          109   
10  Selma Larsson               Lunds OK             0           21          24          23          25          26          23          10          108   
11  Kajsa Heyden                Lunds OK             0           19          21          17          19          22          0           10          91    
12  Hanna Larsson               Ystads OK            0           0           0           18          16          21          21          10          86    
13  Olivia Larsson              Lunds OK             0           18          19          20          18          0           0           10          85    
14  Linnea Leijon               Härlövs IF           0           0           18          16          0           19          20          10          83    
15  Embla Cinthio               Skåneslättens OL     0           22          0           27          22          0           0           10          81    
16  Cornelia Möller             OK Kontinent         0           15          17          0           17          17          19                      70    
17  Elsa Ericsson               Lunds OK             0           16          16          14          15          0           17                      64    
18  Tova Levinsson              Malmö OK             0           17          0           19          0           0           0                       36    
19  Clara Ehrnborn              Andrarums IF         0           0           0           15          0           18          0                       33    
20  Ebba Nilsson                Örkelljunga FK       0           0           0           13          0           0           0           10          23    
21  Ronja Gérard                OK Kontinent         0           0           0           0           0           0           18                      18    
22  Sofia Rämmal                Lunds OK             0           0           0           0           0           0           16                      16    
23  Agnes Knutsson              Örkelljunga FK       0           0           5           0           0           0           0                       5     

===========================================================================================================================================================
H14
===========================================================================================================================================================
#   Namn                        Klubb                Del 1       Del 2       Del 3       Del 4       Del 5       Del 6       Del 7       Natt        Totalt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1   Svante Selin                FK Göingarna         0           27          29          30          30          30          30          10          130   
2   Hugo Cedervall              Örkelljunga FK       0           30          28          26          26          29          29          10          126   
3   Isak Andersson              Lunds OK             0           29          25          28          29          26          28          10          124   
4   Wilmer Selin                FK Göingarna         0           28          30          27          27          27          25          10          122   
5   Elia Kämpe                  Örkelljunga FK       0           26          26          25          28          28          26          10          118   
6   David Morén                 Hjärnarps OL         0           24          27          29          23          23          21          10          113   
7   Alfred Kjellén              Helsingborgs SOK     0           10          24          23          26          25          24          10          109   
8   Love Persson                Malmö OK             0           5           22          15          22          24          19          10          97    
8   Noah Krikström              Hjärnarps OL         0           23          23          24          21          0           27                      97    
10  Viktor Ahltin               Malmö OK             0           15          20          21          18          20          22          10          93    
11  Adam Johansson              Skåneslättens OL     0           25          21          22          24          21          16                      92    
12  Gustav Andersson            OK Pan-Kristianstad  0           22          13          10          14          16          23          10          85    
13  Victor Ericsson             Helsingborgs SOK     0           16          15          19          20          22          10                      77    
14  Elias Nilsson               Hässleholms OK       0           19          14          0           13          19          20                      72    
15  Edwin Falkstrand            Tormestorps IF       0           20          16          0           17          10          17                      70    
16  Casper Turesson             Härlövs IF           0           0           19          10          19          10          18                      66    
17  Axel Nilsson                Örkelljunga FK       0           0           12          16          0           11          13          10          62    
17  Casper Pegard               OK Gynge             0           21          11          0           0           18          12                      62    
19  David Persson               Helsingborgs SOK     0           17          0           18          10          10          11                      56    
20  William Steffert            OK Tyringe           0           0           0           10          10          17          10          5           52    
21  Arvid Albinsson             Hjärnarps OL         0           10          10          11          10          15          5           5           51    
22  Isak Edholm                 Örkelljunga FK       0           12          10          14          5           10          10                      46    
23  Anton Elmerfjord            Lunds OK             0           11          10          13          11          0           10                      45    
24  Erik Olsson                 FK Åsen              0           13          10          0           0           10          10                      43    
24  Melker Karlberg             Skåneslättens OL     0           0           0           0           15          14          14                      43    
26  David Olander               Lunds OK             0           5           0           0           16          0           15          5           41    
27  Isak Thysell                OK Kontinent         0           0           10          0           10          10          5                       35    
28  Olle Borkmar                Helsingborgs SOK     0           5           17          12          0           0           0                       34    
29  Gustav Friberg              Helsingborgs SOK     0           0           0           10          12          0           10                      32    
29  Måns Levinsson              Malmö OK             0           14          0           18          0           0           0                       32    
31  Elliot Boy                  OK Kontinent         0           0           10          0           0           10          10                      30    
31  Hannes Dahlberg             Skåneslättens OL     0           0           0           10          10          0           10                      30    
31  Jakob Termén                Lunds OK             0           0           10          10          0           0           10                      30    
34  Gustav Åkesson              Skåneslättens OL     0           0           0           20          0           0           0                       20    
34  Ludwig Andersson            Andrarums IF         0           0           10          0           0           10          0                       20    
34  Villyam Johansson           OK Tyringe           0           0           0           10          0           10          0                       20    
37  Albin Hugosson              Lunds OK             0           18          0           0           0           0           0                       18    
37  Jakob Ingelström            OK Gynge             0           0           18          0           0           0           0                       18    
39  Isak Levin                  FK Åsen              0           0           5           0           0           12          0                       17    
40  Viggo Ahlm                  Andrarums IF         0           0           0           10          0           5           0                       15    
41  Gunnar Wessberg             Härlövs IF           0           0           0           0           0           13          0                       13    
42  Axel Tenghagen              Härlövs IF           0           0           10          0           0           0           0                       10    
42  Elias Nilsson               Andrarums IF         0           0           0           10          0           0           0                       10    
42  Magnus Lundsgaard           OK Kontinent         0           10          0           0           0           0           0                       10    
42  Simon Kronström             Malmö OK             0           0           0           10          0           0           0                       10    
46  Felix Thomasson             FK Göingarna         0           5           0           0           0           0           0                       5     

===========================================================================================================================================================
D14
===========================================================================================================================================================
#   Namn                        Klubb                Del 1       Del 2       Del 3       Del 4       Del 5       Del 6       Del 7       Natt        Totalt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1   Alice Olvegård              FK Göingarna         0           29          30          29          30          27          30          10          129   
2   Tuva Selin                  FK Göingarna         0           30          29          28          28          30          29          10          128   
3   Emmy Palm                   FK Boken             0           28          28          30          29          29          28          10          126   
4   Joanna Persson              OK Tyringe           0           26          27          25          22          28          23          10          116   
5   Viola Holmström             Härlövs IF           0           0           27          27          24          24          27          10          115   
6   Linnea Rydlund              Hässleholms OK       0           27          25          22          25          25          26          10          113   
7   Alice Persson               OK Tyringe           0           22          0           0           27          23          25          10          107   
8   Johanna Ottosson            Örkelljunga FK       0           0           23          26          20          20          24          10          103   
9   Elsa Wiberg                 Helsingborgs SOK     0           23          24          24          26          0           22          5           102   
10  Alva Svensson               FK Åsen              0           25          22          0           21          26          19                      94    
11  Lovisa Wahlbom              Lunds OK             0           24          0           21          23          0           21                      89    
12  Rebecka Lindulf             Skåneslättens OL     0           21          21          23          0           21          18                      86    
13  Emelia Carlström            FK Boken             0           0           0           19          19          22          20                      80    
14  Ida Benatti                 Skåneslättens OL     0           17          19          17          0           0           0                       53    
15  Märta Henningsson           Lunds OK             0           18          20          0           0           0           0                       38    
16  Hanna Jonsson-Nordin        Skåneslättens OL     0           19          0           18          0           0           0                       37    
16  Sofia Edman                 Helsingborgs SOK     0           0           0           20          0           0           17                      37    
18  Hanne Husby                 Skåneslättens OL     0           20          0           0           0           0           0                       20    
19  Ida Meijer                  FK Åsen              0           0           0           0           0           19          0                       19    
20  Maja Sörensen               OK Kontinent         0           0           0           0           18          0           0                       18    
21  Linda Ringdahl              Skåneslättens OL     0           16          0           0           0           0           0                       16    

===========================================================================================================================================================
H12
===========================================================================================================================================================
#   Namn                        Klubb                Del 1       Del 2       Del 3       Del 4       Del 5       Del 6       Del 7       Natt        Totalt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1   Hjalmar Axelsson            FK Göingarna         0           30          30          30          30          30          30          10          130   
2   Albin Granqvist             FK Göingarna         0           27          29          25          28          29          16          10          123   
2   Carl-Johan Olvegård         FK Göingarna         0           29          26          29          26          27          28          10          123   
4   Kurt Sjöberg                Helsingborgs SOK     0           0           28          5           29          26          29          10          122   
5   Gustav Granqvist            FK Göingarna         0           22          27          0           23          21          24          10          106   
6   Arvid Falkstrand            Tormestorps IF       0           25          24          0           27          25          12                      101   
7   Hugo Hjelm                  Lunds OK             0           0           25          28          0           19          26                      98    
8   Hugo Thoresson              Andrarums IF         0           19          22          24          19          18          20          10          95    
9   Emil Andersson              Lunds OK             0           0           14          23          22          16          18          10          89    
10  Benjamin Davidson           Helsingborgs SOK     0           20          0           0           21          28          19                      88    
11  Otto Nyberg                 Örkelljunga FK       0           17          18          0           24          0           27                      86    
12  Alfred Olsson               Lunds OK             0           28          20          16          20          17          17                      85    
13  Jonathan Edholm             Örkelljunga FK       0           23          21          19          18          20          15                      83    
14  Elias Persson               Helsingborgs SOK     0           0           0           5           25          23          21                      74    
15  Samuel Rasmussen            OK Kontinent         0           26          13          0           0           5           25                      69    
16  Nils Persson                OK Tyringe           0           5           15          13          14          15          11          10          67    
17  Eskil Soelberg              Andrarums IF         0           24          0           22          0           5           10          5           66    
18  Kristoffer Andersson        Örkelljunga FK       0           0           0           17          17          0           23                      57    
19  Edvin Sander                Skåneslättens OL     0           0           23          5           0           22          0                       50    
19  Hannes Värendh              Skåneslättens OL     0           0           0           26          0           24          0                       50    
21  Alfred Leijon               Härlövs IF           0           21          0           27          0           0           0                       48    
21  Oskar Elmerfjord            Lunds OK             0           0           17          5           16          0           10                      48    
23  Love Eneroth                Lunds OK             0           18          16          0           0           0           13                      47    
24  Emil Mårtensson             Örkelljunga FK       0           0           19          0           0           0           14                      33    
25  Olle Eriksson               Hjärnarps OL         0           0           0           0           15          0           10                      25    
26  Tage Sjögärd                Skåneslättens OL     0           0           0           0           0           0           22                      22    
27  Hampus Gyllanderberg        Helsingborgs SOK     0           0           0           21          0           0           0                       21    
28  Felix Sörvik                Lunds OK             0           0           0           20          0           0           0                       20    
29  Jakob Åkesson               Skåneslättens OL     0           0           0           18          0           0           0                       18    
30  Carl Johansson              OK Tyringe           0           0           0           15          0           0           0                       15    
31  Casper Sandström            Örkelljunga FK       0           0           0           14          0           0           0                       14    
32  Erik Wihlborg               OK Gynge             0           0           0           0           13          0           0                       13    
33  Philip Höglind              OK Pan-Kristianstad  0           0           0           0           12          0           0                       12    
34  Elias Palmertz              Helsingborgs SOK     0           0           0           0           0           0           0           10          10    

===========================================================================================================================================================
D12
===========================================================================================================================================================
#   Namn                        Klubb                Del 1       Del 2       Del 3       Del 4       Del 5       Del 6       Del 7       Natt        Totalt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1   Sara Ljungqvist             Lunds OK             0           28          30          30          5           27          30          10          128   
2   Alice Johansson             FK Boken             0           30          28          25          30          28          29          10          127   
3   Lina Ås                     Lunds OK             0           0           29          28          29          30          26          10          126   
4   Aprilia Cinthio             Skåneslättens OL     0           0           0           29          28          29          28          5           119   
5   Anna Benatti                Skåneslättens OL     0           27          27          26          27          26          0           10          117   
6   Ebba Ranbro                 Helsingborgs SOK     0           25          25          24          15          20          24          10          108   
7   Alma Kjellén                Helsingborgs SOK     0           26          13          23          16          25          23          10          107   
7   Saga Palmertz               Helsingborgs SOK     0           5           23          21          25          24          25          10          107   
9   Saga Christensen            Skåneslättens OL     0           0           14          19          26          22          15          10          92    
10  Mathea Yngve                OK Kontinent         0           20          22          0           14          21          16          10          89    
11  Linnea Stéen                Helsingborgs SOK     0           0           21          22          19          13          0           10          85    
12  Smilla Thomasson            FK Göingarna         0           5           26          0           24          11          22                      83    
13  My Wallenborg               Lunds OK             0           21          20          20          18          16          19                      80    
14  Wilma Jönsson               Örkelljunga FK       0           23          16          17          21          17          13                      78    
15  Klara Möller                OK Kontinent         0           22          17          0           20          10          17                      76    
16  Liv Lundsgaard              OK Kontinent         0           5           19          0           0           23          10          10          67    
17  Hanna Morén                 Hjärnarps OL         0           29          5           27          0           0           0                       61    
18  Linnéa Bjärby               Frosta OK            0           24          18          0           0           18          0                       60    
19  Olivia Tillander            Ystads OK            0           0           0           15          0           14          20                      49    
20  Linnea Lindulf              Skåneslättens OL     0           0           0           13          0           15          18                      46    
20  Vide Häggström              Andrarums IF         0           0           24          0           22          0           0                       46    
22  Klara Friberg               Helsingborgs SOK     0           0           0           18          23          0           0                       41    
23  Allie Nelking               Skåneslättens OL     0           0           0           14          11          0           10                      35    
23  Tove Rosberg                Örkelljunga FK       0           0           0           0           13          12          10                      35    
25  Viktoria Åkerlund           FK Boken             0           0           0           0           10          10          10                      30    
26  Felicia Persson             Helsingborgs SOK     0           0           0           0           0           0           27                      27    
27  Amanda Wiberg               Hässleholms OK       0           5           0           0           17          0           0                       22    
28  Clara Svensson              Hässleholms OK       0           0           0           0           0           0           21                      21    
28  Märta Havenberg             OK Kontinent         0           0           0           0           0           10          11                      21    
30  Ebba Rosén                  Lunds OK             0           5           15          0           0           0           0                       20    
31  Moa Nilsson                 Eslövs FK            0           0           0           0           0           19          0                       19    
32  Julia Edvinsson             FK Åsen              0           0           0           0           12          0           5                       17    
32  Siri Abrahamsson            Malmö OK             0           0           0           5           0           0           12                      17    
34  Emilia Cederqvist           Malmö OK             0           0           0           16          0           0           0                       16    
35  Sara Månsson                Hässleholms OK       0           0           0           0           0           0           14                      14    
36  Elsa Termén                 Lunds OK             0           0           0           12          0           0           0                       12    
37  Frida Emilsson              FK Åsen              0           0           0           0           0           0           10                      10    
37  Lovisa Erichsen             FK Boken             0           0           0           0           0           0           10                      10    
39  Lilly Olsson                Ystads OK            0           0           0           5           0           0           0                       5     
39  Wilda Schmidt               OK Kontinent         0           0           0           0           0           0           5                       5     

===============================================================================================================================================
H10
===============================================================================================================================================
#   Namn                        Klubb                Del 1       Del 2       Del 3       Del 4       Del 5       Del 6       Del 7       Totalt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1   Atle Kulstad                Skåneslättens OL     0           30          30          30          29          30          30          120   
2   Elis Olsson                 Helsingborgs SOK     0           27          26          29          0           27          29          112   
2   Milton Gunnarsson           Örkelljunga FK       0           29          29          26          27          26          27          112   
4   Elias Palmertz              Helsingborgs SOK     0           28          28          27          25          28          23          111   
5   Axel Falkstrand             Tormestorps IF       0           26          25          0           28          23          25          104   
6   Teodor Edman                Helsingborgs SOK     0           24          27          23          26          21          21          100   
7   Alex Söderstjerna           Helsingborgs SOK     0           25          23          5           24          0           18          90    
8   Wiggo Jönsson               Örkelljunga FK       0           22          22          21          21          20          19          86    
9   Valter Sander               Skåneslättens OL     0           0           24          25          0           24          0           73    
10  Isak Gustafsson             Lunds OK             0           0           0           24          0           25          22          71    
11  Eric Wahlbom                Lunds OK             0           23          0           28          0           0           16          67    
12  Isak Eng                    OK Pan-Kristianstad  0           0           0           0           30          29          0           59    
13  Fabian Tillander            Ystads OK            0           0           0           5           0           22          26          53    
14  Arvid Olsson                OK Kontinent         0           0           0           0           20          19          0           39    
15  Simon Olsson                Örkelljunga FK       0           0           0           0           23          0           15          38    
16  Aron De Almeida             Malmö OK             0           0           0           0           22          0           14          36    
17  Oskar Lindberg              Hjärnarps OL         0           0           0           0           19          0           13          32    
18  Jakob Månsson               Hässleholms OK       0           0           0           0           0           0           28          28    
19  David Erikson               Lunds OK             0           0           0           0           0           0           24          24    
20  Isak Smith                  Lunds OK             0           0           0           22          0           0           0           22    
21  Anton Carlström             FK Boken             0           0           0           20          0           0           0           20    
21  Isak Kämpe                  Örkelljunga FK       0           0           0           0           0           0           20          20    
23  Alvin Sörensen              OK Kontinent         0           0           0           0           18          0           0           18    
23  Anton Soelberg              Andrarums IF         0           0           0           0           0           18          0           18    
25  Vidar Karlberg              Skåneslättens OL     0           0           0           0           0           0           17          17    

===============================================================================================================================================
D10
===============================================================================================================================================
#   Namn                        Klubb                Del 1       Del 2       Del 3       Del 4       Del 5       Del 6       Del 7       Totalt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1   Felicia Persson             Helsingborgs SOK     0           30          30          30          30          30          0           120   
2   Amelia Victor Mendes        Hjärnarps OL         0           29          28          27          28          28          30          115   
2   Klara Palm                  FK Boken             0           28          29          28          26          29          29          115   
4   Olivia Svensson             FK Åsen              0           27          22          29          20          25          27          108   
5   Agnes Persson               Helsingborgs SOK     0           25          25          26          27          23          23          103   
6   Alma Giese                  Örkelljunga FK       0           0           23          25          25          26          22          99    
7   Linn Thuresson              Skåneslättens OL     0           0           0           24          23          16          18          81    
8   Sara Carlstedt              Hjärnarps OL         0           0           26          0           29          0           20          75    
9   Ellinor Åkerlund            FK Boken             0           0           0           0           22          21          15          58    
10  Elvira Jacobsson            OK Gynge             0           0           27          0           0           0           28          55    
11  Tuva Christensen            Skåneslättens OL     0           0           0           0           19          17          16          52    
12  Ebba Nilsson                OK Gynge             0           26          24          0           0           0           0           50    
13  Emma Wikström               Hästveda OK          0           0           0           0           0           24          24          48    
14  Fifi Pegard                 OK Gynge             0           0           0           0           0           20          26          46    
15  Hanna Thysell               OK Kontinent         0           0           0           0           0           19          26          45    
15  Lovisa Lindberg             Hjärnarps OL         0           0           0           0           24          0           21          45    
17  Kristina Nilsson Condori    Hästveda OK          0           0           0           0           0           22          19          41    
18  Emma Lundsgaard             OK Kontinent         0           0           0           0           0           18          17          35    
19  Elin Anzelius               Hästveda OK          0           0           0           0           0           27          0           27    
20  Julia Planck                Lunds OK             0           0           0           5           21          0           0           26    

Klubbpoäng

======================================================================================
Klubbpoäng
======================================================================================
Namn                        Klubb                Deltävling               Klass  Poäng
--------------------------------------------------------------------------------------
Elin Nilsson                Andrarums IF         Del 2: Hästveda OK       D16    23   
Erik Thoresson              Andrarums IF         Del 2: Hästveda OK       H16    20   
Eskil Soelberg              Andrarums IF         Del 2: Hästveda OK       H12    24   
Hugo Thoresson              Andrarums IF         Del 2: Hästveda OK       H12    19   
Johannes Ryberg             Eslövs FK            Del 2: Hästveda OK       Insk   10   
Tim  Haraldsson             Eslövs FK            Del 2: Hästveda OK       Insk   10   
Alice Johansson             FK Boken             Del 2: Hästveda OK       D12    30   
Anton Carlström             FK Boken             Del 2: Hästveda OK       U2H    10   
Emelia Carlström            FK Boken             Del 2: Hästveda OK       D14K   10   
Emmy Palm                   FK Boken             Del 2: Hästveda OK       D14    28   
Erik Johansson              FK Boken             Del 2: Hästveda OK       H16    19   
Klara Palm                  FK Boken             Del 2: Hästveda OK       D10    28   
Sofia Palm                  FK Boken             Del 2: Hästveda OK       D16    20   
Albin Granqvist             FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       H12    27   
Alice Olvegård              FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       D14    29   
Aron Jönsson                FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       ÖM7    10   
Axel Persson Jeppsson       FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       U2H    10   
Carl-Johan Olvegård         FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       H12    29   
Edvin Selin                 FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       H16    27   
Ellen Moberg                FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       U2D    10   
Emilia Winqvist             FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       Insk   10   
Felix Thomasson             FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       H14    5    
Gustav Granqvist            FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       H12    22   
Hjalmar Axelsson            FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       H12    30   
Hjalmar Lindgård            FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       U1     10   
Hugo Granqvist              FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       U1     10   
Sixten Lindgård             FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       U1     10   
Smilla Thomasson            FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       D12    5    
Svante Selin                FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       H14    27   
Tuva Selin                  FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       D14    30   
Wilmer Selin                FK Göingarna         Del 2: Hästveda OK       H14    28   
Albin Svensson              FK Åsen              Del 2: Hästveda OK       ÖM3    10   
Alva Svensson               FK Åsen              Del 2: Hästveda OK       D14    25   
Erik Olsson                 FK Åsen              Del 2: Hästveda OK       H14    13   
Ester Wanstadius            FK Åsen              Del 2: Hästveda OK       U2D    10   
Ida Meijer                  FK Åsen              Del 2: Hästveda OK       ÖM3    10   
Olivia Svensson             FK Åsen              Del 2: Hästveda OK       D10    27   
Linnéa Bjärby               Frosta OK            Del 2: Hästveda OK       D12    24   
Agnes Persson               Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       D10    25   
Albert Kylmä                Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       U2H    10   
Alex Söderstjerna           Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       H10    25   
Alfred Kjellén              Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       H14    10   
Alice Johansson             Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       U1     10   
Alma Kjellén                Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       D12    26   
Benjamin Davidson           Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       H12    20   
David Persson               Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       H14    17   
Ebba Ranbro                 Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       D12    25   
Elias Palmertz              Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       H10    28   
Elias Persson               Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       H12K   10   
Elis Olsson                 Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       H10    27   
Elsa Wiberg                 Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       D14    23   
Felicia Persson             Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       D10    30   
Hampus Gyllanderberg        Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       H12K   10   
Liv Palmertz                Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       Insk   10   
Lowe Palmertz               Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       U1     10   
Olle Borkmar                Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       H14    5    
Oskar Birkholm Johansson    Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       Insk   10   
Oskar Ranbro                Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       U2H    10   
Saga Palmertz               Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       D12    5    
Signe Davidson              Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       U1     10   
Signe Ranbro                Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       U2D    10   
Sofia Edman                 Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       D14K   10   
Teodor Edman                Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       H10    24   
Thea Bökman                 Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       D16    28   
Victor Ericsson             Helsingborgs SOK     Del 2: Hästveda OK       H14    16   
Amelia Victor Mendes        Hjärnarps OL         Del 2: Hästveda OK       D10    29   
Arvid Albinsson             Hjärnarps OL         Del 2: Hästveda OK       H14    10   
David Morén                 Hjärnarps OL         Del 2: Hästveda OK       H14    24   
Hanna Morén                 Hjärnarps OL         Del 2: Hästveda OK       D12    29   
Noah Krikström              Hjärnarps OL         Del 2: Hästveda OK       H14    23   
Alfred Leijon               Härlövs IF           Del 2: Hästveda OK       H12    21   
Axel Düring                 Härlövs IF           Del 2: Hästveda OK       ÖM3    10   
Gustav Nilsson              Härlövs IF           Del 2: Hästveda OK       ÖM3    10   
Hilma Holmström             Härlövs IF           Del 2: Hästveda OK       D16    27   
Melvin Nilsson              Härlövs IF           Del 2: Hästveda OK       H16    16   
Amanda Wiberg               Hässleholms OK       Del 2: Hästveda OK       D12    5    
Astrid Törnblom             Hässleholms OK       Del 2: Hästveda OK       ÖM12   10   
Doris Larsson Lindvall      Hässleholms OK       Del 2: Hästveda OK       U2D    10   
Elias Nilsson               Hässleholms OK       Del 2: Hästveda OK       H14    19   
Gustav Andersson            Hässleholms OK       Del 2: Hästveda OK       Insk   10   
Linnea Rydlund              Hässleholms OK       Del 2: Hästveda OK       D14    27   
Nellie Rydlund              Hässleholms OK       Del 2: Hästveda OK       D16    26   
Robin Wiberg                Hässleholms OK       Del 2: Hästveda OK       ÖM5    10   
Sally Andersson             Hässleholms OK       Del 2: Hästveda OK       Insk   10   
Bertil Rongby               Hästveda OK          Del 2: Hästveda OK       U1     10   
Calle Thulin                Hästveda OK          Del 2: Hästveda OK       ÖM1    10   
Ebba Rosén                  Hästveda OK          Del 2: Hästveda OK       U2D    10   
Elin Anzelius               Hästveda OK          Del 2: Hästveda OK       ÖM1    10   
Eliot Rosén                 Hästveda OK          Del 2: Hästveda OK       U2H    10   
Ellie Thulin                Hästveda OK          Del 2: Hästveda OK       ÖM1    10   
Elsa Karlsson               Hästveda OK          Del 2: Hästveda OK       Insk   10   
Erik Anzelius               Hästveda OK          Del 2: Hästveda OK       ÖM1    10   
Fanni Rådqvist              Hästveda OK          Del 2: Hästveda OK       ÖM1    10   
Gordon Ahlquist             Hästveda OK          Del 2: Hästveda OK       U1     10   
Harry Viktorsson            Hästveda OK          Del 2: Hästveda OK       U1     10   
Hildur Ahlquist             Hästveda OK          Del 2: Hästveda OK       U1     10   
Julia Berntsson             Hästveda OK          Del 2: Hästveda OK       U1     10   
Kevin Porsebäck Nilsson     Hästveda OK          Del 2: Hästveda OK       ÖM1    10   
Linn  Svensson              Hästveda OK          Del 2: Hästveda OK       ÖM12   10   
Malte Jenvén                Hästveda OK          Del 2: Hästveda OK       U2H    10   
Wilhelm Ggunnarsson Rolf    Hästveda OK          Del 2: Hästveda OK       U1     10   
Albin Hugosson              Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       H14    18   
Alfred Olsson               Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       H12    28   
Anna Erikson                Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       U2D    10   
Anton Elmerfjord            Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       H14    11   
Carl Ås                     Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       H16    22   
David Erikson               Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       U2H    10   
David Olander               Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       H14    5    
Ebba Rosén                  Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       D12    5    
Elin Hugosson               Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       D16    24   
Elsa Ericsson               Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       D16    16   
Eric Wahlbom                Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       H10    23   
Felix Gustafsson            Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       H16    26   
Filip Bengtslin             Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       ÖM12   10   
Freja Gustafson             Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       ÖM3    10   
Gordon Gustafson            Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       ÖM5    10   
Isak Andersson              Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       H14    29   
Johan Vinblad               Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       H16    23   
Kajsa Heyden                Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       D16    19   
Leo Eneroth                 Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       ÖM4    10   
Lina Henningsson            Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       Insk   10   
Loke Hedberg                Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       H16    29   
Love Eneroth                Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       H12    18   
Lovisa Wahlbom              Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       D14    24   
Moa Wallenborg              Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       D16    30   
My Wallenborg               Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       D12    21   
Märta Henningsson           Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       D14    18   
Olivia Larsson              Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       D16    18   
Olle Rosén                  Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       ÖM3    10   
Oskar Elmerfjord            Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       H12K   10   
Rebecca Adlercreutz         Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       ÖM7    10   
Sara Ljungqvist             Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       D12    28   
Selma Larsson               Lunds OK             Del 2: Hästveda OK       D16    21   
Adam Lindblom               Malmö OK             Del 2: Hästveda OK       H16    18   
Agnes Lindblom              Malmö OK             Del 2: Hästveda OK       D16    29   
Alfred Ahltin               Malmö OK             Del 2: Hästveda OK       H16    21   
Aron De Almeida             Malmö OK             Del 2: Hästveda OK       U1     10   
Julia De Almeida            Malmö OK             Del 2: Hästveda OK       ÖM5    10   
Love Persson                Malmö OK             Del 2: Hästveda OK       H14    5    
Måns Levinsson              Malmö OK             Del 2: Hästveda OK       H14    14   
Tova Levinsson              Malmö OK             Del 2: Hästveda OK       D16    17   
Viktor Ahltin               Malmö OK             Del 2: Hästveda OK       H14    15   
Anton Jacobsson             OK Gynge             Del 2: Hästveda OK       U2H    10   
Casper Pegard               OK Gynge             Del 2: Hästveda OK       H14    21   
Ebba Nilsson                OK Gynge             Del 2: Hästveda OK       D10    26   
Elsa Jönsson                OK Gynge             Del 2: Hästveda OK       U2D    10   
Elvira Jacobsson            OK Gynge             Del 2: Hästveda OK       U2D    10   
Fifi Pegard                 OK Gynge             Del 2: Hästveda OK       U2D    10   
Klara Ekman                 OK Gynge             Del 2: Hästveda OK       U1     10   
Rasmus Nilsson              OK Gynge             Del 2: Hästveda OK       U2H    10   
Signe Johansson             OK Gynge             Del 2: Hästveda OK       U1     10   
Alvin Sörensen              OK Kontinent         Del 2: Hästveda OK       Insk   10   
Anton Hansson               OK Kontinent         Del 2: Hästveda OK       H16    17   
Cornelia Möller             OK Kontinent         Del 2: Hästveda OK       D16    15   
Elliot Boy                  OK Kontinent         Del 2: Hästveda OK       H14K   10   
Emma Lundsgaard             OK Kontinent         Del 2: Hästveda OK       U2D    10   
Julia Sörensen              OK Kontinent         Del 2: Hästveda OK       D16K   10   
Klara Möller                OK Kontinent         Del 2: Hästveda OK       D12    22   
Liv Lundsgaard              OK Kontinent         Del 2: Hästveda OK       D12    5    
Magnus Lundsgaard           OK Kontinent         Del 2: Hästveda OK       H14    10   
Maja Sörensen               OK Kontinent         Del 2: Hästveda OK       D14K   10   
Mathea Yngve                OK Kontinent         Del 2: Hästveda OK       D12    20   
Samuel Rasmussen            OK Kontinent         Del 2: Hästveda OK       H12    26   
Elin Sjöberg                OK Pan-Kristianstad  Del 2: Hästveda OK       Insk   10   
Gustav Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del 2: Hästveda OK       H14    22   
Melker Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del 2: Hästveda OK       H16    25   
Alice Jönsson               OK Torfinn           Del 2: Hästveda OK       Insk   10   
Emil Jönsson                OK Torfinn           Del 2: Hästveda OK       Insk   10   
Alice Persson               OK Tyringe           Del 2: Hästveda OK       D14    22   
Carl Johansson              OK Tyringe           Del 2: Hästveda OK       H12K   10   
Gabriel Steffert            OK Tyringe           Del 2: Hästveda OK       H16K   10   
Joanna Persson              OK Tyringe           Del 2: Hästveda OK       D14    26   
Nils Persson                OK Tyringe           Del 2: Hästveda OK       H12    5    
Tova Bjerle                 OK Tyringe           Del 2: Hästveda OK       ÖM3    5    
Villyam Johansson           OK Tyringe           Del 2: Hästveda OK       H14K   10   
Vincent Stefferz            OK Tyringe           Del 2: Hästveda OK       U1     10   
Adam Johansson              Skåneslättens OL     Del 2: Hästveda OK       H14    25   
Albin Weiden                Skåneslättens OL     Del 2: Hästveda OK       H16    28   
Alva Nystedt                Skåneslättens OL     Del 2: Hästveda OK       D16    25   
Anna Benatti                Skåneslättens OL     Del 2: Hästveda OK       D12    27   
Atle Kulstad                Skåneslättens OL     Del 2: Hästveda OK       H10    30   
Embla Cinthio               Skåneslättens OL     Del 2: Hästveda OK       D16    22   
Hanna Jonsson-Nordin        Skåneslättens OL     Del 2: Hästveda OK       D14    19   
Hanne Husby                 Skåneslättens OL     Del 2: Hästveda OK       D14    20   
Ida Benatti                 Skåneslättens OL     Del 2: Hästveda OK       D14    17   
Johanna Gersne              Skåneslättens OL     Del 2: Hästveda OK       D16K   10   
Linda Ringdahl              Skåneslättens OL     Del 2: Hästveda OK       D14    16   
Linn Thuresson              Skåneslättens OL     Del 2: Hästveda OK       U2D    10   
Pontus Thuresson            Skåneslättens OL     Del 2: Hästveda OK       H16    15   
Rebecka Lindulf             Skåneslättens OL     Del 2: Hästveda OK       D14    21   
Viggo Johansson             Skåneslättens OL     Del 2: Hästveda OK       H16    24   
Arvid Falkstrand            Tormestorps IF       Del 2: Hästveda OK       H12    25   
Axel Falkstrand             Tormestorps IF       Del 2: Hästveda OK       H10    26   
Edwin Falkstrand            Tormestorps IF       Del 2: Hästveda OK       H14    20   
Agust Kronkvist             Örkelljunga FK       Del 2: Hästveda OK       H16    30   
Alfred Giese                Örkelljunga FK       Del 2: Hästveda OK       Insk   10   
Axel Nilsson                Örkelljunga FK       Del 2: Hästveda OK       H14K   10   
Casper Sandström            Örkelljunga FK       Del 2: Hästveda OK       H12K   10   
Ebba Nilsson                Örkelljunga FK       Del 2: Hästveda OK       D16K   5    
Elia Kämpe                  Örkelljunga FK       Del 2: Hästveda OK       H14    26   
Hugo Cedervall              Örkelljunga FK       Del 2: Hästveda OK       H14    30   
Isak Edholm                 Örkelljunga FK       Del 2: Hästveda OK       H14    12   
Isak Kämpe                  Örkelljunga FK       Del 2: Hästveda OK       U1     10   
Jonathan Edholm             Örkelljunga FK       Del 2: Hästveda OK       H12    23   
Milton Gunnarsson           Örkelljunga FK       Del 2: Hästveda OK       H10    29   
Otto Nyberg                 Örkelljunga FK       Del 2: Hästveda OK       H12    17   
Tove Rosberg                Örkelljunga FK       Del 2: Hästveda OK       D12K   10   
Wiggo Jönsson               Örkelljunga FK       Del 2: Hästveda OK       H10    22   
Wilma Jönsson               Örkelljunga FK       Del 2: Hästveda OK       D12    23   
Brian Ahlm                  Andrarums IF         Del 3: FK Göingarna      H16    5    
Elias Nilsson               Andrarums IF         Del 3: FK Göingarna      ÖM3    10   
Elin Nilsson                Andrarums IF         Del 3: FK Göingarna      D16    28   
Erik Thoresson              Andrarums IF         Del 3: FK Göingarna      H16    21   
Hugo Thoresson              Andrarums IF         Del 3: FK Göingarna      H12    22   
Ludwig Andersson            Andrarums IF         Del 3: FK Göingarna      H14    10   
Stellan Gradin              Andrarums IF         Del 3: FK Göingarna      H16    17   
Vide Häggström              Andrarums IF         Del 3: FK Göingarna      D12    24   
Tim Haraldsson              Eslövs FK            Del 3: FK Göingarna      Insk   10   
Alice Johansson             FK Boken             Del 3: FK Göingarna      D12    28   
Anton Carlström             FK Boken             Del 3: FK Göingarna      U2H    10   
Ellinor Åkerlund            FK Boken             Del 3: FK Göingarna      U2D    10   
Elvira Zellman              FK Boken             Del 3: FK Göingarna      U1     10   
Emelia Carlström            FK Boken             Del 3: FK Göingarna      D14K   10   
Emmy Palm                   FK Boken             Del 3: FK Göingarna      D14    28   
Erik Johansson              FK Boken             Del 3: FK Göingarna      H16    24   
Hjalmar Andersson           FK Boken             Del 3: FK Göingarna      U2H    10   
Klara Palm                  FK Boken             Del 3: FK Göingarna      D10    29   
Sofia Palm                  FK Boken             Del 3: FK Göingarna      D16    29   
Viktor Andersson            FK Boken             Del 3: FK Göingarna      Insk   10   
Viktoria Åkerlund           FK Boken             Del 3: FK Göingarna      U2D    10   
Albin Granqvist             FK Göingarna         Del 3: FK Göingarna      H12    29   
Alice Olvegård              FK Göingarna         Del 3: FK Göingarna      D14    30   
Axel Persson Jeppsson       FK Göingarna         Del 3: FK Göingarna      U1     10   
Carl-Johan Olvegård         FK Göingarna         Del 3: FK Göingarna      H12    26   
Edvin Selin                 FK Göingarna         Del 3: FK Göingarna      H16    29   
Filip Nord                  FK Göingarna         Del 3: FK Göingarna      ÖM3    10   
Gustav Granqvist            FK Göingarna         Del 3: FK Göingarna      H12    27   
Hjalmar Axelsson            FK Göingarna         Del 3: FK Göingarna      H12    30   
Hjalmar Lindgård            FK Göingarna         Del 3: FK Göingarna      U1     10   
Hugo Granqvist              FK Göingarna         Del 3: FK Göingarna      U1     10   
Sixten Lindgård             FK Göingarna         Del 3: FK Göingarna      Insk   10   
Smilla Thomasson            FK Göingarna         Del 3: FK Göingarna      D12    26   
Svante Selin                FK Göingarna         Del 3: FK Göingarna      H14    29   
Tuva Selin                  FK Göingarna         Del 3: FK Göingarna      D14    29   
Wilmer Selin                FK Göingarna         Del 3: FK Göingarna      H14    30   
Alva Svensson               FK Åsen              Del 3: FK Göingarna      D14    22   
Anton Held                  FK Åsen              Del 3: FK Göingarna      ÖM3    10   
Elin Edvinsson              FK Åsen              Del 3: FK Göingarna      ÖM3    10   
Erik Olsson                 FK Åsen              Del 3: FK Göingarna      H14    10   
Isak Levin                  FK Åsen              Del 3: FK Göingarna      H14    5    
Julia Edvinsson             FK Åsen              Del 3: FK Göingarna      ÖM1    10   
Olivia Svensson             FK Åsen              Del 3: FK Göingarna      D10    22   
Sonia Kurashova             FK Åsen              Del 3: FK Göingarna      U2D    5    
Linnéa Bjärby               Frosta OK            Del 3: FK Göingarna      D12    18   
Agnes Persson               Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      D10    25   
Alex Söderstjerna           Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      H10    23   
Alfred Kjellén              Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      H14    24   
Alma Kjellén                Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      D12    13   
Ebba Ranbro                 Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      D12    25   
Elias Palmertz              Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      H10    28   
Elias Persson               Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      H12K   10   
Elis Olsson                 Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      H10    26   
Elsa Wiberg                 Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      D14    24   
Emma Olsson                 Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      U1     10   
Felicia Persson             Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      D10    30   
Kurt Sjöberg                Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      H12    28   
Linnea Stéen                Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      D12    21   
Liv Palmertz                Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      Insk   10   
Lowe Palmertz               Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      Insk   10   
Nellie Gustafsson           Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      U2D    10   
Olle Borkmar                Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      H14    17   
Oskar Ranbro                Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      U2H    10   
Saga Palmertz               Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      D12    23   
Signe Ranbro                Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      U2D    10   
Sofia Edman                 Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      D14K   10   
Teodor Edman                Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      H10    27   
Thea Bökman                 Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      D16    27   
Tova-lia Fandén             Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      U2D    10   
Victor Ericsson             Helsingborgs SOK     Del 3: FK Göingarna      H14    15   
Amelia Victor Mendes        Hjärnarps OL         Del 3: FK Göingarna      D10    28   
Annie Krikström             Hjärnarps OL         Del 3: FK Göingarna      U2D    10   
Arvid Albinsson             Hjärnarps OL         Del 3: FK Göingarna      H14    10   
David Morén                 Hjärnarps OL         Del 3: FK Göingarna      H14    27   
Erik Albinsson              Hjärnarps OL         Del 3: FK Göingarna      H16    15   
Hanna Morén                 Hjärnarps OL         Del 3: FK Göingarna      D12    5    
Noah Krikström              Hjärnarps OL         Del 3: FK Göingarna      H14    23   
Robin Carlstedt             Hjärnarps OL         Del 3: FK Göingarna      H16    12   
Sara Carlstedt              Hjärnarps OL         Del 3: FK Göingarna      D10    26   
Axel Tenghagen              Härlövs IF           Del 3: FK Göingarna      H14    10   
Casper Turesson             Härlövs IF           Del 3: FK Göingarna      H14    19   
Gunnar Wessberg             Härlövs IF           Del 3: FK Göingarna      H14K   10   
Hilma Holmström             Härlövs IF           Del 3: FK Göingarna      D16    20   
Linnea Leijon               Härlövs IF           Del 3: FK Göingarna      D16    18   
Melvin Nilsson              Härlövs IF           Del 3: FK Göingarna      H16    16   
Viola Holmström             Härlövs IF           Del 3: FK Göingarna      D14    27   
Elias Nilsson               Hässleholms OK       Del 3: FK Göingarna      H14    14   
Ivar Helmersson             Hässleholms OK       Del 3: FK Göingarna      H16    22   
Linnea Rydlund              Hässleholms OK       Del 3: FK Göingarna      D14    25   
Nellie Rydlund              Hässleholms OK       Del 3: FK Göingarna      D16    25   
Ville Ekstrand              Hässleholms OK       Del 3: FK Göingarna      H14K   10   
Alfred Bengtsson            Hästveda OK          Del 3: FK Göingarna      ÖM12   10   
Arvid Brännström            Hästveda OK          Del 3: FK Göingarna      ÖM3    10   
Bertil Rongby               Hästveda OK          Del 3: FK Göingarna      ÖM3    10   
Charlie Fherm               Hästveda OK          Del 3: FK Göingarna      ÖM5    10   
Delia Condori               Hästveda OK          Del 3: FK Göingarna      U1     10   
Elin Anzelius               Hästveda OK          Del 3: FK Göingarna      U1     10   
Erik Anzelius               Hästveda OK          Del 3: FK Göingarna      U1     10   
Harry Viktorsson            Hästveda OK          Del 3: FK Göingarna      U1     10   
Kristina Nilsson Condori    Hästveda OK          Del 3: FK Göingarna      U1     10   
Li Killander                Hästveda OK          Del 3: FK Göingarna      Insk   10   
Lova Killander              Hästveda OK          Del 3: FK Göingarna      Insk   10   
Viktor Rongby               Hästveda OK          Del 3: FK Göingarna      ÖM1    10   
Wille Lundström             Hästveda OK          Del 3: FK Göingarna      ÖM12   10   
Albin Hugosson              Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      ÖM5    10   
Alfred Olsson               Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      H12    20   
Alfred Svensson             Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      ÖM12   10   
Anton Elmerfjord            Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      H14    10   
Carl Ås                     Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      H16    30   
Ebba Rosén                  Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      D12    15   
Elin Hugosson               Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      D16    26   
Elsa Ericsson               Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      D16    16   
Elsa Termén                 Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      D12K   10   
Emil Andersson              Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      H12    14   
Hugo Hjelm                  Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      H12    25   
Isak Andersson              Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      H14    25   
Jakob Termén                Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      H14    10   
Johan Vinblad               Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      H16    23   
Julia Planck                Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      U2D    10   
Kajsa Heyden                Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      D16    21   
Klas Ljungqvist             Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      H16    20   
Lina Henningsson            Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      Insk   10   
Lina Ås                     Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      D12    29   
Linnea Svensson             Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      ÖM12   10   
Loke Hedberg                Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      H16    19   
Love Eneroth                Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      H12    16   
Moa Wallenborg              Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      D16    22   
My Wallenborg               Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      D12    20   
Märta Henningsson           Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      D14    20   
Olivia Larsson              Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      D16    19   
Oskar Elmerfjord            Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      H12    17   
Sara Ljungqvist             Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      D12    30   
Selma Larsson               Lunds OK             Del 3: FK Göingarna      D16    24   
Agnes Lindblom              Malmö OK             Del 3: FK Göingarna      D16    30   
Alfred Ahltin               Malmö OK             Del 3: FK Göingarna      H16    13   
Love Persson                Malmö OK             Del 3: FK Göingarna      H14    22   
Viktor Ahltin               Malmö OK             Del 3: FK Göingarna      H14    20   
Anton Jacobsson             OK Gynge             Del 3: FK Göingarna      U2H    10   
Casper Pegard               OK Gynge             Del 3: FK Göingarna      H14    11   
Ebba Nilsson                OK Gynge             Del 3: FK Göingarna      D10    24   
Elin Finnman                OK Gynge             Del 3: FK Göingarna      U2D    10   
Elvira Jacobsson            OK Gynge             Del 3: FK Göingarna      D10    27   
Fifi Begard                 OK Gynge             Del 3: FK Göingarna      U2D    10   
Jakob Ingelström            OK Gynge             Del 3: FK Göingarna      H14    18   
Rasmus Nilsson              OK Gynge             Del 3: FK Göingarna      U2D    10   
Signe Johansson             OK Gynge             Del 3: FK Göingarna      U1     10   
Anton Hansson               OK Kontinent         Del 3: FK Göingarna      H16    18   
Cornelia Möller             OK Kontinent         Del 3: FK Göingarna      D16    17   
Elliot Boy                  OK Kontinent         Del 3: FK Göingarna      H14    10   
Isak Thysell                OK Kontinent         Del 3: FK Göingarna      H14    10   
Klara Möller                OK Kontinent         Del 3: FK Göingarna      D12    17   
Liv Lundsgaard              OK Kontinent         Del 3: FK Göingarna      D12    19   
Maja Sörensen               OK Kontinent         Del 3: FK Göingarna      D14K   10   
Mathea Yngve                OK Kontinent         Del 3: FK Göingarna      D12    22   
Ronja Gérard                OK Kontinent         Del 3: FK Göingarna      D16K   10   
Samuel Rasmussen            OK Kontinent         Del 3: FK Göingarna      H12    13   
Gustav Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del 3: FK Göingarna      H14    13   
Melker Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del 3: FK Göingarna      H16    26   
Zoe Bill                    OK Pan-Kristianstad  Del 3: FK Göingarna      U1     10   
Carl Johansson              OK Tyringe           Del 3: FK Göingarna      H12K   5    
Joanna Persson              OK Tyringe           Del 3: FK Göingarna      D14    27   
Nils Persson                OK Tyringe           Del 3: FK Göingarna      H12    15   
Villyam Johansson           OK Tyringe           Del 3: FK Göingarna      H14K   10   
Vincent Steffert            OK Tyringe           Del 3: FK Göingarna      Insk   10   
Adam Johansson              Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      H14    21   
Albin Weiden                Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      H16    25   
Alva Nystedt                Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      D16    23   
Anna Benatti                Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      D12    27   
Atle Kulstad                Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      H10    30   
Bill Salomonsson            Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      Insk   10   
Edvin Sander                Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      H12    23   
Hanna Jonsson-Nordin        Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      D14K   10   
Ida Benatti                 Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      D14    19   
Jack Salomonsson            Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      U2H    10   
Linn Thuresson              Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      U2D    10   
Linnea Lindulf              Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      ÖM1    10   
Pontus Thuresson            Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      H16    14   
Rebecka Lindulf             Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      D14    21   
Saga Christensen            Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      D12    14   
Tuva Christensen            Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      U1     10   
Valter Sander               Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      H10    24   
Viggo Johansson             Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      H16    27   
Vilma Kulstad               Skåneslättens OL     Del 3: FK Göingarna      ÖM2    10   
Arvid Falkstrand            Tormestorps IF       Del 3: FK Göingarna      H12    24   
Axel Falkstrand             Tormestorps IF       Del 3: FK Göingarna      H10    25   
Edwin Falkstrand            Tormestorps IF       Del 3: FK Göingarna      H14    16   
Hanna Larsson               Ystads OK            Del 3: FK Göingarna      U2D    10   
Agnes Knutsson              Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      D16    5    
Agust Kronkvist             Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      H16    28   
Alfred Giese                Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      Insk   10   
Alma Giese                  Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      D10    23   
Axel Nilsson                Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      H14    12   
Casper Sandström            Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      H12K   10   
Ebba Nilsson                Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      D16K   10   
Elia Kämpe                  Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      H14    26   
Emil Mårtensson             Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      H12    19   
Hannes Mårtensson           Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      U2H    10   
Hugo Cedervall              Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      H14    28   
Isak Edholm                 Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      H14    10   
Isak Kämpe                  Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      U2H    10   
Johanna Ottosson            Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      D14    23   
Jonathan Edholm             Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      H12    21   
Milton Gunnarsson           Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      H10    29   
Nikolai Alvarez Lönn        Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      U2H    10   
Otto Nyberg                 Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      H12    18   
Tove Rosberg                Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      D12K   10   
Wiggo Jönsson               Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      H10    22   
Wilma Jönsson               Örkelljunga FK       Del 3: FK Göingarna      D12    16   
Alfons Mickelåker           Andrarums IF         Del 4: Palmsprinten      Insk   5    
Anton Soelberg              Andrarums IF         Del 4: Palmsprinten      Insk   10   
Brian Ahlm                  Andrarums IF         Del 4: Palmsprinten      H16    13   
Clara Ehrnborn              Andrarums IF         Del 4: Palmsprinten      D16    15   
Elias Nilsson               Andrarums IF         Del 4: Palmsprinten      H14    10   
Elin Nilsson                Andrarums IF         Del 4: Palmsprinten      D16    24   
Erik Thoresson              Andrarums IF         Del 4: Palmsprinten      H16    16   
Eskil Soelberg              Andrarums IF         Del 4: Palmsprinten      H12    22   
Gustaf Ehrnborn             Andrarums IF         Del 4: Palmsprinten      U1     10   
Hugo Thoresson              Andrarums IF         Del 4: Palmsprinten      H12    24   
Robin Ahlm                  Andrarums IF         Del 4: Palmsprinten      Insk   10   
Stellan Gradin              Andrarums IF         Del 4: Palmsprinten      H16    12   
Viggo Ahlm                  Andrarums IF         Del 4: Palmsprinten      H14    10   
Edvin Vensryd               Eslövs FK            Del 4: Palmsprinten      H16    11   
Alice Johansson             FK Boken             Del 4: Palmsprinten      D12    25   
Anton Carlström             FK Boken             Del 4: Palmsprinten      H10    20   
Emelia Carlström            FK Boken             Del 4: Palmsprinten      D14    19   
Emmy Palm                   FK Boken             Del 4: Palmsprinten      D14    30   
Erik Johansson              FK Boken             Del 4: Palmsprinten      H16    17   
Klara Palm                  FK Boken             Del 4: Palmsprinten      D10    28   
Sofia Palm                  FK Boken             Del 4: Palmsprinten      D16    22   
Albin Granqvist             FK Göingarna         Del 4: Palmsprinten      H12    25   
Alice Olvegård              FK Göingarna         Del 4: Palmsprinten      D14    29   
Carl-Johan Olvegård         FK Göingarna         Del 4: Palmsprinten      H12    29   
Edvin Selin                 FK Göingarna         Del 4: Palmsprinten      H16    26   
Hjalmar Axelsson            FK Göingarna         Del 4: Palmsprinten      H12    30   
Svante Selin                FK Göingarna         Del 4: Palmsprinten      H14    30   
Tuva Selin                  FK Göingarna         Del 4: Palmsprinten      D14    28   
Wilmer Selin                FK Göingarna         Del 4: Palmsprinten      H14    27   
Olivia Svensson             FK Åsen              Del 4: Palmsprinten      D10    29   
Agnes Persson               Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      D10    26   
Alex Söderstjerna           Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      H10    5    
Alfred Kjellén              Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      H14    23   
Alma Kjellén                Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      D12    23   
David Persson               Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      H14    18   
Ebba Ranbro                 Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      D12    24   
Elias Palmertz              Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      H10    27   
Elias Persson               Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      H12    5    
Elis Olsson                 Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      H10    29   
Elsa Wiberg                 Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      D14    24   
Felicia Persson             Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      D10    30   
Gustav Friberg              Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      H14    10   
Gustav Lohav                Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      H14K   10   
Hampus Gyllanderberg        Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      H12    21   
Jonathan Orrhede            Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      H16    10   
Klara Friberg               Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      D12    18   
Kurt Sjöberg                Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      H12    5    
Linnea Stéen                Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      D12    22   
Liv Palmertz                Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      U1     5    
Lowe Palmertz               Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      U1     5    
Miriam Orrhede              Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      U1     10   
Olle Borkmar                Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      H14    12   
Olle Sjöberg                Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      Insk   10   
Oskar Ranbro                Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      U2H    10   
Saga Palmertz               Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      D12    21   
Signe Ranbro                Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      U2D    10   
Sofia Edman                 Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      D14    20   
Teodor Edman                Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      H10    23   
Thea Bökman                 Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      D16    30   
Victor Ericsson             Helsingborgs SOK     Del 4: Palmsprinten      H14    19   
Amelia Victor Mendes        Hjärnarps OL         Del 4: Palmsprinten      D10    27   
Annie Krikström             Hjärnarps OL         Del 4: Palmsprinten      U2D    10   
Arvid Albinsson             Hjärnarps OL         Del 4: Palmsprinten      H14    11   
David Morén                 Hjärnarps OL         Del 4: Palmsprinten      H14    29   
Emilie Ludwig               Hjärnarps OL         Del 4: Palmsprinten      U2D    10   
Erik Albinsson              Hjärnarps OL         Del 4: Palmsprinten      H16    15   
Hanna Morén                 Hjärnarps OL         Del 4: Palmsprinten      D12    27   
Noah Krikström              Hjärnarps OL         Del 4: Palmsprinten      H14    24   
Alfred Leijon               Härlövs IF           Del 4: Palmsprinten      H12    27   
Casper Turesson             Härlövs IF           Del 4: Palmsprinten      H14    10   
Gustav Nilsson              Härlövs IF           Del 4: Palmsprinten      H16K   10   
Hilma Holmström             Härlövs IF           Del 4: Palmsprinten      D16    29   
Linnea Leijon               Härlövs IF           Del 4: Palmsprinten      D16    16   
Viola Holmström             Härlövs IF           Del 4: Palmsprinten      D14    27   
Ivar Helmersson             Hässleholms OK       Del 4: Palmsprinten      H16    20   
Linnea Rydlund              Hässleholms OK       Del 4: Palmsprinten      D14    22   
Nellie Rydlund              Hässleholms OK       Del 4: Palmsprinten      D16    26   
Albert Paulsson             Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      U2H    10   
Alfred Olsson               Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      H12    16   
Alva Grönlund               Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      Insk   10   
Anton Elmerfjord            Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      H14    13   
Carl Ås                     Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      H16    23   
Ebba Grönlund               Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      Insk   5    
Elin Hugosson               Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      D16    25   
Elsa Ericsson               Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      D16    14   
Elsa Termén                 Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      D12    12   
Emil Andersson              Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      H12    23   
Eric Wahlbom                Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      H10    28   
Esther Nilsson              Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      U2D    10   
Felix Gustafsson            Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      H16    22   
Felix Sörvik                Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      H12    20   
Filip Bengtslin             Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      U1     10   
Freja Hjelm Larsson         Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      U2D    10   
Hugo Hjelm                  Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      H12    28   
Isak Andersson              Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      H14    28   
Isak Grönlund               Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      U1     10   
Isak Gustafsson             Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      H10    24   
Isak Smith                  Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      H10    22   
Jakob Termén                Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      H14    10   
Johan Vinblad               Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      H16    21   
Julia Planck                Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      D10    5    
Kajsa Heyden                Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      D16    17   
Karl Sörvik                 Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      ÖM3    10   
Lina Ås                     Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      D12    28   
Loke Hedberg                Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      H16    29   
Louis Clausen               Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      U2H    10   
Love Eneroth                Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      U2H    10   
Lovisa Wahlbom              Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      D14    21   
Moa Wallenborg              Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      D16    5    
My Wallenborg               Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      D12    20   
Olivia Larsson              Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      D16    20   
Oskar Elmerfjord            Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      H12    5    
Sara Ljungqvist             Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      D12    30   
Selma Larsson               Lunds OK             Del 4: Palmsprinten      D16    23   
Adam Lindblom               Malmö OK             Del 4: Palmsprinten      H16    27   
Agnes Lindblom              Malmö OK             Del 4: Palmsprinten      D16    28   
Alfred Ahltin               Malmö OK             Del 4: Palmsprinten      H16    24   
Amanda Bohs                 Malmö OK             Del 4: Palmsprinten      U2D    10   
Carl Cederqvist             Malmö OK             Del 4: Palmsprinten      Insk   10   
Emilia Cederqvist           Malmö OK             Del 4: Palmsprinten      D12    16   
Filip Persson               Malmö OK             Del 4: Palmsprinten      U2H    10   
Linnea Bohs                 Malmö OK             Del 4: Palmsprinten      ÖM5    10   
Love Persson                Malmö OK             Del 4: Palmsprinten      H14    15   
Måns Levinsson              Malmö OK             Del 4: Palmsprinten      H14    18   
Simon Kronström             Malmö OK             Del 4: Palmsprinten      H14    10   
Siri Abrahamsson            Malmö OK             Del 4: Palmsprinten      D12    5    
Solvej Jensen               Malmö OK             Del 4: Palmsprinten      U1     10   
Tilda Hedström              Malmö OK             Del 4: Palmsprinten      U2D    10   
Tova Levinsson              Malmö OK             Del 4: Palmsprinten      D16    19   
Viktor Ahltin               Malmö OK             Del 4: Palmsprinten      H14    21   
Algot Olsson                OK Kontinent         Del 4: Palmsprinten      Insk   10   
Anton Hansson               OK Kontinent         Del 4: Palmsprinten      H16    18   
Ebbe Friman                 OK Kontinent         Del 4: Palmsprinten      Insk   10   
Selma Olsson                OK Kontinent         Del 4: Palmsprinten      Insk   10   
Gustav Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del 4: Palmsprinten      H14    10   
Melker Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del 4: Palmsprinten      H16    28   
Carl Johansson              OK Tyringe           Del 4: Palmsprinten      H12    15   
Gabriel Steffert            OK Tyringe           Del 4: Palmsprinten      H16    19   
Joanna Persson              OK Tyringe           Del 4: Palmsprinten      D14    25   
Nils Persson                OK Tyringe           Del 4: Palmsprinten      H12    13   
Villemo Rönnblom            OK Tyringe           Del 4: Palmsprinten      D14K   10   
Villyam Johansson           OK Tyringe           Del 4: Palmsprinten      H14    10   
Vincent Steffert            OK Tyringe           Del 4: Palmsprinten      U2H    10   
William Steffert            OK Tyringe           Del 4: Palmsprinten      H14    10   
Adam Johansson              Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      H14    22   
Albin Weiden                Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      H16    25   
Allie Nelking               Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      D12    14   
Alva Nystedt                Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      D16    21   
Anna Benatti                Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      D12    26   
Aprilia Cinthio             Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      D12    29   
Atle Kulstad                Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      H10    30   
Bill Salomonsson            Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      Insk   10   
Edvin Sander                Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      H12    5    
Embla Cinthio               Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      D16    27   
Gustav Åkesson              Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      H14    20   
Hanna Jonsson-Nordin        Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      D14    18   
Hannes Dahlberg             Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      H14    10   
Hannes Värendh              Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      H12    26   
Henning Karlberg            Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      H16    14   
Ida Benatti                 Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      D14    17   
Jack Salomonsson            Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      U2H    10   
Jakob Åkesson               Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      H12    18   
Johan Hefvelin              Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      U2H    10   
Linn Thuresson              Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      D10    24   
Linnea Lindulf              Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      D12    13   
Nora Linde                  Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      U1     10   
Oda Värendh                 Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      U2D    10   
Pontus Thuresson            Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      H16    10   
Rebecka Lindulf             Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      D14    23   
Saga Christensen            Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      D12    19   
Tuva Christensen            Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      U1     10   
Valter Sander               Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      H10    25   
Vidar Karlberg              Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      U2H    10   
Vilmer Asker                Skåneslättens OL     Del 4: Palmsprinten      U2H    10   
Fabian Tillander            Ystads OK            Del 4: Palmsprinten      H10    5    
Hanna Larsson               Ystads OK            Del 4: Palmsprinten      D16    18   
Iris Hansson                Ystads OK            Del 4: Palmsprinten      U2D    10   
Lilly Olsson                Ystads OK            Del 4: Palmsprinten      D12    5    
Lotta Olsson                Ystads OK            Del 4: Palmsprinten      Insk   10   
Olivia Tillander            Ystads OK            Del 4: Palmsprinten      D12    15   
Valdemar Puke               Ystads OK            Del 4: Palmsprinten      U2H    10   
Agust Kronkvist             Örkelljunga FK       Del 4: Palmsprinten      H16    30   
Alfred Giese                Örkelljunga FK       Del 4: Palmsprinten      Insk   10   
Alma Giese                  Örkelljunga FK       Del 4: Palmsprinten      D10    25   
Axel Nilsson                Örkelljunga FK       Del 4: Palmsprinten      H14    16   
Casper Sandström            Örkelljunga FK       Del 4: Palmsprinten      H12    14   
Ebba Nilsson                Örkelljunga FK       Del 4: Palmsprinten      D16    13   
Elia Kämpe                  Örkelljunga FK       Del 4: Palmsprinten      H14    25   
Hugo Cedervall              Örkelljunga FK       Del 4: Palmsprinten      H14    26   
Isak Edholm                 Örkelljunga FK       Del 4: Palmsprinten      H14    14   
Isak Kämpe                  Örkelljunga FK       Del 4: Palmsprinten      U1     10   
Johanna Ottosson            Örkelljunga FK       Del 4: Palmsprinten      D14    26   
Jonathan Edholm             Örkelljunga FK       Del 4: Palmsprinten      H12    19   
Kristoffer Andersson        Örkelljunga FK       Del 4: Palmsprinten      H12    17   
Ludwig Sandström            Örkelljunga FK       Del 4: Palmsprinten      Insk   10   
Milton Gunnarsson           Örkelljunga FK       Del 4: Palmsprinten      H10    26   
Wiggo Jönsson               Örkelljunga FK       Del 4: Palmsprinten      H10    21   
Wilma Jönsson               Örkelljunga FK       Del 4: Palmsprinten      D12    17   
Elin Nilsson                Andrarums IF         Del 5: DM-Medel          D16    28   
Erik Thoresson              Andrarums IF         Del 5: DM-Medel          H16    20   
Hugo Thoresson              Andrarums IF         Del 5: DM-Medel          H12    19   
Stellan Gradin              Andrarums IF         Del 5: DM-Medel          H16    18   
Vide Häggström              Andrarums IF         Del 5: DM-Medel          D12    22   
Edvin Vensryd               Eslövs FK            Del 5: DM-Medel          H16    15   
Selma Vensryd               Eslövs FK            Del 5: DM-Medel          D12K   10   
Alice Johansson             FK Boken             Del 5: DM-Medel          D12    30   
Anton Carlström             FK Boken             Del 5: DM-Medel          U2H    10   
Ellinor Åkerlund            FK Boken             Del 5: DM-Medel          D10    22   
Emelia Carlström            FK Boken             Del 5: DM-Medel          D14    19   
Emmy Palm                   FK Boken             Del 5: DM-Medel          D14    29   
Erik Johansson              FK Boken             Del 5: DM-Medel          H16    24   
Hjalmar Andersson           FK Boken             Del 5: DM-Medel          U2H    10   
Klara Palm                  FK Boken             Del 5: DM-Medel          D10    26   
Sofia Palm                  FK Boken             Del 5: DM-Medel          D16    23   
Viktoria Åkerlund           FK Boken             Del 5: DM-Medel          D12    10   
Albin Granqvist             FK Göingarna         Del 5: DM-Medel          H12    28   
Alice Olvegård              FK Göingarna         Del 5: DM-Medel          D14    30   
Carl-Johan Olvegård         FK Göingarna         Del 5: DM-Medel          H12    26   
Edvin Selin                 FK Göingarna         Del 5: DM-Medel          H16    28   
Gustav Granqvist            FK Göingarna         Del 5: DM-Medel          H12    23   
Hjalmar Axelsson            FK Göingarna         Del 5: DM-Medel          H12    30   
Smilla Thomasson            FK Göingarna         Del 5: DM-Medel          D12    24   
Svante Selin                FK Göingarna         Del 5: DM-Medel          H14    30   
Tuva Selin                  FK Göingarna         Del 5: DM-Medel          D14    28   
Wilmer Selin                FK Göingarna         Del 5: DM-Medel          H14    27   
Alva Svensson               FK Åsen              Del 5: DM-Medel          D14    21   
Julia Edvinsson             FK Åsen              Del 5: DM-Medel          D12    12   
Olivia Svensson             FK Åsen              Del 5: DM-Medel          D10    20   
Agnes Persson               Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          D10    27   
Albert Kylmä                Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          U2H    10   
Alex Söderstjerna           Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          H10    24   
Alfred Kjellén              Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          H14    26   
Alma Kjellén                Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          D12    16   
Ammi Orrhede                Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          U1     10   
Arvid Ronge                 Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          H12K   10   
Benjamin Davidson           Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          H12    21   
Bontu Johnson               Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          Insk   10   
David Persson               Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          H14    10   
Ebba Ranbro                 Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          D12    15   
Elias Palmertz              Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          H10    25   
Elias Persson               Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          H12    25   
Elsa Wiberg                 Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          D14    26   
Erik Lindhé                 Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          U1     10   
Felicia Persson             Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          D10    30   
Gustav Friberg              Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          H14    12   
Klara Friberg               Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          D12    23   
Kurt Sjöberg                Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          H12    29   
Linnea Stéen                Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          D12    19   
Liv Palmertz                Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          Insk   10   
Maja Kylmä                  Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          U1     10   
Oskar Ranbro                Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          U2H    10   
Philip Egerstedt            Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          U1     10   
Saga Palmertz               Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          D12    25   
Signe Davidson              Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          U2D    10   
Signe Ranbro                Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          U2D    10   
Sofia Edman                 Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          D14K   10   
Teodor Edman                Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          H10    26   
Thea Bökman                 Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          D16    29   
Victor Ericsson             Helsingborgs SOK     Del 5: DM-Medel          H14    20   
Alva Eriksson               Hjärnarps OL         Del 5: DM-Medel          D14K   10   
Amelia Victor Mendes        Hjärnarps OL         Del 5: DM-Medel          D10    28   
Annie Krikström             Hjärnarps OL         Del 5: DM-Medel          U2D    10   
Arvid Albinsson             Hjärnarps OL         Del 5: DM-Medel          H14    10   
David Morén                 Hjärnarps OL         Del 5: DM-Medel          H14    23   
Erik Albinsson              Hjärnarps OL         Del 5: DM-Medel          H16    14   
Erik Lindberg               Hjärnarps OL         Del 5: DM-Medel          U1     10   
Joel Toft                   Hjärnarps OL         Del 5: DM-Medel          H12K   10   
Lovisa Lindberg             Hjärnarps OL         Del 5: DM-Medel          D10    24   
Noah Krikström              Hjärnarps OL         Del 5: DM-Medel          H14    21   
Olle Bjäräng                Hjärnarps OL         Del 5: DM-Medel          H12K   10   
Olle Eriksson               Hjärnarps OL         Del 5: DM-Medel          H12    15   
Oskar Lindberg              Hjärnarps OL         Del 5: DM-Medel          H10    19   
Sara Carlstedt              Hjärnarps OL         Del 5: DM-Medel          D10    29   
Axel Tenghagen              Härlövs IF           Del 5: DM-Medel          H14K   10   
Casper Turesson             Härlövs IF           Del 5: DM-Medel          H14    19   
Hilma Holmström             Härlövs IF           Del 5: DM-Medel          D16    20   
Viola Holmström             Härlövs IF           Del 5: DM-Medel          D14    24   
Amanda Wiberg               Hässleholms OK       Del 5: DM-Medel          D12    17   
Elias Nilsson               Hässleholms OK       Del 5: DM-Medel          H14    13   
Ivar Helmersson             Hässleholms OK       Del 5: DM-Medel          H16    21   
Linnea Rydlund              Hässleholms OK       Del 5: DM-Medel          D14    25   
Nellie Rydlund              Hässleholms OK       Del 5: DM-Medel          D16    24   
Emma Wikström               Hästveda OK          Del 5: DM-Medel          U1     10   
Albin Hugosson              Lunds OK             Del 5: DM-Medel          ÖM3    10   
Alfred Olsson               Lunds OK             Del 5: DM-Medel          H12    20   
Anton Elmerfjord            Lunds OK             Del 5: DM-Medel          H14    11   
David Hansson               Lunds OK             Del 5: DM-Medel          U2H    10   
David Olander               Lunds OK             Del 5: DM-Medel          H14    16   
Ebba Grönlund               Lunds OK             Del 5: DM-Medel          Insk   10   
Elin Hugosson               Lunds OK             Del 5: DM-Medel          D16    21   
Elsa Ericsson               Lunds OK             Del 5: DM-Medel          D16    15   
Emil Andersson              Lunds OK             Del 5: DM-Medel          H12    22   
Erik Gottmo                 Lunds OK             Del 5: DM-Medel          H16    5    
Felix Gustafsson            Lunds OK             Del 5: DM-Medel          H16    26   
Isak Andersson              Lunds OK             Del 5: DM-Medel          H14    29   
Isak Grönlund               Lunds OK             Del 5: DM-Medel          U1     10   
Isak Smith                  Lunds OK             Del 5: DM-Medel          U2H    10   
Johan Vinblad               Lunds OK             Del 5: DM-Medel          H16    23   
Julia Planck                Lunds OK             Del 5: DM-Medel          D10    21   
Kajsa Heyden                Lunds OK             Del 5: DM-Medel          D16    19   
Lina Ås                     Lunds OK             Del 5: DM-Medel          D12    29   
Loke Hedberg                Lunds OK             Del 5: DM-Medel          H16    25   
Love Eneroth                Lunds OK             Del 5: DM-Medel          U2H    10   
Lovisa Wahlbom              Lunds OK             Del 5: DM-Medel          D14    23   
Lucas Treldal               Lunds OK             Del 5: DM-Medel          H16    17   
Moa Wallenborg              Lunds OK             Del 5: DM-Medel          D16    27   
My Wallenborg               Lunds OK             Del 5: DM-Medel          D12    18   
Olivia Larsson              Lunds OK             Del 5: DM-Medel          D16    18   
Oskar Elmerfjord            Lunds OK             Del 5: DM-Medel          H12    16   
Sara Ljungqvist             Lunds OK             Del 5: DM-Medel          D12    5    
Selma Larsson               Lunds OK             Del 5: DM-Medel          D16    25   
Agnes Lindblom              Malmö OK             Del 5: DM-Medel          D16    30   
Alfred Ahltin               Malmö OK             Del 5: DM-Medel          H16    22   
Amanda Samuelsson Bohs      Malmö OK             Del 5: DM-Medel          U1     10   
Aron De Almeida             Malmö OK             Del 5: DM-Medel          H10    22   
Astrid Ekecrantz            Malmö OK             Del 5: DM-Medel          Insk   10   
Filip Persson               Malmö OK             Del 5: DM-Medel          H12K   10   
Greta Ekecrantz             Malmö OK             Del 5: DM-Medel          Insk   10   
Julia De Almeida            Malmö OK             Del 5: DM-Medel          D16K   10   
Linnea Bohs                 Malmö OK             Del 5: DM-Medel          U2D    10   
Love Persson                Malmö OK             Del 5: DM-Medel          H14    22   
Viktor Ahltin               Malmö OK             Del 5: DM-Medel          H14    18   
Erik Wihlborg               OK Gynge             Del 5: DM-Medel          H12    13   
Elvira Nilsson              OK Kompassen         Del 5: DM-Medel          U1     10   
Gunnar Nilsson              OK Kompassen         Del 5: DM-Medel          U1     10   
Algot Olsson                OK Kontinent         Del 5: DM-Medel          U1     10   
Alvin Sörensen              OK Kontinent         Del 5: DM-Medel          H10    18   
Arvid Olsson                OK Kontinent         Del 5: DM-Medel          H10    20   
Cornelia Möller             OK Kontinent         Del 5: DM-Medel          D16    17   
Hanna Thysell               OK Kontinent         Del 5: DM-Medel          U2D    10   
Isak Thysell                OK Kontinent         Del 5: DM-Medel          H14    10   
Julia Sörensen              OK Kontinent         Del 5: DM-Medel          D16K   10   
Klara Möller                OK Kontinent         Del 5: DM-Medel          D12    20   
Maja Sörensen               OK Kontinent         Del 5: DM-Medel          D14    18   
Mathea Yngve                OK Kontinent         Del 5: DM-Medel          D12    14   
Gustav Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del 5: DM-Medel          H14    14   
Isak Eng                    OK Pan-Kristianstad  Del 5: DM-Medel          H10    30   
Linnea Eng                  OK Pan-Kristianstad  Del 5: DM-Medel          Insk   10   
Melker Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del 5: DM-Medel          H16    28   
Philip Höglind              OK Pan-Kristianstad  Del 5: DM-Medel          H12    12   
Victoria Höglind            OK Pan-Kristianstad  Del 5: DM-Medel          U1     10   
Alice Persson               OK Tyringe           Del 5: DM-Medel          D14    27   
Joanna Persson              OK Tyringe           Del 5: DM-Medel          D14    22   
Nils Persson                OK Tyringe           Del 5: DM-Medel          H12    14   
Vincent Steffert            OK Tyringe           Del 5: DM-Medel          U1     10   
William Steffert            OK Tyringe           Del 5: DM-Medel          H14    10   
Adam Johansson              Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          H14    24   
Albin Weiden                Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          H16    29   
Allie Nelking               Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          D12    11   
Alva Nystedt                Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          D16    26   
Anna Benatti                Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          D12    27   
Aprilia Cinthio             Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          D12    28   
Atle Kulstad                Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          H10    29   
Bill Salomonsson            Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          Insk   10   
Edvin Sander                Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          ÖM3    10   
Embla Cinthio               Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          D16    22   
Hannes Dahlberg             Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          H14    10   
Henning Karlberg            Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          H16    19   
Jack Salomonsson            Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          U2H    10   
Linn Thuresson              Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          D10    23   
Melker Karlberg             Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          H14    15   
Nora Linde                  Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          U1     10   
Pontus Thuresson            Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          H16    16   
Saga Christensen            Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          D12    26   
Tuva Christensen            Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          D10    19   
Valter Nelking              Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          U1     10   
Vidar Karlberg              Skåneslättens OL     Del 5: DM-Medel          U2H    5    
Arvid Falkstrand            Tormestorps IF       Del 5: DM-Medel          H12    27   
Axel Falkstrand             Tormestorps IF       Del 5: DM-Medel          H10    28   
Edwin Falkstrand            Tormestorps IF       Del 5: DM-Medel          H14    17   
Hanna Larsson               Ystads OK            Del 5: DM-Medel          D16    16   
Agust Kronkvist             Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          H16    30   
Alma Giese                  Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          D10    25   
Clara Olsson                Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          U1     10   
Elia Kämpe                  Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          H14    28   
Emilia Andersson            Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          U1     10   
Hugo Cedervall              Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          H14    26   
Isak Edholm                 Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          H14    5    
Isak Kämpe                  Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          U1     5    
Johanna Ottosson            Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          D14    20   
Jonathan Edholm             Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          H12    18   
Kristoffer Andersson        Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          H12    17   
Leonel Alvarez Lönn         Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          U1     10   
Milton Gunnarsson           Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          H10    27   
Nikolai Alvarez Lönn        Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          U2H    10   
Otto Nyberg                 Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          H12    24   
Simon Olsson                Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          H10    23   
Tove Rosberg                Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          D12    13   
Wiggo Jönsson               Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          H10    21   
Wilma Jönsson               Örkelljunga FK       Del 5: DM-Medel          D12    21   
Alfons Mickelåker           Andrarums IF         Del 6: DM-Lång           U1     10   
Anton Soelberg              Andrarums IF         Del 6: DM-Lång           H10    18   
Brian Ahlm                  Andrarums IF         Del 6: DM-Lång           H16    18   
Casper Nilsson              Andrarums IF         Del 6: DM-Lång           U2H    10   
Clara Ehrnborn              Andrarums IF         Del 6: DM-Lång           D16    18   
Elin Nilsson                Andrarums IF         Del 6: DM-Lång           D16    27   
Erik Thoresson              Andrarums IF         Del 6: DM-Lång           H16    19   
Eskil Soelberg              Andrarums IF         Del 6: DM-Lång           H12    5    
Hugo Thoresson              Andrarums IF         Del 6: DM-Lång           H12    18   
Ludwig Andersson            Andrarums IF         Del 6: DM-Lång           H14    10   
Stellan Gradin              Andrarums IF         Del 6: DM-Lång           H16    13   
Terje Norsell               Andrarums IF         Del 6: DM-Lång           U1     10   
Viggo Ahlm                  Andrarums IF         Del 6: DM-Lång           H14    5    
David Edberg                Eslövs FK            Del 6: DM-Lång           U2H    10   
Moa Nilsson                 Eslövs FK            Del 6: DM-Lång           D12    19   
Alice Johansson             FK Boken             Del 6: DM-Lång           D12    28   
Ellinor Åkerlund            FK Boken             Del 6: DM-Lång           D10    21   
Elvira Zellman              FK Boken             Del 6: DM-Lång           U1     10   
Emelia Carlström            FK Boken             Del 6: DM-Lång           D14    22   
Emmy Palm                   FK Boken             Del 6: DM-Lång           D14    29   
Erik Johansson              FK Boken             Del 6: DM-Lång           H16    20   
Klara Palm                  FK Boken             Del 6: DM-Lång           D10    29   
Leonard Ekenskog            FK Boken             Del 6: DM-Lång           U1     10   
Viktoria Åkerlund           FK Boken             Del 6: DM-Lång           D12    10   
Albin Granqvist             FK Göingarna         Del 6: DM-Lång           H12    29   
Alice Olvegård              FK Göingarna         Del 6: DM-Lång           D14    27   
Carl-Johan Olvegård         FK Göingarna         Del 6: DM-Lång           H12    27   
Edvin Selin                 FK Göingarna         Del 6: DM-Lång           H16    25   
Gustav Granqvist            FK Göingarna         Del 6: DM-Lång           H12    21   
Hjalmar Axelsson            FK Göingarna         Del 6: DM-Lång           H12    30   
Hugo Granqvist              FK Göingarna         Del 6: DM-Lång           U1     10   
Smilla Thomasson            FK Göingarna         Del 6: DM-Lång           D12    11   
Svante Selin                FK Göingarna         Del 6: DM-Lång           H14    30   
Tuva Selin                  FK Göingarna         Del 6: DM-Lång           D14    30   
Wilmer Selin                FK Göingarna         Del 6: DM-Lång           H14    27   
Adrian Holgersson           FK Åsen              Del 6: DM-Lång           U2H    10   
Algot Olsson                FK Åsen              Del 6: DM-Lång           Insk   10   
Alva Svensson               FK Åsen              Del 6: DM-Lång           D14    26   
Arvid Svensson              FK Åsen              Del 6: DM-Lång           Insk   10   
Elin Edvinsson              FK Åsen              Del 6: DM-Lång           D14K   10   
Elna Jönsson                FK Åsen              Del 6: DM-Lång           U1     10   
Erik Olsson                 FK Åsen              Del 6: DM-Lång           H14    10   
Ida Meijer                  FK Åsen              Del 6: DM-Lång           D14    19   
Isak Levin                  FK Åsen              Del 6: DM-Lång           H14    12   
Olivia Svensson             FK Åsen              Del 6: DM-Lång           D10    25   
Alice Rosvall               Frosta OK            Del 6: DM-Lång           Insk   10   
CharlieRosvall              Frosta OK            Del 6: DM-Lång           Insk   10   
Linnéa Bjärby               Frosta OK            Del 6: DM-Lång           D12    18   
Agnes Persson               Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           D10    23   
Albert Kylmä                Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           H12K   10   
Albin Frodin                Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           U2H    10   
Alfred Kjellén              Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           H14    25   
Alma Kjellén                Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           D12    25   
Benjamin Davidson           Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           H12    28   
David Persson               Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           H14    10   
Ebba Ranbro                 Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           D12    20   
Elias Palmertz              Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           H10    28   
Elias Persson               Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           H12    23   
Elis Olsson                 Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           H10    27   
Felicia Persson             Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           D10    30   
Hannes Lindström            Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           U2H    10   
Kurt Sjöberg                Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           H12    26   
Linnea Stéen                Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           D12    13   
Linus Lindgren              Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           U2H    10   
Liv Palmertz                Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           Insk   10   
Lowe Palmertz               Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           U1     10   
Oskar Ranbro                Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           U2H    10   
Saga Palmertz               Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           D12    24   
Signe Davidson              Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           U2D    10   
Signe Ranbro                Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           U2D    10   
Sofia Edman                 Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           D14K   10   
Teodor Edman                Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           H10    21   
Thea Bökman                 Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           D16    30   
Theo Lindgren               Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           U2H    10   
Victor Ericsson             Helsingborgs SOK     Del 6: DM-Lång           H14    22   
Amelia Victor Mendes        Hjärnarps OL         Del 6: DM-Lång           D10    28   
Arvid Albinsson             Hjärnarps OL         Del 6: DM-Lång           H14    15   
David Morén                 Hjärnarps OL         Del 6: DM-Lång           H14    23   
Erik Albinsson              Hjärnarps OL         Del 6: DM-Lång           H16    12   
Alvin Caesar                Härlövs IF           Del 6: DM-Lång           U1     10   
Axel Tenghagen              Härlövs IF           Del 6: DM-Lång           ÖM5    10   
Casper Turesson             Härlövs IF           Del 6: DM-Lång           H14    10   
Gunnar Wessberg             Härlövs IF           Del 6: DM-Lång           H14    13   
Hilma Holmström             Härlövs IF           Del 6: DM-Lång           D16    23   
Linnea Leijon               Härlövs IF           Del 6: DM-Lång           D16    19   
Melvin Nilsson              Härlövs IF           Del 6: DM-Lång           H16    11   
Viola Holmström             Härlövs IF           Del 6: DM-Lång           D14    24   
Elias Nilsson               Hässleholms OK       Del 6: DM-Lång           H14    19   
Ivar Helmersson             Hässleholms OK       Del 6: DM-Lång           H16    22   
Linnea Rydlund              Hässleholms OK       Del 6: DM-Lång           D14    25   
Nellie Rydlund              Hässleholms OK       Del 6: DM-Lång           D16    25   
Delia Condori               Hästveda OK          Del 6: DM-Lång           U1     10   
Elin Anzelius               Hästveda OK          Del 6: DM-Lång           D10    27   
Emma Wikström               Hästveda OK          Del 6: DM-Lång           D10    24   
Erik Anzelius               Hästveda OK          Del 6: DM-Lång           U1     10   
Kristina Nilsson Condori    Hästveda OK          Del 6: DM-Lång           D10    22   
Alfred Olsson               Lunds OK             Del 6: DM-Lång           H12    17   
Alfred Svensson             Lunds OK             Del 6: DM-Lång           U1     5    
Anna Drakarve               Lunds OK             Del 6: DM-Lång           ÖM3    10   
Carl Ås                     Lunds OK             Del 6: DM-Lång           H16    28   
Edith Lind                  Lunds OK             Del 6: DM-Lång           ÖM3    10   
Elin Hugosson               Lunds OK             Del 6: DM-Lång           D16    20   
Emil Andersson              Lunds OK             Del 6: DM-Lång           H12    16   
Erik Gottmo                 Lunds OK             Del 6: DM-Lång           H16    10   
Esther Krogh Nilsson        Lunds OK             Del 6: DM-Lång           U1     10   
Gordon Gustafson            Lunds OK             Del 6: DM-Lång           ÖM5    10   
Hedda Åberg                 Lunds OK             Del 6: DM-Lång           ÖM1    10   
Hugo Hjelm                  Lunds OK             Del 6: DM-Lång           H12    19   
Isak Andersson              Lunds OK             Del 6: DM-Lång           H14    26   
Isak Grönlund               Lunds OK             Del 6: DM-Lång           U1     10   
Isak Gustafsson             Lunds OK             Del 6: DM-Lång           H10    25   
Johan Vinblad               Lunds OK             Del 6: DM-Lång           H16    21   
Kajsa Heyden                Lunds OK             Del 6: DM-Lång           D16    22   
Klas Ljungqvist             Lunds OK             Del 6: DM-Lång           H16    24   
Lina Ås                     Lunds OK             Del 6: DM-Lång           D12    30   
Linas Zigmantas             Lunds OK             Del 6: DM-Lång           ÖM5    10   
Linnea Svensson             Lunds OK             Del 6: DM-Lång           U1     10   
Loke Hedberg                Lunds OK             Del 6: DM-Lång           H16    26   
Love Eneroth                Lunds OK             Del 6: DM-Lång           H12K   10   
Lucas Treldal               Lunds OK             Del 6: DM-Lång           H16    14   
Moa Wallenborg              Lunds OK             Del 6: DM-Lång           D16    29   
My Wallenborg               Lunds OK             Del 6: DM-Lång           D12    16   
Märta Henningsson           Lunds OK             Del 6: DM-Lång           D14K   10   
Sara Ljungqvist             Lunds OK             Del 6: DM-Lång           D12    27   
Selma Larsson               Lunds OK             Del 6: DM-Lång           D16    26   
Stina Svensson              Lunds OK             Del 6: DM-Lång           Insk   10   
Teo Wallin Ödén             Lunds OK             Del 6: DM-Lång           ÖM3    10   
Vera Åberg                  Lunds OK             Del 6: DM-Lång           Insk   10   
Viktor Ödén                 Lunds OK             Del 6: DM-Lång           ÖM1    10   
Adam Lindblom               Malmö OK             Del 6: DM-Lång           H16    29   
Agnes Lindblom              Malmö OK             Del 6: DM-Lång           D16    28   
Alfred Ahltin               Malmö OK             Del 6: DM-Lång           H16    23   
Astrid Ekecrantz            Malmö OK             Del 6: DM-Lång           U1     10   
Carl Isgren                 Malmö OK             Del 6: DM-Lång           Insk   10   
Daga Abrahamsson            Malmö OK             Del 6: DM-Lång           U2D    10   
Elsie Isgren                Malmö OK             Del 6: DM-Lång           Insk   10   
Emilia Cederquist           Malmö OK             Del 6: DM-Lång           D12K   10   
Filip Persson               Malmö OK             Del 6: DM-Lång           H12K   10   
Frans Bergvall              Malmö OK             Del 6: DM-Lång           Insk   10   
Julia De Almeida            Malmö OK             Del 6: DM-Lång           D16K   10   
Love Persson                Malmö OK             Del 6: DM-Lång           H14    24   
Siri Abrahamsson            Malmö OK             Del 6: DM-Lång           D12K   10   
Solveij Jensen              Malmö OK             Del 6: DM-Lång           Insk   10   
Viktor Ahltin               Malmö OK             Del 6: DM-Lång           H14    20   
Casper Pegard               OK Gynge             Del 6: DM-Lång           H14    18   
Fifi Pegard                 OK Gynge             Del 6: DM-Lång           D10    20   
Signe Johansson             OK Gynge             Del 6: DM-Lång           U1     10   
Arvid Olsson                OK Kontinent         Del 6: DM-Lång           H10    19   
Cornelia Möller             OK Kontinent         Del 6: DM-Lång           D16    17   
Elliot Boy                  OK Kontinent         Del 6: DM-Lång           H14    10   
Emma Lundsgaard             OK Kontinent         Del 6: DM-Lång           D10    18   
Hanna Thysell               OK Kontinent         Del 6: DM-Lång           D10    19   
Isak Thysell                OK Kontinent         Del 6: DM-Lång           H14    10   
Klara Möller                OK Kontinent         Del 6: DM-Lång           D12    10   
Liv Lundsgaard              OK Kontinent         Del 6: DM-Lång           D12    23   
Magnus Lundsgaard           OK Kontinent         Del 6: DM-Lång           H14K   10   
Mathea Yngve                OK Kontinent         Del 6: DM-Lång           D12    21   
Märta Havenberg             OK Kontinent         Del 6: DM-Lång           D12    10   
Samuel Rasmussen            OK Kontinent         Del 6: DM-Lång           H12    5    
Selma Olsson                OK Kontinent         Del 6: DM-Lång           Insk   10   
Wilson Aspegren             OK Kontinent         Del 6: DM-Lång           Insk   10   
Gustav Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del 6: DM-Lång           H14    16   
Isak Eng                    OK Pan-Kristianstad  Del 6: DM-Lång           H10    29   
Julie Roos                  OK Pan-Kristianstad  Del 6: DM-Lång           Insk   10   
Linnea Eng                  OK Pan-Kristianstad  Del 6: DM-Lång           Insk   10   
Melker Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del 6: DM-Lång           H16    27   
Philip Höglind              OK Pan-Kristianstad  Del 6: DM-Lång           U1     10   
Victoria Höglind            OK Pan-Kristianstad  Del 6: DM-Lång           U1     10   
Alice Persson               OK Tyringe           Del 6: DM-Lång           D14    23   
Emilia Mattsson             OK Tyringe           Del 6: DM-Lång           U1     10   
Gabriel Steffert            OK Tyringe           Del 6: DM-Lång           H16    17   
Joanna Persson              OK Tyringe           Del 6: DM-Lång           D14    28   
Nils Persson                OK Tyringe           Del 6: DM-Lång           H12    15   
Villemo Rönnblom            OK Tyringe           Del 6: DM-Lång           ÖM3    10   
Villyam Johansson           OK Tyringe           Del 6: DM-Lång           H14    10   
Vincent Steffert            OK Tyringe           Del 6: DM-Lång           U1     10   
William Steffert            OK Tyringe           Del 6: DM-Lång           H14    17   
Adam Johansson              Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           H14    21   
Albin Sjö                   Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           U1     10   
Albin Weiden                Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           H16    30   
Alva Nystedt                Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           D16    24   
Anna Benatti                Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           D12    26   
Aprilia Cinthio             Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           D12    29   
Atle Kulstad                Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           H10    30   
Bill Salomonsson            Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           Insk   10   
Edvin Sander                Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           H12    22   
Gustav Åkesson              Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           H14K   10   
Hannes Värendh              Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           H12    24   
Henning Karlberg            Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           H16    15   
Ida Husby                   Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           ÖM3    10   
Jack Salomonsson            Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           U1     10   
Jakob Åkesson               Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           H12K   10   
Linn Thuresson              Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           D10    16   
Linnea Lindulf              Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           D12    15   
Melker Karlberg             Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           H14    14   
Noa Fridolf                 Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           Insk   10   
Nora Linde                  Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           U1     10   
Oda Värendh                 Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           U2D    10   
Pontus Thuresson            Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           H16    16   
Rebecka Lindulf             Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           D14    21   
Saga Christensen            Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           D12    22   
Tuva Christensen            Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           D10    17   
Valter Isberg               Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           U1     10   
Valter Nelking              Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           U1     10   
Valter Sander               Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           H10    24   
Vidar Karlberg              Skåneslättens OL     Del 6: DM-Lång           U2H    10   
Arvid Falkstrand            Tormestorps IF       Del 6: DM-Lång           H12    25   
Axel Falkstrand             Tormestorps IF       Del 6: DM-Lång           H10    23   
Edwin Falkstrand            Tormestorps IF       Del 6: DM-Lång           H14    10   
Fabian Tillander            Ystads OK            Del 6: DM-Lång           H10    22   
Hanna Larsson               Ystads OK            Del 6: DM-Lång           D16    21   
Moa Nordin                  Ystads OK            Del 6: DM-Lång           D14K   10   
Olivia Tillander            Ystads OK            Del 6: DM-Lång           D12    14   
Alma Giese                  Örkelljunga FK       Del 6: DM-Lång           D10    26   
Axel Nilsson                Örkelljunga FK       Del 6: DM-Lång           H14    11   
Ebba Nilsson                Örkelljunga FK       Del 6: DM-Lång           D16K   10   
Elia Kämpe                  Örkelljunga FK       Del 6: DM-Lång           H14    28   
Hugo Cedervall              Örkelljunga FK       Del 6: DM-Lång           H14    29   
Isak Edholm                 Örkelljunga FK       Del 6: DM-Lång           H14    10   
Isak Kämpe                  Örkelljunga FK       Del 6: DM-Lång           U2H    10   
Johanna Ottosson            Örkelljunga FK       Del 6: DM-Lång           D14    20   
Jonathan Edholm             Örkelljunga FK       Del 6: DM-Lång           H12    20   
Leonel Alvarez Lönn         Örkelljunga FK       Del 6: DM-Lång           Insk   10   
Milton Gunnarsson           Örkelljunga FK       Del 6: DM-Lång           H10    26   
Nikolai Alvarez Lönn        Örkelljunga FK       Del 6: DM-Lång           U2H    10   
Tove Rosberg                Örkelljunga FK       Del 6: DM-Lång           D12    12   
Wiggo Jönsson               Örkelljunga FK       Del 6: DM-Lång           H10    20   
Wilma Jönsson               Örkelljunga FK       Del 6: DM-Lång           D12    17   
Elin Nilsson                Andrarums IF         Del 7: Älgots Cup Final  D16    28   
Erik Thoresson              Andrarums IF         Del 7: Älgots Cup Final  H16    19   
Eskil Soelberg              Andrarums IF         Del 7: Älgots Cup Final  H12    10   
Hugo Thoresson              Andrarums IF         Del 7: Älgots Cup Final  H12    20   
Alice Johansson             FK Boken             Del 7: Älgots Cup Final  D12    29   
Ellinor Åkerlund            FK Boken             Del 7: Älgots Cup Final  D10    15   
Emelia Carlström            FK Boken             Del 7: Älgots Cup Final  D14    20   
Emmy Palm                   FK Boken             Del 7: Älgots Cup Final  D14    28   
Erik Johansson              FK Boken             Del 7: Älgots Cup Final  H16    27   
Klara Palm                  FK Boken             Del 7: Älgots Cup Final  D10    29   
Lovisa Erichsen             FK Boken             Del 7: Älgots Cup Final  D12    10   
Sofia Palm                  FK Boken             Del 7: Älgots Cup Final  D16    25   
Viktoria Åkerlund           FK Boken             Del 7: Älgots Cup Final  D12    10   
Albin Granqvist             FK Göingarna         Del 7: Älgots Cup Final  H12    16   
Alice Olvegård              FK Göingarna         Del 7: Älgots Cup Final  D14    30   
Carl-Johan Olvegård         FK Göingarna         Del 7: Älgots Cup Final  H12    28   
Edvin Selin                 FK Göingarna         Del 7: Älgots Cup Final  H16    26   
Gustav Granqvist            FK Göingarna         Del 7: Älgots Cup Final  H12    24   
Hjalmar Axelsson            FK Göingarna         Del 7: Älgots Cup Final  H12    30   
Hugo Granqvist              FK Göingarna         Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Smilla Thomasson            FK Göingarna         Del 7: Älgots Cup Final  D12    22   
Sonja Holm                  FK Göingarna         Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Svante Selin                FK Göingarna         Del 7: Älgots Cup Final  H14    30   
Tuva Selin                  FK Göingarna         Del 7: Älgots Cup Final  D14    29   
Wilmer Selin                FK Göingarna         Del 7: Älgots Cup Final  H14    25   
Alva Svensson               FK Åsen              Del 7: Älgots Cup Final  D14    19   
Elin Edvinsson              FK Åsen              Del 7: Älgots Cup Final  D14K   10   
Erik Olsson                 FK Åsen              Del 7: Älgots Cup Final  H14    10   
Frida Emilsson              FK Åsen              Del 7: Älgots Cup Final  D12    10   
Julia Edvinsson             FK Åsen              Del 7: Älgots Cup Final  D12    5    
Olivia Svensson             FK Åsen              Del 7: Älgots Cup Final  D10    27   
Agnes Persson               Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  D10    23   
Albert Kylmä                Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  H12K   10   
Albin Florin                Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  ÖM3    10   
Alex Söderstjerna           Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  H10    18   
Alfred Kjellén              Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  H14    24   
Alma Kjellén                Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  D12    23   
Arvid Ronge                 Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  H12K   10   
Benjamin Davidson           Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  H12    19   
David Persson               Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  H14    11   
Ebba Lohav                  Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  U2 D   10   
Ebba Ranbro                 Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  D12    24   
Elias Palmertz              Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  H10    23   
Elias Persson               Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  H12    21   
Elis Olsson                 Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  H10    29   
Elsa Wiberg                 Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  D14    22   
Emma Olsson                 Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Erik Lindhé                 Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Felicia Persson             Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  D12    27   
Gustav Friberg              Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  H14    10   
Gustav Lohav                Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  H14K   5    
Jonathan Orrhede            Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  H16K   5    
Kurt Sjöberg                Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  H12    29   
Lowe Palmertz               Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Maja Kylmä                  Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  U2 D   10   
Miriam Orrhede              Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Nellie Gustafsson           Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  U2 D   10   
Noel Ekdahl                 Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Oskar Ranbro                Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  U2 H   10   
Philip Egerstedt            Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Saga Palmertz               Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  D12    25   
Signe Davidson              Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  U2 D   10   
Signe Ranbro                Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  U2 D   10   
Sofia Edman                 Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  D14    17   
Teodor Edman                Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  H10    21   
Thea Bökman                 Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  D16    22   
Victor Ericsson             Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  H14    10   
Vilgot Bering               Helsingborgs SOK     Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Alva Eriksson               Hjärnarps OL         Del 7: Älgots Cup Final  D14K   10   
Amelia Victor Mendes        Hjärnarps OL         Del 7: Älgots Cup Final  D10    30   
Arvid Albinsson             Hjärnarps OL         Del 7: Älgots Cup Final  H14    5    
David Morén                 Hjärnarps OL         Del 7: Älgots Cup Final  H14    21   
Erik Albinsson              Hjärnarps OL         Del 7: Älgots Cup Final  H16    16   
Erik Lindberg               Hjärnarps OL         Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Leo Johansson               Hjärnarps OL         Del 7: Älgots Cup Final  U2 H   10   
Lovisa Lindberg             Hjärnarps OL         Del 7: Älgots Cup Final  D10    21   
Noah Krikström              Hjärnarps OL         Del 7: Älgots Cup Final  H14    27   
Olle Eriksson               Hjärnarps OL         Del 7: Älgots Cup Final  H12    10   
Oskar Lindberg              Hjärnarps OL         Del 7: Älgots Cup Final  H10    13   
Robin Carlstedt             Hjärnarps OL         Del 7: Älgots Cup Final  H16    5    
Sara Carlstedt              Hjärnarps OL         Del 7: Älgots Cup Final  D10    20   
Alfred Leijon               Härlövs IF           Del 7: Älgots Cup Final  ÖM3    10   
Casper Turesson             Härlövs IF           Del 7: Älgots Cup Final  H14    18   
Gustav Nilsson              Härlövs IF           Del 7: Älgots Cup Final  ÖM3    10   
Linnea Leijon               Härlövs IF           Del 7: Älgots Cup Final  D16    20   
Melwin Ivarsson             Härlövs IF           Del 7: Älgots Cup Final  H14K   10   
Viola Holmström             Härlövs IF           Del 7: Älgots Cup Final  D14    27   
Astrid Törnblom             Hässleholms OK       Del 7: Älgots Cup Final  Insk   10   
Clara Svensson              Hässleholms OK       Del 7: Älgots Cup Final  D12    21   
Elias Nilsson               Hässleholms OK       Del 7: Älgots Cup Final  H14    20   
Ivar Helmersson             Hässleholms OK       Del 7: Älgots Cup Final  H16    22   
Jakob Månsson               Hässleholms OK       Del 7: Älgots Cup Final  H10    28   
Linnea Rydlund              Hässleholms OK       Del 7: Älgots Cup Final  D14    26   
Lowe Liljedahl              Hässleholms OK       Del 7: Älgots Cup Final  U2 H   10   
Nellie Rydlund              Hässleholms OK       Del 7: Älgots Cup Final  D16    26   
Sara Månsson                Hässleholms OK       Del 7: Älgots Cup Final  D12    14   
Delia Condori               Hästveda OK          Del 7: Älgots Cup Final  U2 D   10   
Emma Wikström               Hästveda OK          Del 7: Älgots Cup Final  D10    24   
Kristina Nilsson Condori    Hästveda OK          Del 7: Älgots Cup Final  D10    19   
Agoston Merkovics           Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  U2 H   10   
Alfred Olsson               Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H12    17   
Anna Erikson                Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Anton Elmerfjord            Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H14    10   
Carl Ås                     Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H16    25   
David Erikson               Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H10    24   
David Olander               Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H14    15   
Elin Hugosson               Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  D16    24   
Elsa Ericsson               Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  D16    17   
Elsa Temrén                 Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  U2 D   10   
Emil Andersson              Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H12    18   
Eric Wahlbom                Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H10    16   
Erik Gottmo                 Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H16    20   
Felix Gustafsson            Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H16    24   
Freja Gustafson             Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  ÖM1    10   
Gordon Gustafson            Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  ÖM5    10   
Hugo Hjelm                  Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H12    26   
Isak Andersson              Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H14    28   
Isak Gustafsson             Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H10    22   
Jakob Termén                Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H14    10   
Johan Vinblad               Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H16    21   
Lina Ås                     Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  D12    26   
Loke Hedberg                Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H16    28   
Love Eneroth                Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H12    13   
Lovisa Wahlbom              Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  D14    21   
Lucas Treldal               Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H16    15   
Moa Wallenborg              Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  D16    30   
My Wallenborg               Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  D12    19   
Norman Hindov               Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  U2 H   10   
Oskar Elmerfjord            Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  H12    10   
Sara Ljungqvist             Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  D12    30   
Selma Larsson               Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  D16    23   
Sofia Rämmal                Lunds OK             Del 7: Älgots Cup Final  D16    16   
Agnes Lindblom              Malmö OK             Del 7: Älgots Cup Final  D16    29   
Alfred Ahltin               Malmö OK             Del 7: Älgots Cup Final  H16    23   
Aron De Almeida             Malmö OK             Del 7: Älgots Cup Final  H10    14   
Emilia Cederquist           Malmö OK             Del 7: Älgots Cup Final  D12K   10   
Filip Persson               Malmö OK             Del 7: Älgots Cup Final  H12K   10   
Julia De Almeida            Malmö OK             Del 7: Älgots Cup Final  D16K   10   
Love Persson                Malmö OK             Del 7: Älgots Cup Final  H14    19   
Simon Kronström             Malmö OK             Del 7: Älgots Cup Final  H14K   10   
Siri Abrahamsson            Malmö OK             Del 7: Älgots Cup Final  D12    12   
Sixten Mellby               Malmö OK             Del 7: Älgots Cup Final  Insk   10   
Viktor Ahltin               Malmö OK             Del 7: Älgots Cup Final  H14    22   
Albin Nilsson               OK Gynge             Del 7: Älgots Cup Final  U2 H   10   
Anton Jacobsson             OK Gynge             Del 7: Älgots Cup Final  U2 H   10   
Anton Nilsson               OK Gynge             Del 7: Älgots Cup Final  U2 H   10   
Astrid Ljunglööw            OK Gynge             Del 7: Älgots Cup Final  U2 D   10   
Casper Pegard               OK Gynge             Del 7: Älgots Cup Final  H14    12   
Ebba Nilsson                OK Gynge             Del 7: Älgots Cup Final  U2 D   10   
Elvira Jacobsson            OK Gynge             Del 7: Älgots Cup Final  D10    28   
Fifi Pegard                 OK Gynge             Del 7: Älgots Cup Final  D10    26   
Rasmus Nilsson              OK Gynge             Del 7: Älgots Cup Final  U2 H   10   
Signe Johansson             OK Gynge             Del 7: Älgots Cup Final  U2 D   10   
Elsa Johansson              OK Kompassen         Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Gunnar Nilsson              OK Kompassen         Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Jonathan Madia Npetelo      OK Kompassen         Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Malva Benngård              OK Kompassen         Del 7: Älgots Cup Final  Insk   10   
Melvin Billing              OK Kompassen         Del 7: Älgots Cup Final  H12K   10   
Neah Wennerlund             OK Kompassen         Del 7: Älgots Cup Final  Insk   10   
Nils Johansson              OK Kompassen         Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Nova Wennerlund             OK Kompassen         Del 7: Älgots Cup Final  Insk   10   
Tilde Benngård              OK Kompassen         Del 7: Älgots Cup Final  Insk   10   
Cornelia Möller             OK Kontinent         Del 7: Älgots Cup Final  D16    19   
Elliot Boy                  OK Kontinent         Del 7: Älgots Cup Final  H14    10   
Emma Lundsgaard             OK Kontinent         Del 7: Älgots Cup Final  D10    17   
Hanna Thysell               OK Kontinent         Del 7: Älgots Cup Final  D10    26   
Isak Thysell                OK Kontinent         Del 7: Älgots Cup Final  H14    5    
Klara Möller                OK Kontinent         Del 7: Älgots Cup Final  D12    17   
Liv Lundsgaard              OK Kontinent         Del 7: Älgots Cup Final  D12    10   
Mathea Yngve                OK Kontinent         Del 7: Älgots Cup Final  D12    16   
Märta Havenberg             OK Kontinent         Del 7: Älgots Cup Final  D12    11   
Ronja Gérard                OK Kontinent         Del 7: Älgots Cup Final  D16    18   
Samuel Rasmussen            OK Kontinent         Del 7: Älgots Cup Final  H12    25   
Wilda Schmidt               OK Kontinent         Del 7: Älgots Cup Final  D12    5    
Wilton Aspegren             OK Kontinent         Del 7: Älgots Cup Final  Insk   10   
Millie Andreasson           OK Origo             Del 7: Älgots Cup Final  U1     5    
Gustav Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del 7: Älgots Cup Final  H14    23   
Melker Andersson            OK Pan-Kristianstad  Del 7: Älgots Cup Final  H16    29   
Alice Persson               OK Tyringe           Del 7: Älgots Cup Final  D14    25   
Emilia Mattsson             OK Tyringe           Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Gabriel Steffert            OK Tyringe           Del 7: Älgots Cup Final  H16    18   
Joanna Persson              OK Tyringe           Del 7: Älgots Cup Final  D14    23   
Nils Persson                OK Tyringe           Del 7: Älgots Cup Final  H12    11   
Villemo Rönnblom            OK Tyringe           Del 7: Älgots Cup Final  D14K   10   
Villyam Johansson           OK Tyringe           Del 7: Älgots Cup Final  H14K   10   
Vincent Steffert            OK Tyringe           Del 7: Älgots Cup Final  U2 H   10   
William Steffert            OK Tyringe           Del 7: Älgots Cup Final  H14    10   
Adam Johansson              Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  H14    16   
Albin Weiden                Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  H16    30   
Allie Nelking               Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  D12    10   
Alva Nystedt                Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  D16    27   
Aprilia Cinthio             Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  D12    28   
Atle Kulstad                Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  H10    30   
Elton Bjerrliden            Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  U2 H   10   
Freja Ljungdahl             Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  D14K   10   
Hannes Dahlberg             Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  H14    10   
Johanna Gersne              Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  D16K   10   
Jonatan Lagerlund           Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  ÖM3    10   
Jonathan Hörlin             Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  ÖM3    10   
Linn Thuresson              Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  D10    18   
Linnea Lindulf              Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  D12    18   
Melker Karlberg             Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  H14    14   
Pontus Thuresson            Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  H16    17   
Rebecka Lindulf             Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  D14    18   
Saga Christensen            Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  D12    15   
Sanna Lys Möller            Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  ÖM3    10   
Svea Sjögärd                Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Tage Sjögärd                Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  H12    22   
Tuva Christensen            Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  D10    16   
Vidar Karlberg              Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  H10    17   
Vilmer Ljungdahl            Skåneslättens OL     Del 7: Älgots Cup Final  U2 H   10   
Abbe Nordbjörk              Tormestorps IF       Del 7: Älgots Cup Final  H14K   10   
Arvid Falkstrand            Tormestorps IF       Del 7: Älgots Cup Final  H12    12   
Axel Falkstrand             Tormestorps IF       Del 7: Älgots Cup Final  H10    25   
Edwin Falkstrand            Tormestorps IF       Del 7: Älgots Cup Final  H14    17   
Fabian Tillander            Ystads OK            Del 7: Älgots Cup Final  H10    26   
Hanna Larsson               Ystads OK            Del 7: Älgots Cup Final  D16    21   
Jakob Håkansson             Ystads OK            Del 7: Älgots Cup Final  H14K   10   
Moa Nordin                  Ystads OK            Del 7: Älgots Cup Final  D14K   10   
Olivia Tillander            Ystads OK            Del 7: Älgots Cup Final  D12    20   
Alfred Giese                Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  Insk   10   
Alma Giese                  Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  D10    22   
Axel Nilsson                Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  H14    13   
Caiden Donovan              Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Ebba Nilsson                Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  D16K   10   
Elia Kämpe                  Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  H14    26   
Ellia Donovan               Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  U2 D   10   
Emil Mårtensson             Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  H12    14   
Emilia Andersson            Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  U1     10   
Hugo Cedervall              Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  H14    29   
Isak Edholm                 Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  H14    10   
Isak Kämpe                  Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  H10    20   
Johanna Ottosson            Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  D14    24   
Jonathan Edholm             Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  H12    15   
Kristoffer Andersson        Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  H12    23   
Leonel Alvarez Lönn         Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  Insk   10   
Milton Gunnarsson           Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  H10    27   
Nikolai Alvarez Lönn        Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  U2 H   10   
Otto Nyberg                 Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  H12    27   
Simon Olsson                Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  H10    15   
Tove Rosberg                Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  D12    10   
Wiggo Jönsson               Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  H10    19   
Wilma Jönsson               Örkelljunga FK       Del 7: Älgots Cup Final  D12    13   


Senast genererad: Mon Oct 01 2018 22:33:21 GMT+0200 (CEST)